Nezistená epilepsia z kŕčových záchvatov

marika987
14. okt 2022

Ahojte chcem sa poradiť dcérka 15 mesiacov mala v utorok dva záchvaty po prvom sme hned volali sanitku sli sme do nemocnice mala to prvý krát tak po asi 5 hodinách dostala ďalší brali jej krv aj s prsta všetko mala dobre eeg nam neukazalo nic vsetko poriadku aj sono hlavičky zo stolice jej bol určitý ze mala vyrus addeno pred tým záchvatom nas par dni pred tym očkovali do ruky na mus, osipky zacali sme druhý den hnackovat a ďalší den odmietala dva dni papat o dva dni sme dostali ten záchvat mali ste niektorá niečo podobne nejaku určenú diagnózu z čoho to mohlo vyvolať lebo mi zatiaľ budeme na sirupe keppra dva roky aby sa to liečilio a nedostala ďalší zachvat ďakujem každej ktorá ma nejaku skúsenosť a poradí sa somnou

wanda2008
4. dec 2022

@marika987
Ahoj . Akurát som si čítala čo ste písali. Moja dcérka berie Keppru. Ma 3 roky. Prvý zachvat mala pred rokom v januári ťažký a bolo ich viac. Poslali nás domov. Druhý mala v apríli a opäť ťažký a bolo ich viac,nasadili nám liečbu. Posledný mala v júli a dali nám zvýšenú dávku Keppry. Pri každom záchvate mala hnačky, vírus.MR a všetky výsledky v poriadku. Nikto v rodine to nemá.

deni9
4. dec 2022

@wanda2008 ak sa môžem spýtať aký ťažký? Moja mala len raz , aj ked ja si myslím ze to boli skôr tie febrilne kŕče

wanda2008
4. dec 2022

Ťažké epileptické zachvaty Grand Mall a viac krát za sebou ,nemohol ani Diazepan,vždy to skončilo v nemocnici a raz na are. Vždy to začínalo virózou....

deni9
4. dec 2022

@wanda2008 aj my sme skončili vtedy v nemocnici, u nás to spustila teplota

grenka
14. jan 2023

@wanda2008 ahoj a nemá problém s rečou alebo s hraním,zapájať sa do prác?

a21
28. dec 2023

@marika987 ahoj, prosím ťa ako to dopadlo? Užívate stále Keppru, opakovali sa záchvaty? My teraz riešim to isté, akurát malý má 4mesiace.

marika987
autor
29. jan 2024

@a21 ahoj odkedy berie sirup keppra sa jej to nezopakovalo ale chodíme neurológovi a zatiaľ to je uzatvorene ako epilepsiu bez pozitívneho egg