Robotický vysávač

julianna1929
8. aug 2022

Ahojte, prosím o radu, zvažujeme robotický vysávač, môže byt aj 2v1, poprosím skúsenosti a rady,s ktorým vysávačom mate skúsenosti...mame dvojpodlažný dom, každé podlažie cca 70 m²...naprogramovanie každého podlažia, ak je to možné...mame tri menšie koberce...ďakujem za postrehy 😊

lucia851
8. aug 2022

@julianna1929 Ten nepovysava nič poriadne.Hlavne ani kúty to nepovysava.

sivana09
8. aug 2022

Ahoj, pozri si moju recenziu napr na roborock q7

https://www.youtube.com/watch?v=pYR83rJN0-M

mam skusenost s viacerými roborock vysavacmi, za mna na vysavanie vsetky super

uriva
8. aug 2022

My máme Deboot 2v1, síce má problém poschodia rozlíšiť (spodné má zapamätané a vrchné nie), ale povysáva paráda, aj koberce. Rozloha o niečo viac ako vy, vydrží celé nabitie obe poschodia. Aplikácia signalizuje a ukazuje všetko.
Ale ak aj iný vysávač, tak ak ti môžem poradiť, taký, čo sníma priestor laserom a nie kamerou, aby sa niekto naň nenapojil a kukal ti po byte/dome.

julianna1929
autor
8. aug 2022

@uriva to vážne? To ma ani nenapadlo,že niekto môže pozerať...síce keď to má appku....🤔🤔🤔

majlo1234
8. aug 2022

My mame roborock aj s mopom, uz neviem presne ktory, ale z tych novsich. Vies si naprogramovat viacero map(podlazi), vysaje uspokojivo vsetko. Pre mna je nevyhodou, ze predtym musim aj tak vsetko pozdvihat zo zeme a upratat, preto ho velmi casto nwpouzivame. A mopoval len raz😀to uz vobec nezvladam dalsie dve hodiny ho pocuvat

wivienka111
9. aug 2022

skus pozriet Sencor, ja mam od tejto znacky tiez robota a neviem si ho vynachvalit, to je paradicka, tolko casu co mi to usetri a ja sa mozem aspon rodine venovat a hlavne malej 🙂