Zapchatý noštek u 7 mesačného bábätka

zmena303
11. jún 2013

Chcem sa vas opytat co pomaha proti nadche? Mala ma strasne zapchaty nos a kvapky do nosa nam nepomahaju ked sa jej snazim vyfuknut nos nic jej nejde lebo ho ma zapchaty. S nadchou sa asi neoplati ist k doktorovi kedze na to antibiotika nie su. Neviem ako jej pomoct.

pusa321
11. jún 2013

A aky sprey do nosa jej davas?

ewca
11. jún 2013

ak ma sopliky zelenej alebo zelenozltej farby, tak je to bakterialneho povodu a kvapky antibioticke su, napriklad pamycon, ale aj ine... skus davat coryzaliu, je to homeopatikum, rozpusti vo vode a daj drobcovi... na druhy den mu uz bude lepsie... popripade nasad aj sinupret, tiez homeopatikum, ten zrieduje hliena ulahcuje vylucovanie...antibiotika by som brala len ako poslednu volbu

zmena303
autor
11. jún 2013

@ewca nie su zelene take priehladne ale vyskusam to sa da kupit aj bez predpisu?

dominga1
11. jún 2013

Ja som davavala malej kvapky do nosa Nasivin 0.01 % a na noc som jej kupila v lekarni sprej do nosa Sterimar a pomohlo jej to .. Mne sa mala od pamyconu vysipalaa okolo nosteka, tak som jej to ihned vysadila..

zmena303
autor
11. jún 2013

@dominga1 aj ja skusam sprej do nosa ale nechce jej to presjt

panizima
11. jún 2013

ako dlho to ma? moze to byt alergia. ked je soplik priesvitny, Nasivin 3 dni a potom morska voda. Fenistil kvapky si nehaj predpisat