Ako posilňujete svoju imunitu?

marton_popradske
Moderátor
3. nov 2020

Krásne ránko milé dievčatá, ako posilňujete svoju imunitu? Dajte nám vedieť do komentárov a my tomu najzaujímavejšiemu komentáru pošleme tento čajík. Máme pre Vás fantastický tip. Čajík IMUNITA je skutočným pancierom pre Vašu imunitu. Obsahuje okrem iných blahodarných bylín aj echinaceu, ktorá má vysokých obsah účinných látok. Prispieva k prirodzenej obranyschopnosti a podporuje organizmus pri prechladnutí. Čajík obsahuje aj vitamín C, ktorý dopĺňa vlastnosti echinacei. Jednoducho nazdravie 🙂 Nájdete ho aj v našom e-shope na: www.popradske.sk

matulya
3. nov 2020

@marton_popradske OTUŽUJEM..zatiaľ som nič lepšie na imunitu nenašla 😁

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@lienka175 ĎAKUJEME veľmi pekne.

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@matulya perfektné, nebola Vám zima???

matulya
3. nov 2020

@marton_popradske bola..ale iba chvíľku..to k tomu patrí 😉👍

veronikaa006
3. nov 2020

@marton_popradske v kamennom obchode (cba alebo bila)

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@matulya perfketné. klobúk dole. rešpekt 🙂 - j.

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@veronikaa006 super, vďaka. sme radi, že ich teda máte po ruke.

buzz5
3. nov 2020

@marton_popradske imunitu sa snažíme posilňovať hlavne stravou. Ci už je to zelenina, ovocie. Čaj z echinacei sme doma ešte neskúšali, ale určite by chutil super z našim domácim medom. 🍵

cilkau
3. nov 2020

ovocie čaj s medom a citronom alebo zazvor kurkuma a tabletová forma vitamínov 🙂

igiana
3. nov 2020

Trápim sa s opakovanými zápalmi dutín aj napriek tomu, že sa snažíme žiť zdravo. S deťmi chodíme veľa do prírody, pochutnávame si na ovocí a zelenine zo záhrady, namiesto kupovaných sladkostí im radšej upečiem ovocný koláč s ovsenou a špaldovou múkou, zeleninové šaláty sú samozrejmosťou. Manžel zase pre všetkých uvarí výborný čaj, je na to odborník😊.

smolinka024
3. nov 2020

Momentálne rakytnikom: každý deň 3 bobuľky, manžel 5 a deti po 1 bobulke ...lenneviem prečo keď ma zbadajú že tento poklad vyťahujem z mrazničky, tak sa predomnou schovávajú a nechcú otvoriť ústa 😂 oi. Užívame probiotiká, pijeme vodičku a keď sme uzimení cajiky a snažíme sa do jedálnička zahrnúť viac ovocia, zeleniny, strukovín... A pravidelne (keď to počasie umožní) pracujeme v záhrade...tam sa robota vždy nájde a ešte sme spolu na čerstvom vzduchu 🤗

marecek1
3. nov 2020

@marton_popradske ja dám typ na imunitu od môjho kolegu 😁 neviem, či tu už padol. Každé ráno jedáva surový cesnak, strúčik, dva. Chorého som ho teda nezažila, to je fakt, ale zakaždým, keď prisiel k nám ráno do kancelarie, som sa tešila, ako otvorím dokorán okno, keď odíde, pretože tym cesnakom odpudil nielen všetky bacily na svete, ale dal zabrať aj môjmu nosu. Si neviete predstaviť tu potechu z cesnakovej arómy keď som bola tehotná 😁

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@marecek1 áno, hlavne okno dokorán, to poznám 🙂🙂🙂🙂🙂

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020
smolinka024
3. nov 2020

@marecek1 no ak to aplikuje aj teraz a nosi rusko, tak musí mať veľké pôžitky z toho cesnaku 😂

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@maryon1 blahoželáme k výhre čajíku imunita, pošlite nám adresu do správy. Pekný deň. - Jano Marton

onmaria
3. nov 2020

@marton_popradske momentálne dopingom..jablkami,nakoľko ich je teraz dosť,tak sme doma uzavreli takú našu "nepisanu"dohodu,že musíme denne každý zjesť buď jablko,alebo vypiť pohár šťavy..posledné dni sa u nás vo veľkom odstavuje 😂

86488648
3. nov 2020

V tomto zvláštnom covid období si imunitu udržujem HLAVNE pozitívnym myslením,úsmevom a komédiami -tento čaj na imunitu som ešte neskúšala,ale obal je nádherný😍 pohladí👍...

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@86488648 ĎAKUJEME. áno obal je prekrásny. komédiami to riešim aj ja. naposledy to bola filmová klasika Černí baroni 🙂🙂🙂🙂

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@onmaria dobrý nápad, už som veľmi dlho neodšťavoval 🙂

adka1122
3. nov 2020

@marton_popradske užívame vitamin C a D, pijeme cajiky, v lete najviac ovocné, mame ich radi aj studené, v zime mame radi caj matovy, medovkovy a sipkovy a ked sme chorí tak lipový alebo materina duska....a imunitu si budujeme aj pobytom na čerstvom vzduchu, mame radi dlhe prechádzky a po nich si najmä na jesen vychutname salku teplého čaju. 😉

ivusik29
3. nov 2020

@marton_popradske imunitu si budujeme cerstvym vzduchom, prechadzkami, ovocim a zeleninou, doprajeme si aj vitaminy C, B,D, 🙂 s detmi sa vela smejeme,lebo ako sa vravi smiech lieci a cim viacej pokoja a pozitivity, tym lepsie. A este jedna vec: tulenie sa a milovanie ❤

vikap
3. nov 2020

Šport,otužovanie,cibuľa,cesnak,ovocie,zelenina,veľa čerstvého vzduchu,pobyt v prírode..moj osobný recept na posilnovanie imunity
Pekný zvyšok dňa🙂

janettan
3. nov 2020

Dennodenne pijeme bylinkové čajíky so včelím medom, teraz sme pridali céčko, zinok, vitamín D a každodenné aspoň mini prechádzky okolo domu a cez víkend do prírody. V našej strave nechýba ani čerstvá zelenina a ovocie. Cez víkend si doprajem cesnak a cibuľu v požehnanom množstve 🙂 🙂 🙂

lucik194
3. nov 2020

@marton_popradske jej tato otazka tu bola aj minuly rok 😂 alebo velmi podobna....
myslim ze kazdy z nas tu teoriu dobre ovlada, vacsi prisun vitaminu C a D na jesen, vlazna sprcha, vetranie pravidelne, prechadzky na cerstvom vzduchu, zbieranie byliniek na caj, my to kombinujeme este so zberom rakytnika.... ale kolko ludi len o tom rozprava .... ale realne to nerobia....
ja sa priznam neznasam studenu vodu, ale zato behat von chodim aj ked je horsie pocasie, ci uz s muzom alebo bez neho.... aj ked on to uz tento rok posunul to jeho sportovanie na vyssiu uroven, z behu sa chodi priamo okupat do jazera 😉.... otuzovanie je super vec na imunitu.... vysledok jeho otuzovania vidim hlavne na zmene pomeru minutej studenej a teplej vody v byte..... tej teplej uz zacina byt len zlomok tej studenej .....

421215813
3. nov 2020

Sice trosku drahsia verzia ale posilnujeme imunitu takto a davame si celaskon a aj viac vitaminu C. Cajiky s medom a citrónom 🙂

202
3. nov 2020

@marton_popradske nakoľko je tato situácia musíme držať všetci spolu. Ako rodina sme momentálne doma a tak častejšie chodíme na prechádzky so psíkom, častejšie vetráme , a večer si doprajeme teplý čajík ochutený citrónom, a vitamín C ....

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@smolinka024 😃😃😃

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@421215813 vďaka za tip🙂