Poraďte robotický vysávač s dobrým mopom

drobaja
27. sep 2021

Ahojte 🙂
Prosím Vás pekne, nakoľko som ešte roboticky vysávač nemala, neviem si porovnať a vybrať.
Keďže máme kaskadovity dom, co znamená, že tam sú ako keby 2 podlažia, je pre mňa dôležité, aby si dokazal zapamätať 2 mapy. Čo je pre mňa tiež veľmi dôležité (pri dvoch malych bábätkach), aby ozaj dobre mopoval.
Dakujem Vam za rady a skúsenosti😊

luccija
27. sep 2021

@drobaja máme Xiaomi mi robot dúfam, že píšem správne názov a som max.spokojna

drobaja
autor
27. sep 2021

@luccija
Dakujem za skúsenosť🙂
Tento Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro? Alebo iny typ? Lebo nam týmto silno uvažujem aj ja, len ako som si prečítala recenzie, tak veľmi veľa ľudí píše, že si nevie uložiť 2 mapy, takže je vhodný len do jednopodlažných priestorov.

buberova
27. sep 2021

@drobaja tento čo píšeš máme a sme veľmi spokojní 🙂

drobaja
autor
27. sep 2021

@buberova naozaj? A máte dve podlažia, či len jedno? 😊A vie aj pekne zmopovat podlahu? Ci ten mop tam je slaby? 🙂
Dakujem!

pink_lady
27. sep 2021

@drobaja aj my ho mame, volám ho Francesco 😂 /najprv bol Ferdinand ale nepacilo sa mi 😂/ Je super, pekne povysava, co sa tyka vytierania- zas necakaj od neho ze to vytrie ako Ty, ale na take zbezne vytieranie postaci, hlavne do kupelne ho posielam mopovat

pink_lady
27. sep 2021

@drobaja a este teda, mame len byt 74m2. Nemame podlazia, ale tusim 3 mapy si vie zapamatat, no to nevienm na 100% treba pozriet navod

drobaja
autor
27. sep 2021

@pink_lady pekne meno😀😀
Jasne, s tym som zmierena, ze to bude pretrete len tak naoko, ale furt lepšie ako nič 😀
Do kúpeľne? A nezvyknu sa kefy zamotavat kvôli vlasom? Poradí si aj s dlhými vlasmi (ľudskymi, nie koberec😀😀).

pink_lady
27. sep 2021

@drobaja najskor ho poslem povysavat a potom poumyvat...je to taky poslusny chlap 😂 a kupelnu uprace naozaj paradne, nema problem ani s mojimi dlhymi vlasmi 🙂 konecne mam v kupelni stale poriadok, lebo totiz my mame bielu dlazbu a tam vidiet uplne vsetko 😒

luccija
27. sep 2021

@drobaja áno, ten.Ja používam aj mop a umyje celkom fajn, keď sa mi nechce tak privriem oči, že to nie je dokonalé🙂s mapami neviem my máme bungalov, ale brala som ho k mame má 2 podlažný a fungoval on si najprv prejde priestor a potom vysava.Len my máme lesklé dlažby a necháva taký povlak matnejsi.Vlasy, chlpy v poriadku máme psa a to stále je niečo na zemi.Ja som bola skeptická či tie kefky dokážu povysávať, ale je to fajn pomocnik

luccija
27. sep 2021

@pink_lady no my máme všade tmavú a mám pocit, že každú kvapku všetko je vidieť oveľa viac

pink_lady
27. sep 2021

@luccija kazdopadne, urcite odporucam ...bola to jedna z tych naj investícií .../okrem pracky, umyvacky, susicky...:D/ este keby vynajdu nieco co vylozi nalozi umyvacku, na zehlenie mam zatial chlapa 😂

luccija
27. sep 2021

@drobaja a muž kúpil priamo k tomu nejaký prípravok neviem či ho zase nalákali, lebo on kupuje všetko čo poradi predavač🙂tak neviem či to je priamo k tomu.Ja som milovať začala až po pol roku nemám vyskúšame rôzne typy dávkovania a ešte je iná motivácia handra.Zatial som dávala len také jemnejšie umytie možno v tom je chyba

luccija
27. sep 2021

@pink_lady aj u nás plus kuchta🙂

drobaja
autor
27. sep 2021

@luccija @pink_lady
Žienky, dakujem Vám. Už mam jasno. Idem ho hneď objednať, nech mam pokoj😀
Verím, že aj u nás to bude taky super pomocnik ako u Vás😉
A inac staru kuchtu od muzovej babky mam stále odloženu, ale asi by som v nej nevedela varit. Neviem ako to funguje😀No drahý stale hovorí, že najlepšie navarene bolo z kuchty od babky, tak či ju predsa len neoprasim😉
Ďakujem Vám krásne ešte raz!

luccija
27. sep 2021

@drobaja tak ja by som bez kuchty nevedela variť bravčové či hovädzie mäso takto máš do 45 minút akékoľvek mäso mäkké.Ale to už, keď chces používať tak nie ten starý typ aj moja mama ju mala🙂dobrá je od Regály.A mám tam pekný preklep mopovať som začala, až...ale aj ho milujem🙂

buberova
27. sep 2021

S vlasmi nie je problém.. máme iba 50m2 byt takže to neviem s tými poschodiami.. a ozaj to mopovanie nie je dokonalé ale na také zbežné utretie raz do týždňa po 2 pracujúcich dospelých stačí

janisa31
27. sep 2021

@drobaja my už dlhší čas máme robota, vybrala som si Sencor, presný typ si už nepamätám, ale mohla by som to pohľadať niečo a volá sa Denny 🙂 a koľkokrát aj keď sme návštevu mali a že narosýpané a povedali sme že veď to nič pustíme Dennyho nech sa naje, tak všetci na nás kukali či máme psa 😀 😀 ale teda je to dobrá vec 🙂

elistek13
1. okt 2021

@buberova Prave pre toto som ja robot chcela, aby vlasy neboli vsade, lebo teda to jak mne padaju to je nieco neskutocne a po zemi ked som ich videla alebo ze na nohu sa mi nalepil, joj nervy do mna 😀

lubinkag.
8. okt 2021

Prosim vas, ako funguje ten mop na tycho vysavacoch? Je tam handricka, ktora je vlhcena a ta stiera? Mne to pride tak, ze len roztiera spinu po podlahe, ci sa mylim?