Niekoľko mesiacov opakujúci sa kašeľ

monulienka80
7. apr 2019

Dcera (5) ma od decembra kasel, pri ktorom vypluva sopliky, tri mesiace bola doma, absolvovali sme testy na mykoplazmi, plucne chlamydie, vyter z nosa a hrdla, rozbor krvi, mocu - vsetko negativne a v poriadku. Dali sme jej vybrat v januari nosne mandle - nepomohlo. O kvante liekov co sme pobrali ani nevravim! Boli sme na imunologii a alergologii, dali jej Isoprinosin na tri mesiace. Znova na ORL a tam jej tiez nic nevideli. Bola 5 dni v skolke, potom doma s tym istym kaslom tri tyzdne. Teraz bola zase 5 dni v skolke doma a od soboty je to tu zase.... hrozny prieduskovy kasel a vypluvanie soplikov. Mate tiez niekto takyto problem, popripade co vam naozaj pomohlo?

mkado
7. apr 2019

Dobry vecer a na alergo vam nic nezistili? My sme si niecim podobnym presli na jesen po nastupe do skolky. Ale syn mával az zachvaty kasla. Ked ho raz chytilo, neslo nu prestat. Tiez sme vyskusali kopec liekov, v priebehu mesiaca a pol vybral 3 balenia atb. Pochodili sme plucne, orl, az sme skoncili na alergo, kde mu dr. ihned chcela supnut kortikoidne spreje. Ja som ale odmietla, nakolko nemal ani testy urobene. Stavili sme na alternaticnu liecbu a odvtedy mame pokoj. 🙂

zuzana271
7. apr 2019

@mkado Dobry vecer, prosim vas, aku alternativnu liecbu konkretne, vdaka...my mame taky isty problem

monulienka80
autor
7. apr 2019

@mkado nie, ani na alergo nic nezistili.... aj imunitne testy mala celkom v norme. Teraz skusame nejake tie bylinkove caje a vitaminy... uvidime...

mkado
8. apr 2019

@zuzana271
@monulienka80 my mame velmi dobre skusenosti s produktami od firmy forever. Okrem toho, ze sa maly zbavil zachvatov, perfektne mu posilnuju imunitu

evapistovic
8. apr 2019

@mkado a ktore kontretne su na kasel? Ja sama som vyskusala C9 na detox. Dakujem za radu

mkado
8. apr 2019

@evapistovic my sme na odporucanie zacali kombinaciou probio, kids, gel a garlic thyme. Za mna maximalna spokojnost. Moj maly je alergik s chronickou nadchou, prvy rok v skolke. Zacali sme ich uzivat koncom novembra. Pravidelne chodil viac ako tri mesiace bez problémov. Potom bol doma par dni pre zhorsenu nadchu. Ale nic hrozne

evapistovic
8. apr 2019

@mkado a tento set spolu kolko stal? Za to c9 na detox som platila 144 s probiotikami. Takze pocitam s tym, ze cena bude vyssia.

mkado
8. apr 2019

@evapistovic urcite menej to vyjde. Mate registraciu?

evapistovic
9. apr 2019

@mkado nie. Nemam.

mkado
9. apr 2019

@evapistovic ak chcete, rada Vam s tym pomozem, ak by ste sa rozhodla

evapistovic
9. apr 2019

@mkado Záujem mám. Ale požiadam teda tú známu, ktorá mi aj to C9 sprostredkovala. Ďakujem.

reiva
2. júl 2019

@monulienka80 ahoj. Niečím podobným som si prešla pri dcérke, 2 roky sme sa trápili, veľmi nám vtedy pomohli forever produkty, z vlastnej skúsenosti odporúčam, poklepem si odvtedy mame pokoj