Pôrodnica Dolný Kubín, Trstená

kamilka95
18. jan 2023

Ahojte 🙂
Rozhodujem sa medzi porodnicami a chcela by som vedieť aké máte reálne skúsenosti s touto nemocnicou pripadne v Trstenej?
Ďakujem

zanet266
18. jan 2023

@kamilka95 ahoj.Rodila som v 2020 v Dolnom Kubíne a v 2021 v Trstenej a nemôžem povedať krivé slovo ani na jednu z nich ,lekari,sestricky, pôrodné sály,oddelenie šestonedelia, všetko super. 🙂V Dk sa chodi jest na chodbu -teda jedalen spolocna (aspov vtedy to tak bolo) v Trstenej su nove izby po 2 mamicky na izbe a jedlo ti nosia priamo do izby, a je tam skvela laktacna poradkyna . Kebyze idem treti krat idem do Trstenej ale aj v Dk ti bude dobre....to je hlavne o porode,tvojom tele a babatku, ono sa narodit musi a je mu jedno kde... všade sa o vas postaraju 🙂🙂🙏

paulahr
19. jan 2023

@kamilka95 rodila som október 2022 v TS a nemôžem nič vytknúť. Super personál, každá izba nová prerobená a hlavne naštandartná, veľmi dobrá starostlivosť, ako píše aj vyššie o laktacnej tak tá veľmi pomohla, poradila, veľmi dobrá žena…počas tehotenstva som tam aj 4x ležala na gynekologickom a tiež úplne rovnako, najlepšie som sa počas tehotenstva vyspala a oddýchla si na ich posteliach 😃😃s DK nemám skúsenosť ale tiež určite ďalší pôrod pôjdem do TS

kamilka95
autor
19. jan 2023

@paulahr
@zanet266
Žienky ďakujem za odpovede 🙂 da sa v Trstenej aj zazmluvnit lekár?

zanet266
19. jan 2023

@kamilka95 určite sa dá 😁 ale keď ťa to chytí budeš rada keď ta odrodi hocikto či 😁

katka12389
22. jan 2023

@kamilka95 nedá sa zazmluvniť lekár,

katinka4
11. sep 2023

Ako je to s epiduralom( PEDA )v Trstenej? Treba mať vyšetrenie vopred na oddelení ARO v Trstenej? Niektoré tvrdia že áno , iné že nie . Ďakujem.

paulahr
12. sep 2023

@katinka4 ja som bola predom 🙂

zanet266
12. sep 2023

@katinka4 ja som bola tiež na tom poučení o epidural.Síce som ju nevyuzila aj tak.