Tvrdá stolica u 5-týždňového bábätka

vierabodi
6. aug 2022

Ahojte mamičky . Potrebujem poradiť ako mám pomôcť mal j sme na UM ( Nutrilon comfort colic) a mala sa ani z toho zasa nevie vykakať tlačí a iba teplomerom jej pomáham vykaka pár "hrudiek" a hotovo . Ako jej mám zmakcit stolicu alebo pomôcť aj cvičíme dávam ju na bruško pijeme čajík vodičku a nič . Mala má 5t. Ďakujem .

zuzkaa1991
6. aug 2022

@vierabodi urcite zmeniť mlieko kym nezapecie uplne ja som s tym mala problém skúsenosti som nemala mne za zapiekla cca ako 3tyzdnova taky krc dostala ze sa nevedela nadýchnuť a zacali nam silne koliky....od začiatku som chcela hippko ale nemocnici jej dali nutrion kazde dieta ine....ale urcite by som zmenila probiotika jej davat

surama
6. aug 2022

@vierabodi Tiez si myslim, ze skusit vymenit mliecko, nam sadol Sunar Complex. A probiotika su super ProbioFix. Su drahe, ale citelne pomahaju.

domisha02
6. aug 2022

@vierabodi jednoznačne zmeniť mlieko ,a to už si musíte vy nájsť ktoré vám bude vyhovovať každému bábätku sadne niečo iné .. a ešte by som skúšala dávať aj probiotika tie nezaškodia

simona92101
6. aug 2022

@vierabodi zmenit mlieko,Nutrilon zvykne zapekat.nam este pediatricka radila zarabat UM do slabeho harmancekoveho caju,zriedi stolicu.

struhanka
6. aug 2022

@vierabodi Výmena mlieka po porade s pediatrom.

vierabodi
autor
6. aug 2022

@vierabodi máme zmenené najprv sme mali iba obyčajný Nutrilon a teraz máme Nutrilon na koliku akože ona z neho kaká ale ťažko strašne jej to ide a aké probiotiká sú najlepšie alebo aké skúsiť ?

sandyan
6. aug 2022

@vierabodi ja kupujem probiofix baby..za mna spokojnost

danielahamar
6. aug 2022

Osobne si myslím, že to robí mlieko a ak nechcete koliky, tak prejsť na bezlaktózove do 3m. určite a potom pomaličky na klasicke