Sú autosedačky Cybex Pallas-Fix 2019 a Cybex Pallas M-Fix SL 2019 bezpečné pre 8 mesačné dieťa?

Zodpovedané
9. jan 2020

Dobrý deň,

prosím o ohodnotenie týchto dvoch autosedačiek.

Sú autosedačky Cybex Pallas-Fix 2019 a Cybex Pallas M-Fix SL 2019 dostatočne bezpečné a komfortné pre osemmesačné dieťa?

Ďakujem

Dobrý deň,

8 mesačné dieťatko určite treba ešte určite voziť v protismere, čiže pozerať musíte kategóriu 0 - 18 kg aj napriek tomu, že už možno má 9 kg.

Tieto 2, čo uvádzate sú v smere jazdy a okrem toho, že majú aj veľmi veľké váhové rozpätie. A preto veľa kompromisov, sú aj pultíkové a o mojom názore o nich píšem tu:

https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...

Píšem tam tiež to, prečo je životne dôležité bábätká a malé detičky voziť proti smer jazdy.

Cybex Solution M-fix SL

Autosedačka Cybex Solution M-fix SL má široký rozsah svojich inovatívnych funkcií pre najvyššie bezpečie a pohodlie. Je vhodná pre deti v kategórii 15 - 36 kg, teda od cca 3 až do 12 rokov.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute