Autosedačky Cybex. Máte s nimi skúsenosti?

labutka
10. jan 2010

Kamarátka mi dala tip na autosedačku Pallas od firmy Cybex. Máte s ňou niekto skúsenosti?

musko
2. apr 2010

jeri, náš Petrík bol tiež velký a tak šiel do kidfix 15 -36kg (v podstate to čo cybex) už v 23 mesiacoch.... ak nechceš hned ten 3 bod pás tak vykúšajte Britax evolvu 9-36 kg.

jerika
2. apr 2010

a tvoj mal hned ten trojbodovy? vies uz nám hraju rolu aj peniazky nemame na to aby sme dali za sedacku 5-6 tisic tu v cechac je ten cib

jerika
2. apr 2010

ex za 3000 tak to sa mi zda take prijatelne

aktak12
13. máj 2010

Ahojte, neviete mi poradit, kde by sme si pohli ist vyskusat tu Cybex Pallas v Bratislave? Nechcem totiz kupovat bez vyskusania, ci sa bude aj malej pozdavat tak ako mne a hlavne ze ci sa nam vojde do aftiaka a ci su dost dlhe pasy (Fiat stillo multiwagon) Inac mala ma 8,5 mesiaca, (10kg a 74cm a vo vajicku sa jej uz moc nepaci), sice uz dokaze sediet, ale sama to zatial velmi nedokaze. Myslite, ze je uz teraz vhodna aj pre nas, alebo radsej riesit nejaku inu, kedze dost casto cestujeme. Dakujem

adam07
13. máj 2010

skus v Brendone v Raci, ja som tam bola cca pred mesiacom a mali myslim 2 kusy, no a princeznicka ma pekne miery 😉 , take dosiahol moj Ben tento tyzden na rocnej kontrole... 😀
no osobne si myslim, ze vo vajicku jej je zatial stale najbezpecnejsie 😉

tinnka9
14. máj 2010

Aktak12 - tiež zvažujem Cybex Pallas za pár mesiacov a máme presne také isté auto ako vy. Ak vyskúšaš, prosím, daj mi vedieť, tiež by ma zaujímalo, či ju v aute zapneme. Mimochodom, náš malý má 11kg a 77cm 😉 , vo vajíčku už je dosť natesno, ale on už sedí a posadí sa sám bez problémov.

aktak12
17. máj 2010

Tak sme si ten Cybex boli pozriet nazivo a nakoniec asi vyhrala Britax Evolva 123 plus. V tej Cybex bola mala strasne utopena (aj ked sa jej tam celkom pacilo), ale povedali nam, ze detickam sa tam dost potia nohy pod pultikom a ze je pod tym pultikom dost malo miesta. Co naozaj aj tak vyzeralo, ze ked trosku narastie, asi by jej tam bolo tesno. Tak sme nakoniec ani neskusali do autiaku. Takze Tinnka9 neporadim, ci to zmestite :(

tinnka9
17. máj 2010

Aj tak ďakujem za info. Evolva je náš druhý favorit 🙂

majjat
18. aug 2010

ahojte, bude stacit dlzka celeho pasu 240cm na priputanie sedacky cybex pallas aj v sklopenej polohe?

evuliki
18. aug 2010

My mame par tyzdnov Cybex Solution X-fix a neviem si ju vynachvalit 😵 Da sa aj polohovat,uzasny material a napriek tomu,ze mame bledomodru farbu,da sa lahko vycistit.Objednavala som ju z ciech a aj s postovnym ma vysla lacnejsie,ako tu na svk 😉

labutka
autor
19. aug 2010

@majjat ake mate auto? Ja skocim pomerat nas pas a dam vediet.
Inak, vzdy ked krpateho davam do sedacky, tak si spomeniem na kamosa, kotry ju objavil a vygooglil, ze jak dobre sme objednali. 🙂 😵 Mame pallas plus.

labutka
autor
19. aug 2010

@majjat prave som to meraa, 220 je LTT, 240 bude stacit.

majjat
19. aug 2010

@labutka dik, takze mozem objednat. paci sa mi grenadine.

maajka83
20. aug 2010

@adam07 ahooj prosim ta maju v tom obchode aj cybex solution x-fix plus?

adam07
25. aug 2010

@maajka83 ahoj, oneskorene, ale predsa, nepamatam sa presne, ale myslim, ze nie... 😔 ale skus im napisat
ja som si ju bola pozriet vo Viedni a potom objednala cez net...

sirinka
26. aug 2010
maco
27. aug 2010

Ahojte, vedel by mi niekto poradit ohladom cybex pallas? dnes nam prisla, dala som ju dole z toho podstavca a teraz ju tam neviem dat naspat, trapim sa trapim, ale nejde. V navode bolo ako ju rozobrat, a ze posklada sa rovnako, len v opacnom poradi (to je jasne) ale nejde mi to. Da niekto radu? Dakujem.

maximilian
27. aug 2010

@maco musíš nasunúť tie dbe lyžiny dovnútra podrtavca pričom musíš ale aj potiahnuť tú páčku v predu na polohovanie čo si ťahala aj ked si dávala podstavec dolu. Pomôž si prstami tie lyžiny dať do tých dierok, pozri si to ešte raz a určite sa ti to podarí, mne to tiež trvalo, získať ten grif.

maximilian
27. aug 2010

Tak to by ma zaujímalao, či sa dá k Pallaske ten isofix dokúpiť

maco
27. aug 2010

@maximilian dakujem velmi pekne, uz to je konecne nasadene, ale zas mi teraz nejde polohovat. Mala by som stlacit to stredove tlacitko a sedacka by sa mala pekne zosunut dole, ale nejde to. aaaaaach jaj.

labutka
autor
27. aug 2010

@maco skus to dat stlacit manzelovi, mne sa to podari vzdy na piaty krat, manzelovi vzdy na prvy. nechapem ako to robi... 😕
...vlastne, teraz rozmyslam, ci tomu nevadia moje nechty.....

maco
27. aug 2010

@labutka manzel uz spi a ja sa tu trapim s autosedackou...
no aleluja... ide mi to, asi mas pravdu s tymi nechtami, ja teda nemam dlhe a musela som to riadne stlacit, aby to islo, s dlhymi nechtami asi bez sance...

labutka
autor
27. aug 2010

@maco podla mna to chce trochu cviku, ale ja vzdy ked krpec v aute zaspi, radsej zastavim a potom mu to sklopim. nechty si kvoli tomu strihat nebudem. 😉 ved maju len pol centimetra, ziadny extrem.
ked vyskusate sedacku v aute nazivo, budete milo prekvapeni. este sa da napolohovat aj opierka hlavy, ta vnutorna, aj to skus. 😉

maco
27. aug 2010

@labutka ano, skusala som, pozerala som videa na youtube, co vsetko sa s tym da robit, je super a som teda zvedava, ked ju dame do auta. a dufam ze mame dost dlhy pas 😅
mame tuto

marticumacek
24. okt 2010

Ahoj holky,my už máme taky tuto sedačku.Zatím mám velmi smíšené pocity.Jsme ten případ,co má v autě docela krátké pásy.No-zapnem ji na fest.A to i se základnou a předním pultíkem.Já mám pořád pocit,že to naši malou utlačuje.Máme pultíček nastavený na tu nejdelší vzdálenost,co jde,ale i tak je tam malá vražená.Nevím,jestli to ty pásy ještě víc uškrtí.Jeli jsme zatím 2x a podruhé jsem jí i sundala zimní bundu.Malá má asi 9,5kg na výšku 75cm.Čučí jí fakt jen hlava a i ty ruce má nějak divně zaklíněné.Máte nějakou reálnou fotku,jak tam vypadá Vaše dítko?Nevím,jestli hysterčím zbytečně a pak si zvykneme-obě. 🙂 Tuto sedajdu jsme vybrali právě pro dobré vyýsledky v testech a zároveň byla pro nás ještě cenově únosná...

dadous
24. okt 2010

@marticumacek ahojda taky jsme zkoušely tuhle sedačku, ale jak píšeš je hrozně mohutna tak jsme vybrali kiddy a tam ma krasny pohodlíčko 😵

marticumacek
24. okt 2010

@dadous Mě se ta mohutnost právě líbila.Sedačka na mě působila dost bezpečně.Kiddy jsme nikde na živo neviděli 😒

dadous
24. okt 2010

@marticumacek ja viděla na živo obě, jsou si hodně podobny, jen se mi víc líbil material na kiddy no a hlavně líp mi do ní niki pasovala 😅

maco
24. okt 2010

@marticumacek staci takto? momentalne inu fotku nemam.