Nafukovanie mesačného bábätka

patik114
31. mar 2021

Ahojte mám mesačnú dcérku nekojim ju iba jej dávam Sunar complex a vkuse ju nafukuje dávam aj probiotiká aj espumisan a nezaberá nič ...už sme prešli s beby mlieka aj nutrilonu na Sunar

ciarraa
31. mar 2021

@patik114 davas jej aj cajik alebo vodicku?

patik114
autor
31. mar 2021

@ciarraa Nie

oblecenie99
31. mar 2021

@patik114 ja si myslím, že za mesiac ste už zmenili pomerne celkom veľa mliek.Odkedy ma ten sunar? Nam Dr. Povedala, že niekedy to trvá aj 2 týždne, kým si zvykne..

patik114
autor
31. mar 2021

@oblecenie99 No máme ho už dva týždne aj viac

oblecenie99
31. mar 2021

@patik114 ťažko poradiť, lebo napr. Naš konkrétne sunar zvládal, ale tak vidíš, je to individuálne, vás asi nie.. Skus sa poradiť s pediatrickou, čo ona odporúča, ale keď vyslovene vidíš, že dieťa az nafukuje, tak asi to bude tým mliekom.

patik114
autor
1. apr 2021

@oblecenie99 Ona aj keď pije tak kope nozkami niekedy kľudne sa naje a niekedy hrôza plač, kope ...nervózna

cucoriedkacucoriedka
1. apr 2021

@patik114 ja som mala syna na bebe od narodenia ...a pridavala som mu kvapky coliprev...a nemal problemy s travedin.nafukovanim....neskusis?

cucoriedkacucoriedka
1. apr 2021

@oblecenie99 ja by som.tiez skusila ine mliecko

patik114
autor
2. apr 2021

@cucoriedkacucoriedka

@oblecenie99 skúsila by som iné mlieko len sa bojím že malej to uškodí viac toľko mliek vyskúšať ktoré by ste vyskúšali ešte ??

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2021

@patik114 ja som dala na mojmo manzela....ten prozretelbe hned kupil beba h...ja som mliecko umele neriesila chcela som kojit ale nedalo sa....a moj muz hned trafil....a s bebou sme presli cele obdobie mliekovania...takze my sme aj zacali aj skoncili pri bebe...tak ja ti neporadim...ale urcite by som skusila ine ked toto nesadlo