Zaparenina na krku

potvora1
11. feb 2018

Mamičky, poraďte mi prosím, čo dávate svojim detičkám na tie zapareniny, čo sa robia na krku, treba to sušiť púdrom, alebo radšej premastovat niečím? Ďakujem za vaše rady😉

hipuska
11. feb 2018

@potvora1 ahoj, pre mňa top, či uzzapareniny na zadku, v podpazuší alebo krku-umyt kamilkami a vysušiť fenom aby boli v úplnom suchu a potom sudocream

debra
11. feb 2018

Moj maly mal pod pazuškou.My sme mu zasypali pudrom a krasne sa mu to zahojilo😊Urcite skus radsej to vysusit ako premastit kremom

renkalienka2
11. feb 2018

Moja malinka mala tiez na krku a davala som jej bepanthen krem (ten co je na ritku), puder som sa bala,lebo starsia mala raz na puder skaredu reakciu. Po bepanthene jej to krasne zmizlo, teraz kazdy den kontrolujem a davam olivovy olej pre deticky z lekarne.

deti95060810
11. feb 2018

my sme dávali Aviril....

janinah
11. feb 2018

Aviril mastičku

katharines
11. feb 2018

Skus potierat matetskym mlieckom pomocou vatoveho tampona

katka1416
11. feb 2018

Ja som davala aviril alebo aj imazol nam dost pomohol. Kazdy vecer som umyla cistou vodou, vysusila a jemne natrela

dominika7990
11. feb 2018

Ahoj dcérka mávala takéto a pár krát aj horšie najme v lete. Teraz to má asi zo sliniek ak ti slinta. Nám na to pomohol krem zapar hoj. Dostali sme v pôrodnici vzorku a naozaj super 🙂 večer som jej natrela a na druhý deň to mala už oveľa lepšie 🙂

katharines
11. feb 2018

@dominika7990 ten zapar hoj je SK vyrobok a mozno ho budu mat v DM

liana03
11. feb 2018

Určite vyskúšajte Imazol krémpasta ten je super , ale nie krém , musí to byť krémpasta, sú 2 druhy

jurko77
11. feb 2018

Presne ako pise liana03 Imazol ten je super

tncka
11. feb 2018

@potvora1 sudocrem

potvora1
autor
11. feb 2018

Ďakujem vám všetkým za rady, budem skúšať, čo mu najlepšie zaberie.

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marrie5385
12. feb 2018

Ked to mala moja dcera tak nam lekarka odporucila striedat tie kremy na ritku. Imazol a sudocrem. No ja som raz vyskusala aj biodermu perioral...a paradne zabralo.

siska53
12. feb 2018

@potvora1 presne toto mala aj nasa mala.. Ja som.jej to co najviac vetrala,davala sudokrem a medzi krk a hlavicku,aby to mala oddelene,som.jej davala prezehlenu vyvarenu bavlnenu tenku vreckovku. Potom.jej to.preslo.

barbara_lux
12. feb 2018

Na presne takéto zapareniny odporúčam zinkovu mastičky. My máme od Dulcie čistý kremik(Slovenska eko bio..) a za dva dni ani stopy. A používame aj na ritku

lubka3232
12. feb 2018

moj maly mal raz az bordovu :( ked bol malicky mal totiz asi 3 brady a zrejme som sa pri umyvani nedostala tam kam som mala 😢 riadne som sa zlakla, aka som strasna mama, ale nastastie pomohlo obycajne umytie, dobre vysusenie a natrela som mu to bepanthenom care. super pomohol a hned na druhy den to mal uz len jemne ruzove a potom to preslo, no odvtedy si davam dobry pozor :(

lenka15101510
13. feb 2018

@potvora1 skús Atopic krém od KAMEDISU budes na 100% spokojná, je to na prírodnej báze, bez sls, steroidov, parabénov, dechtu, farbív a parfumácie, takže čistučké. Môžu to už detičky od narodenia, my ho používame celá rodina (jedno balenie máme už vyše mesiaca a používame to každý deň :D ). Pôsobí protizápalovo a ešte k tom probioticky.

jukapo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz