Môže sa chodiť von pri užívaní Biseptol 120?

zvonkohra
6. sep 2011

Ahojte mamicky obraciam sa na vas s otazkou,lebo dnes som sa pochytila s kamoskou.Jej dcerka 18mesacna berie biseptol 120 mozu chodit vonku vsak?ale nie na slnko,,,tak?ved uz niesu 30stupnove horucavy..moja dcerka ked ho brala zaciatkom juna vzdy k veceru sme vysli von ....ason na hodinku a niekedy aj rano...aky mate na to nazor vy?vdaka

dzlucia
6. sep 2011

ahoj áno kľudne môže ísť von kedykoľvek len nech ju chráni pred slniečkom aby nebola na priamom slniečku môjmu drobcovi som dala dáždnik prosti slniečku a boli sme vonku aj keď bolo slniečko :o) 😵 😵

slavinka9
6. sep 2011

Ahoj aj ja si myslim ze moze ist vonku len nie na slniecko a ak nema teplotu nad 38, Nasa mala bola teraz chora mala teploty nad 39 boli sme dokonca v nemocnici lebo sa nam nedarilo zrazit ich a tam nam jedna mila pani doktorka poradila ze akonahle jej klesne teplota pod 38 mam ju dat pospat si na cerstvy vzduch najlepsie rano.tak sme hned rano sli na prechadzku a pomohlo to skvele. teplota uz sa nevratila... 🙂

linddi
6. sep 2011

Mne lekár povedal, že keď sa užíva biseptol, von sa chodiť môže, ale treba mať pokrývku hlavy a vyvarovať sa priamemu slniečku - pre istotu. A ešte nedávať citróny a celkovo citrusové plody. Na to dať naozaj pozor 😎

maryanna
6. sep 2011

súhlasím so všetkým vyššie, plus stačí dať krém s ochranným faktorom k tomu a malo by to byť na istotu.....tak i bolo povedané....y sme ho tiež brali počas nnajväčšieho leta, a vonku sme chodili normálne,.

henulienka
6. sep 2011

Biseptol sa zväčša berie na zápal močových ciest, príp. priedušky, takže je jasné, že sa nepôjde s ňou kúpať, ale normálne vyjsť von a nie na priame slnko môže.
a ako píše @linddi, žiadne citrusové plody a hlavne nie C vitamín v akejkoľvek forme

peder
13. mar 2012

ahojte chcela by som sa spytat moj syn bude mat styri roky a mal predpisany biseptol120 ale ze vraj mu mam davat kazdych dvanast hodin tri tabletky nezda sa mi to davkovanie poradte mi