Priebeh Omikronu u deti

4. feb 2022

Dobrý večer, dcéra 8r. od včera teploty, zvracanie, bolesť tela a dnes jej vyšiel pozitívny test. Chcem sa spýtať, ako vaše detičky znášali covid a aký mali priebeh. Ďakujem za odpovede 🙏🏻

andreagartnerova
4. feb 2022

5rocny syn teploty dva dni, kašeľ, strata hlasu, dcérka rok a pol soplik, zachripnuta a strata hlasu.

ivik4
4. feb 2022

Neviem ci mal Omikron 🤷‍♀️ mali sme koronu vyse tyzdna dozadu. Syn 2dni rano minimalny sopel,nic ine

zuzanockamt
4. feb 2022

11ročný ... 2 dni horúčky do 38,4, obrovské bolesti hlavy, očí, kostí, nechutenstvo. Od bolesti plakal, lieky zaberali krátko.
2ročný ... 3 dni horúčky do 39,6, nechutenstvo, napínanie na vracanie. Lieky tiež zaberali dosť zle.

manushka
4. feb 2022

Dcéra 12r od včera zimnica,hnačka, bolesť chrbta, upchatý nos, trosku pokasliava, dnes pozitívne 2 ag testy, zajtra ide na pcr, či je to omikron asi nezistime, ale aspoň budeme vedieť či je to ozaj covid…

nikka055
4. feb 2022

Syn 6r jeden den horucky,bolest brucha a celeho tela .Dcera 1,5r horucky,zvracanie, nedychala iba chrcala hospitalizovana v nemocnici s tazkym priebehom v poslednej chvili 😶

masinka
4. feb 2022

10 rocna dcera od obeda do polnoci horucky do 38,8 C davali sme Paralen ale velmi pomaly zaberal a bolela ju hlava. Na druhy den bola ok. Domaci test vysiel pozitivne, ale testovacia ciarka bola slabucka, o tri din isla na PCR, tam jej to tiez vyslo pozitivne.

rohypnol1
4. feb 2022

5 rocna dcera a antigen pozitivny dnes rano. Horucka zacala vcera v noci, stale ma 39,4 a ide to tazko zrazit. Je hotova…

kubkovamama
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andreakg
4. feb 2022

Ja neviem či práve omikron mali,lebo to nám nikto nepovedal,že čo máme,ale minulý týždeň,jeden deň zvýšená teplota,obidve deti,jeden aj bolesti hlavy a brucha, druhý upchatý nos

sense
4. feb 2022

1.den bolesť hlavy, teplota 38,5, 2.den teplota do 38, 3. Den Max 37,5... A co ešte mala bolo ze jej všetko chutilo ako mydlo okrem uvarených cestovín bez ničoho a pomarančov asi týždeň a všetko jej smrdelo ako pokazené vajca... Inak nič ani sople, ani kašeľ ani nič iné..
Ale nemala omikron, aspoň teda k nom nepísali ešte, pozitívna bola na začiatku augusta. Bude mať 9 rokov

martinka13
4. feb 2022

Syn 13 rokov 2 dni teploty do 39. Paralen zaberal. Únava a celková slabosť. Mierny kašeľ 3 dni. Dcéra 7 rokov 2 dni nádcha.

sojorez
5. feb 2022

My aktualne - prva dcera/12 r, 2 dni teploty 38,4, bolesti hlavy, nadcha, kasel. Druha dcera/ 14 r, teploty zatial dva dni okolo 38, kasel, bolest hlavy, hrdla a mierna nevolnost. Syn/ 6 r, len drobny vysyp na tele, bez teploty, bolest hrdla, bolavy jazyk, mierna nadcha. Ja najhorsie, teploty, zimnice, nocne potenie, bolesti klbov a svalov, hlava, kasel, dutiny, nevolnost, hnacka. Manzel priznakmi nedotknuty, normalne som zvedava na jeho vysledok z pcr.

autor
5. feb 2022

@sojorez moja dcéra má presne výsev na tvári vyzerá to ako exem a má to na brade liciach a aj pod očami 🙈 teploty má už len zvýšené ale bolesti hrdla a tela pretrvávajú ..

registracka
27. feb 2022

Prosím vás,malo niektoré z vašich detí opuch nejakej časti tváre pri omikrone? Syn ma uz druhý deň horúčky 39,2,lieky zaberajú nakrátko a opuchla mu spodná pera. Vraj ho aj boli,aj brada. Antigen ma však negatívny. Ja som pozitívna,no som od neho izolovaná.

zuzubb007
27. feb 2022

5 rocna jeden vecer 38 stupnov to bolo vsetko a 9 rocny jeden den tiez 38 a bolest hlavy a koniec