Tukový vankúšik pri ušku

nikolet_89
7. nov 2012

Ahojte maminy, malinka sa nam narodila s vybezkom, tukovy vankusik, zevraj teraz ma 8 a pol mesiaca a stale sa odhodlavam, ze jej to dame odstranit, ale sa toho aj bojim, mala niektora podobny problem ?? a ak hej, ako to prebiehalo, pripadne co vas to vyslo po financnej stranke a hlavne ako to znasali deticky...dakujem...prikladam aj foto

janamama
7. nov 2012

Moja mama mi dávno hovorila, že takéto výbežky po narodení podväzovali a tie zakrátko odpadli. Neviem prečo to prestali robiť... Vaša maličká je krásna, určite to nie je žiadny hendikep, ale pokiaľ viem, dajú si za to zaplatiť ako za kozmetický úkon. Známej synček to tiež mal a dala mu to odstrániť keď išiel do škôlky, aby sa vyhol tomu, že je iný - neviem čo ju to stálo, ale bol to len ambulantný rýchly úkon.

saxana123
7. nov 2012

Náš Tomáško má presne to isté, keď sa narodil, bolo to dosť viditeľné, ale ako rastie, zmenšuje sa to /opticky-v pomere k hlave/, ale nikdy ma nenapadlo dávať to preč, a dokonca to má na rovnakom mieste ako tvoja malá 🙂 podľa mňa ich to robí špeciálnymi, nie škaredšími 😎 Teraz keď má 3 r. tak je to také nepatrné, že si to nikto ani nevšimne 😵

domique
7. nov 2012

Aj moj syn ma presne to iste , teraz ma 8 rokov a musela by som hladat aby som to este nasla. 😉 Takze skusenost s odstranovanim nemame ani my.