Obmedzovanie neočkovaných deti

petka238
3. okt 2021

Ahojte maminy, ktore mate uz deti v skolke/skole a nedali ste ich povinne zaockovat ale zaplatilinste "pokutu" prosim vas, robili vam problemy v skolke a skole preto? Alebo doteraz niekde? Zvazujem ze ockovat sa nebudeme, neni problem zaplatit, len chcem vediet ze nebudeme mat problem v buducnosti s obmedzeniami.... dakujem

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
loginexistuje
19. dec 2021

@elizabet173 kde ja piswm o riaditelke ? pise to lekarka ako informaciu vi je dieta ockovane podla ockovacieho kalendara ked potvrdzuje prihlasku

loginexistuje
19. dec 2021

@elizabet173 a kde na slovensku je teraz dostatok kapacit v skolke ? mozno v nejakej hornej dolnej ale tu isto nie

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
loginexistuje
19. dec 2021

@elizabet173 tu Ba kraj + TT kraj (prestahovali sme sa pozom) sa neberie podla datumu prihlasky ako ja to neriesim u nas to do prihlasky uvadza pediater ja som s tym ok dokonca to riesila suseda ked davali prihlasku na strednu skolu tam jej dcera musela mat proti zltacke aj povinne ocko (sla na zdravotnu) a ze aj pri prihlaskach na medicinu ci pri nastupe sa to riesi to uvidime pri dcere (teraz pojde)
pritomndcera mala neziaduce ucinky pri predposlednej povinnej vakcine do mesiaca od ocko struma autoimunitne ochorenie stitnej ale dali sme ju uz doockovat vsetkym povinnym (tetanisneate chybal a chodila na kone) po tom ocko mala pasovy opar ale napr covid zvladla uplne v pohode mzyslim ockovania vsetky davky

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lacibo
19. dec 2021

@gubcikova ved ano, po akomkolvek chemickom zasahu do tela nieco hrozi..po liekoch aj vakcinach, ja to nevylucujem, vacsina ale zvladne v pohode..ockovanim sa tie strasne choroby vyhubili..nechcela by som, aby to deti dostali..lebo to boli kvazi smrtelne choroby

lacibo
19. dec 2021

@lilope to verim...nikto by to nechcel zazit..vo.vseobecnosti su ale vakciny prospesne..vyhubili tazke a hrozne choroby..tie by tiez nikto nechcel zazit, na ne by deti umierali..

gubcikova
19. dec 2021

@lacibo neviem na čo my to vôbec píšete 🤷

lacibo
19. dec 2021

@gubcikova ved ano, ani ja neviem naco 😀, vy deti ockovat uz nedate, asi ani seba, tak sa na to ani nepozerate v sirsom kontexte..co je pochopitelne..