SOUTĚŽ o mlíčka HiPP BIO Combiotik 2

lidka_hipp
28. okt 2015

Na naše mlíčko HiPP Combiotik jsme opravdu hrdí, a proto nás moc těší dobré zkušenosti maminek 🙂 Mlíčko HiPP Combiotik jako jediné na trhu obsahuje unikátní komplex probiotik a praebiotik, který pomáhá správnému trávení i rozvoji imunitního systému. Probiotika a praebiotika jsou moc důležitá pro spokojená bříška miminek 🙂 Jsem moc ráda, že mnoha maminkám a jejich dětem naše mlíčko vyhovuje, a proto tu pro mám soutěž právě o 5 balíčků se 4 kusy pokračovacího mléka HiPP BIO Combiotik 2.

Stačí napsat, proč je podle vás spokojené bříško miminka tak důležité a pět vybraných odpovědí odměníme krásným mléčným balíček. P.S.: Mlíčko HiPP Combiotik vzniklo na základě více než dvacetiletého výzkumu mateřského mléka, které je pro nás obrovským vzorem a inspirací. Více: http://www.hipp.sk/mlieka/materske-mlieko-a-doj...

matauk
28. okt 2015

Spokojne bruško babatka je dolezite pre jeho zdravie a rast. spokojne bruško= spokojne a usmiate babatko . A ked su naši drobci napapany a spokojny , tak aj my maminy sme vyspate a usmiate 🙂

levice13
28. okt 2015

spokojne brusko=spokojne babatko=spokojna mamicka a cela rodina

zuzana814
29. okt 2015

Brusko, aj maleho batoliatka, je nielen centrom tela, ale aj centrom imunity. A okrem hlavicky, je aj sidlom nervovej sustavy. Ked je spokojne a zdrave, aj cele telicko funguje lepsie, je odolnejsie voci chorobam a kludnejsie v dusicke ...

rhiannon
29. okt 2015

pre male babatko su problemy s bruskom velky stres. nevie co sa deje, ako si pomoct. my sme na HIPPku od narodenia (zial, nepodarilo sa nam kojit) a sme velmi spokojni. nikdy neboli ziadne problemy, kakame ako hodinky 🙂)
tvoriva vlozka:

Spokojnucke brusko mam,
na mliecku si pochutnam.
Mliecko HIPP mi chuti moc,
prespim krasne celu noc. 🙂)

fialockafialka
29. okt 2015

Ked je spokojne brusko su spokojny vsetci predsa hlavne mamicka a dietatko. Prave prechadzame na umele mliecko a pri vybete je dolezite aby bolo spokojne brusko aby sme nemali zase neprrspane noci ;)

ivulkakm
29. okt 2015

Spokojene brisko je to nejlepsi pro miminko a delam pro to vse aby bylo spokojene,my jsme si uzili skoro 4 mesice dennich brisnich kolik, bylo to hrozne. Brecela jsem s ni. Nemela jsem stesti v kojeni,bohuzel se mi nevytvorilo mliko,tak jsme od narozeni na UM. Tak snad budu mit stesti u druheho miminka a budu mu moct dat to nejlepsi.

kim_rossi_stuard
29. okt 2015

spokojne brusko= plne brusko, bez kolik a refluxu 😵 kto nezazil nepochopi, zial. Ak ste nevideli babatko s bruskom ako kamen, zvyjajucim sa od bolesti a cervenym od placu, tazko pochopite ako je taka malickost ako spokojne babatko po najedeni kt. sa spokojne hra a spoznava svet a oddychuje. A tiez ak ste sa neprezliekali zo5 krat denne na kompletku spolu s vasim babatkom, ktore prudom vracka mliecko, netusite kolko energie to rodicov stoji- nielen pranie prezliekanie, ale aj polohovanie, hladanie vhodnych sposobov ulavy a spokojneho bruska, kt vsetko vyvracia a kolotoc sa nekonci 😔 preto si myslim ze spokojne brusko je pre babatko ta naj priorita, hned po MAMICKE 😵 ved ked ma lasku a plne spokojne brusko ma VSETKO 😉

spokojné bruško miminka sa rovná spokojným nervičkám maminkyním 🙂 🙂

lenkakrskova04
29. okt 2015

ako už viaceré napísali, spokojné bruško znamená spokojné bábätko aj maminka 🙂 kým nerastú zúbky 😀

nk599
29. okt 2015

Spokojne brusko aj dietatko kazdy den , neni plac iba smiech spokojny vsetci hned 😉

erika630
30. okt 2015

"Láska ide cez žalúdok " a Hippu to porekadlo presne sedí 🙂 Ked má spokojne brusko môj synček - som spokojná a oddychnuta aj ja a to je najviac co sa drobcovi može dať 🙂 Dakujem

vonava007
30. okt 2015

Sookojne bruško je predsa základ dobrej usmievavej nálady🙂 Dobre napapane bábätko ktore neboli bruško je krasne vnimave voci okoliu,zaujímajú ho hračky, a na vsetkych sa krasne usmieva🙂

igiana
30. okt 2015

Ked ma babatko spokojne brusko, je pokojne, mile, usmieva sa, pekne spinka a maminka si moze naozaj vychutnat materstvo, ma cas rozvijat citove puto medzi nimi a nemusi sa stresovat a trapit, ako ked ma babatko problemy s travenim.

kajca84
30. okt 2015

Ked má dietatko brusko spokojné,smeje sa na svoje celé okolie.Moze objavovat ten svoj maly svet,na lúke maminke odtrhnút kvet.Pre ich spokojnost spravíme vsetko,napríklad kúpime HiPP BIO Combiotik mlieko 😉

jastericka_elza
30. okt 2015

Spokojné bruško je základ spokojnosti dieťatka. Mali sme problém s refluxom, preto vieme aký je to diskomfort, keď v brušku nie je niečo v poriadku. Teraz je už všetko v poriadku a Jakubko je veselé usmievavé chlapčiatko 🙂

1masaamedved
30. okt 2015

Ak má bábätko spokojné bruško tak je spokojné i dieťatko, vtedy je spokojná i maminka, nie je zbytočne nervózna a neprenáša tú nervozitu na babo, čo je veľmi dôležité. Potom sú všetky dni hneď krajšie. 😉

haidi
30. okt 2015

Spokojne brusko dietatka je velmi dolezite ,pretoze od toho ci je dietatko v pohode sa odvija vsetko aj nasa pohoda 🙂
Spokojne dietatko= radostny den a pokojna noc a to si cennim najviac hlavne tu pokojnu noc 🙂
Viem o com hovorim prve dva mesiace po narodeni dcerky sme si svoje problemy s bruskom zazili ,boli sme uz bezradni s manzelom kedze dcerka trpela kolikami ,ale od casu co sme zacali pouzivat UM od Hipp odvtedy nas brusko netrapi a sme spokojna cela rodina 🙂

pepa1985
31. okt 2015

spokojne brusko uz zazivame, ale ked bol drobec este uplne babatko trapili nas koliky takze viem co znamena nespokojne brusko a teda ta bezmocnost kedy som mu nevedela pomoct dufam ze uz nikdy nezazijeme a preto spokojne brusko = spokojne babo = spokojny rodicia

juliet221
31. okt 2015

pretoze ked ma babo spokojne brusko a plne brusko ktore neboli je spokojna i mamina a oddychnuta mammina. a tak sa moze drobcovi naplno venavat. a moze sa spolu hrat cely den

marecek1
31. okt 2015

Spokojné bruško = spokojné, pokojné, usmievavé bábätko. A keď je spokojný najmenší člen rodiny, tak je spokojná rodinka celá. Všetci si môžu užívať spoločne strávené chvíle, môžu sa spolu hrať, prechádzať, a nebáť sa toho, že príde večer, a s ním kolika, a tá bezmocnosť - ako pomôcť malému plačúcemu drobcovi. Jedna z vecí, ktoré môžu pomôcť, je UM od Hippu - v prípade, že maminky z rôznych dôvodov nemôžu dojčiť.

magdicka111
1. nov 2015

Je to jednoduché keď je spokojné bruško aj celá rodinka je v pohode, pretože nie je žiadny krik plač a neistota čo babatku vlastne je. A ono je len hladné... 🙂

bazarocka
1. nov 2015

keď je spokojné bruško nášho malého, čo pri tomto mliečku je, musím si zaklopať, ale žiadne koliky ani zápchy, nič sme pri ňom nemali, čo kvitujem, lebo prvú som kŕmila iným a to boli krušné chvíle, našťastie sme potom prešli na hipp, takže keď je spokojný malý a jeho bruško, spokojná je celá rodina 😉

sam2
2. nov 2015

spokojne brusko je dolezite pre zdravy vyvin dietatka, tak ako pre fyzicky tak aj pre psychicky. Spokojne brusko je dolezite pre pokojnu a kludnu mamicku. Lebo ked je spokojne a pokojne babatko tak je pokojna a spokojna nie len maminka ale cela rodinka. A to je velmi dolezite, aby boli vsetci v psychickej pohode. A mliecko Hipp nam pomohlo tuto dokonalost u nas doma zaviest. Lebo syn krasne kakal a prospieval. A kedze som bohuzial nemohla kojit tak sme mliecko papali od 3 tyzdnov. A nikdy som svoje rozhodbutie neolutovala. a

ajino
3. nov 2015

Spokojné bruško - spokojné dieťatko - spokojná mamička, ťažko je malému miminku rozumieť ak veľmi plače že čo ho bolí, ale keďže som to často pri synovi zažila, že mal bolesti bruška, tak to nebolo nič príjemné, takže ak ho nič nebolí je určite spokojní a má aj spokojní spánok, a rozdáva veľa úsmevu rodičom

maryon1
3. nov 2015

Spokojné bruško je základom všetkého - moja mladšia dcérka často trpela kolikami, prežili sme si naozaj krušné večerné chvíle... veľa-veľa-veľa prebdených nocí.... no a potom je človek cez deň unavený, neužíva si materstvo tak naplno, ako by chcel, a túto únavu a zlú náladu pociťuje samozrejme aj zvyšok rodiny.
Preto treba naozaj dôkladne zvážiť, aké mliečko vybrať pre svoje bábätko, poradiť sa s odborníkmi, detským lekárom, prípadne vyhľadať informácie na internete, pozrieť referencie - no a vyskúšať, a odsledovať si, ako mliečko bábätku "sadne".
Ja som našťastie moje detičky oddojčila obe - mladšiu dcérku ešte dojčím - ale viem od kamarátok, že si vybrali mliečko značky Hipp, a že sú veľmi spokojné - vyhovuje im zloženie - unikátny obsah probiotík a prebiotík, ktorý priaznivo vplýva na brušká ich bábätiek. Lebo spokojné a usmievavé je pre každú mamičku to najdôležitejšie 😵

prada11
3. nov 2015

Mliecko je zdravé a dodáva detickam sílu a energiu aby nám pekne rastli. 🙂

zuzkabeno
3. nov 2015

spokojné bruško bábätka je veľmi dôležité pre jeho zdravý vývin. Aby bolo kľudné, dobre spinkalo a rástlo. Zažili sme dojčenskú koliku s veľkým plačom, aj dojčenský reflux - grckanie mliečka a dokonca aj dojčenské hnačky, takže viem, že kvalitné mliečko a tým pádom aj spokojné bruško je u bábätka veľmi dôležité.

tina1991
3. nov 2015

Spokojne bruško - spokojne bábätko.
Spokojne bábätko - žiadny plač.
Žiadny plač - spokojná maminka 🙂

monika0815
4. nov 2015

spokojne brusko je spokojne brusko. netreba sa rozpisovat, kazda maminka to velmi dobre pozna 🙂

nikuska744
4. nov 2015

Tááááááááááák ja som si veru poplakala pre nespokojné bruško, nespali sme obaja, plakali sme obaja, zúfalá, nevedela som, čo mám robiť... A teraz čakám druhé bábo a mám strach, čo to zasa bude.