Ktoré zvieratko má vaše dieťa najradšej?

danonino_lucia
25. jún 2014

Ktoré zvieratko má vaše dieťa najradšej?
Daktoré deti sa proste zamilujú do zvieratka a to sa potom stane ich najobľúbenejším. Niekto má rád tigrov, iný slonov, jedno dievča sa mi zaľúbilo do lemurov a vždy iba lemur 😀
Aké zvieratko to vyhralo u vás? A už ste sa boli pozrieť v zoo či dakde na statku?

olivka26
25. jún 2014

dcerka si ublubila tychto 2 havinov,samozejme je to vzajomne 🙂 zboznuje ich,hlavne toho bielo-cierneho,bol to taky tulavy psik ,ked sme sli raz s dcerkou do obchodu na druhy koniec dediny tak vtedy si havino zmyslel ze uz zostane s nami...a siel s nami domov a odvtedy je uz NAS 😀 volame ho havino,chodi s nami stale vsade,na prechadzky,do obchodu(inak super lebo strazi vonku kocik)
dcera ho ma velmi rada,vdzy sa smeje ked ho vidi,aj on sa tesi hlavne ked si k nej lahne a oblizuje jej rucky ale neublizi nikdy,je to taky verny psik 🙂

kikaku
25. jún 2014

My sme fanatici do rybiek 😀 máme ich radi na všetky spôsoby, na tanieri, na udici, v akvárku, na tričku, v knižke, ako hračky, ako cukríky, na stene, na ponožkách, na čiapke, nakreslené aj vystrihované, ako nálepky... 🙂 ...najobľúbenejší je žralok kladivohlavý, ale na toho sme sa pozrieť ešte neboli a asi ani nepôjdeme 😀 inak syn má 3 roky a rozpozná v atlase všetky ryby a vie ich pomenovať! Ja mám 30 a niektoré som ešte nikdy ani v knihe nevidela 🙂 ...vyrastie mi z neho pravdepodobne oceánológ, alebo niečo veľmi podobné 😀

kikaku
25. jún 2014

...ešte som zabudla foto 😀

katuuska
25. jún 2014

U nas jednoznacne nas psik Ari 😉 starsia Zuzka ho vytrvalo trenuje a mladsia Hanka je donho zalubena po usi 😉 vyskriabe sa na gauc a uz cumakuje von oknom ci ho neuvidi 😀

malzeville
26. jún 2014

aj sem prispejem ,ako som uz pisala na sutaznej stranke moj syn odmalicka ryby, tiez mal o nich csetko nastudovane acital vsetko o rybach pozeral serialy s kubom wagnerom a aj kanal fihing and hunting dodnes sa potesi ked si najde vo svojej izbe novy casopis rybarsky..
vnuk misko ma podobne vztah k prirode ma uz16 rokov ale stale ho bavi prplat sa v zemi , sadit kvety zeleninu a druha jeho laska su zvierata zacal skreckom nasledovali morske prasiatka informacie o starostlivosti o ne ziskaval z internetu "vyvhoval " niekolko generacii obdaroval nimi vsetkych znamych , spoluziakov , chodili za nim verne akópsik.. ozaj a ma 2 psov a dve macky byvaju v dome tak sa da.. a jeho 9 r. sestra miluje koniky a chodia na farmu kde na nich jazdi aj sa moze o nich starat :;

kaktusik007
26. jún 2014

Moj starší syn miluje surikaty. Netuším, kde k tomu prišiel, ale teda toto zvieratko žerie všetkými desiatimi a najradšej by ich choval doma. 🙂

cobhan
26. jún 2014

nasa ma 2 roky, a momentalne miluje kazde zviera, ktore sa od nej necha hladkat 🙂 a strasne rada chodi k rieke a jazeru sa pozerat na ryby, kazdy den musime ist, lebo fish, fish, fish a ona chce vidiet fish.

titkovamiriam
26. jún 2014

Pre Mareka su top zvieratka z miestnej farmy a hlavne kozy 😀

titkovamiriam
26. jún 2014

@cobhan aj ja chcem pohladiť kenguru 🙂

cobhan
26. jún 2014

@titkovamiriam Fota Wild Life Park, Cobh, Co. Cork, Irsko 🙂 volne tam beha vsetko mozne kengury, lemury, pavy a zopar neidentifikovatelnych zvierat, ktorym nemozem prist na meno 🙂

titkovamiriam
26. jún 2014

@cobhan
😀 😀 to by bol raj pre moje vsetky deti a samozrejme aj pre mna 🙂 🙂

jana497
26. jún 2014

ja ma doma Erusku kokrspanielku 13 rokov,chceli ju utratit bola posledna z vrhu ...moj syn pri nej vyrastal casto sme boli v praci a vacsina starosti bola na nom,naucil sa zodpovednosti a hlavne boli a su nerozlucny priatelia i ked zo synovej strany uz tolko casu nema ,ale do dnesneho dna spia spolu v posteli...poslednu dobu casto spominam ako bola Era mala a nechcela Majovi jest tak spolu tlacili granule do seba,smetny kos nikdy nemame plny lebo ako nahle sme ju nechali samu celi obsach sme mali po byte...vecer ked sa na nich pozeram uvedomujem si ako Eruska zostarla a Majo ako dospel..je mi smutno za tym casom ,ale som vdacna za ten cas co je bude s nami..a nech je co najdlchsi....

elienocka
26. jún 2014

@olivka26 krasne foto 🙂 🙂 🙂 havino je špic? 🙂 podoba sa na nasu nebohu lasku šarika 🙂

olivka26
26. jún 2014

@elienocka netusim aka je to rasa,obaja psikovia su nejaky mix.. 😀 ten hnedy bude mat asi nieco s polovnickym plemenom a ten druhy to ozaj neviem kedze sme ho nasli na ulici

denisenko
26. jún 2014

... u nás jednoznačne kocúrikovia...jedného máme v byte a dvoch na dvore....ale aj ovečky sú obľúbené, hlavne že sa dajú pohladkať..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂