Špičkovanie 10 mesačnej dcérky

miriam7979
15. máj 2021

Ahoojte baby idem si k Vam po radu alebo skusenosti 🙂
Mam dcerku 10 mesacnu...stoji nam od 6 mesiaca od 7mesiaca sa posuva okolo nabytku a tak a teraz ma vlstne 10mesiacou a stale nam spickuje stoji na spickach...ale meni to niekedy stoji normalne niekedy na spickach🤔 ale este nechodi sama boji sa pustit len okolo nabytku ... je to ok prosim vas? Pytala som sa dr a ze vraj ano ale tak jak matka sa obavam (lebo prva dcerka nespickovaala tak my to robi starost) 🙈🙈

guiseppinka
15. máj 2021

Nie, nie je to normalne a nie je to ok. Skoro sa postavila, motivuj ju byt co najviac na kolenach...

miriam7979
autor
15. máj 2021

@guiseppinka aj prva dcerka sa my postavila v 6mesiacoch a v 9 chodila a je ok len su zive obe ....ja sa pytam len na spickovanie 🙂 ale dakujem vam 😊😊😊

jvasenka
15. máj 2021

@miriam7979 nasa tiez uz stala pri nabytku v 7mes...okolo roka uz behala ako nic..teraz okolo 15mes zacala spickovat z nicoho nic ale iba obcas..zatial to neriesim kedze to nerobi stale a inak chodi pekne..podla mna len skusa, je to pre nu nove, zaujimave

guiseppinka
15. máj 2021

@miriam7979 to nie je o tom ci su alebo nie su zdrave. Spickovanie je problem. Odporucam fyzio, ked sa vam to nepozdava

karhu
15. máj 2021

dajte jej pevne topanky - protetika, prejde to

lorin29
15. máj 2021

@miriam7979 treba pevné topanocky☺️niektoré detičky to robievaju

andreatytler
15. máj 2021

@miriam7979 Co som citala, tak pisu ze to moze byt uplne v poriadku alebo to moze byt problem a treba to riesit. Ja by som zasla za fyzioterapeutom, nech sa zbavim pochybnosti.