Zúžená predkožka u 2,5 ročného chlapca

poxinka
7. aug 2020

Mamicky co vam pomohlo na Zuzenu predkozku u 2.5 rocneho ked sa mu pri cikani tvori balonik dakujem

zuzka251
7. aug 2020

lekár!

elcoro
7. aug 2020

Slezovy krém od značky just 💪👍👍👍👍 topka. Naš malý mal tiež balónik pri curani, odkedy mastim 3 týždeň už mu ju aj pomaly stiahnem,,,,
Treba kúpiť stojí to cca 19 eur ale vážne nám pomohla, mastim ráno a večer a vážne to ide.

lienka116
7. aug 2020

@poxinka my sme s tým boli u lekára, predpísal nám masť Triamcinolom, veľmi pomohla, vyhli sme sa zákroku, dnes žiadny problém 👍

elcoro
7. aug 2020

@lienka116 to je hormonálna mast, najprv by som vyskúšala Slez.... Za skúšku pani nič nedá a keď sa už nebude dat stiahnuť ani po sleze až konečná verzia by bola ta druha hormonálna mast

katyav
7. aug 2020

@elcoro Prosím ťa, je to konkrétne táto? Tiež riešim podobný problém. Nejde stiahnuť, akurát že ciká pekne.

tinka217
7. aug 2020

@poxinka u nas velmi pomohlo aj kupkanie v sleze.. Plus stale pocas kupkania som mu ho natahovala ako mi doktor povedal pomoze iba "strecing" pri tom... Kazdy den sme sa kupali v tom sleze a asi po 2tyzdoch mu isiela pekne dole predkozka.. 🙂

elcoro
7. aug 2020

@katyav áno táto presne 😀 nás tiež nemal problémy, vôbec žiadne zápaly ani nič, dokonca ani balónik nikdy. Až pred mesiacom pozerám ze sakra ved keď cika sa mu robí balónik, ale prúd moču mal dosť silný. Pýtala som sa ho ci ho boli pipi tak nie... Ale už sama som to začala riešiť keďže som videla už ten balónik tak som sa bála aby nedostal zápal a odvtedy co mastim, nemá balónik vôbec a už mu j predkožky pekne ide dole..

katyav
7. aug 2020

@elcoro Ďakujem, vyskúšam túto mastičku, či sa podarí 🙂

ukulela
7. aug 2020

Lenže baby pozor. Je rozdiel zúžená a len prilepena. Keď je naozaj zúžená, chirurg. zákrok je opodstatnený.

ivulik12
8. aug 2020

Ahojte, nám napr. pomohla masť pinďa z lekárne.

katecameron
10. aug 2020

Operácia žiaľbohu nič iné sa robiť nedalo a odvtedy pokoj

poxinka
autor
10. aug 2020

@katecameron a robili vam aku obriezku

katecameron
14. aug 2020

@poxinka nie obriezku nerobili iba dierku nadstrihli a 3stehy tam boli

danadadka
14. aug 2020

@poxinka ahoj...ako spominaju baby krem od Justu..ale urcite lekar..maly ale balonik nemal pri cikani.. nam predpisal Advantan..a pekne uz ide 😊