Pomôžu Fenistil kvapky aj na kašel?

janarad
20. sep 2018

Ahojte. Chcem sa spytat. Malej idu zubky a ma sopliky a z toho kasle. Lekarka nam dala fenistil kvapky. Prosim vas pomoze to aj proti kaslu? Dakujem

eririka
20. sep 2018

@janarad A odsávaš soplíky ?

janarad
autor
20. sep 2018

@eririka len v noci cez den nema tolko. A viem ze ked zas moc odsava tak sa viac tvoria

eririka
20. sep 2018

@janarad super, ja už po novom robím preplach a vyborne to prečistí 🙂 doteraz som aj ja odsavala 😉

jankalukasova
20. sep 2018

@janarad fenistil ako taký proti kašlu nepomôže, ale nebudú sa jej toľko tvoriť soplíky, tým pádom nebudú zatekať= nebude kašľať.

lubik87
20. sep 2018

@janarad netvorí sa viac soplov keď odsavas, čo je nos prsník ? Áno pomôže .fenistil je na opuch sliznice zmierňuje ho a dráždenie tiez...normálne odsavaj vždy keď sú sople ..lepšie ako.skoncit so zápalom ucha alebo dutín ....

janarad
autor
20. sep 2018

@lubik87 dakujem za radu co sa tyka fenistilu. Ked si precitas diskusie ohladne odsavania soplikov tak skoro vsade mas ze co najmenej lebo sa viac tvori sopel. A aj to mam vyskusane ked bola uplne malicka sme jej odsavali a nemalo to konca kraja ako nahle sme pomenej odsavali ze vytekali von tak jej rychlejsie presli sopliky

lubik87
20. sep 2018

@janarad nečítaj diskusie spýtaj sa doktora 🙂 ja ti dám len otázku...ty keď máš sople tak.nechas nech ti tečú po brade a až potom fukas alebo hneď ako cítiš že.mas plný nos ? Ja neviem.kto.to vymyslel že sa tvorí viac soplov 🙂..treba dať vodu do nosa , odsať a zasa vodu ..hygiena nosa je veľmi dôležita 🙂 a fenistil.poznas dávkovanie ? Na 1kg je 1 kvapka 🙂

janarad
autor
20. sep 2018

@lubik87 ano to mam napisane od lekarky dakujem. Aj lekarka povedala ze nie koc casto odsavat 😊 a ano davala som malej kvapky do nosa aj predtym aby jej skor vytekali von ako zatekali do hrdla

lubik87
20. sep 2018

@janarad super 🙂 tak už.len doliečiť 🙂

ekobio
21. sep 2018

🐱🐭 pri soplíkoch si pomáham homeopatikami na priesvitné tečúce arsenicum album a na biele kalium muriatikum. Samozrejme morská voda Sterimar baby a prípadne na odpuchnutie sliznice nasivin soft

ekobio
21. sep 2018

a väčším deťom na kašeľ Mišpulníkový sirup - dostať len vo vybraných lekárňach