Používate voňavé oleje namiesto aviváže?

mon1806
14. okt 2021

Ahoj používate namiesto avivaze voňavé oleje ci ako sa to vola? Sú dobré?

tropkica
14. okt 2021

Vyskusala som to, ale mne to nejak nevonalo. Na moj vkus by som musela pouzit o dost viacej toho oleja a to som sa bala zase, ci by to nieco nedorobilo s tym pradlom.

evaachesa
14. okt 2021

Kvapkam 3-4 kvapky silice od hanuš priamo na mydlové vločky, ktoré dávam do bubna. Prádlo je pekne prevoňané. Prvý krát som dala 6 kvapiek, no už to bolo veľmi silné..môže to byť ale aj tým, že som si na silné až agresívne vône komerčných práškov a gélov odvykla 🙂

luccija
14. okt 2021

@mon1806 používala som z voňavý domov a puella, ale mňa sa to rýchlo zunovalo.Niekto si nevie vynachvalit, ale ja som zostala verná Coccolinu.Ale finančné je dobré používať oleje

janetinka27
14. okt 2021

nedavno som vybavovala jednu pani, vsade sa z nej sirila nadherna vona. povedala, ze pouziva avivaz zo stranky vonavydomov alebo nejak tak, nechcem robit reklamu a vona sa volala diamond. ked som to kukala, bolo ich tam viac, tak som nevedela ktora. ale vonala krasne a ak som spravne pochopila, tiez to bola nejaka olejova.

mon1806
autor
14. okt 2021

@janetinka27 áno áno voňavý domov.sk aj ja pozerám na tu stránku aj na puella som. Pozerala a strašne si chvália preto sa pýtam ci to ma význam lebo ja napr po normálnych klasických avivazi napr cocolino absolútne nič necítim žiadnu vôňu nič

luccija
14. okt 2021

@janetinka27 áno, ten Diamond je najobľúbenejší
Puella boli veľmi voňavé a zvláštne vone

limetka69
14. okt 2021

Mam a som spokojna. Objednala som vzorky a testujem ktora vona bude naj. Pradlo voni krasne a dlho.

mon1806
autor
14. okt 2021

Tak neodolala som baby a objednala som si z voňavý domov no som zvedavá 🙂

pataja
14. okt 2021

Vydrží vôňa týchto olejov aj keď dávate prádlo do sušičky? Ja už som to vzdala s avivazami, lebo mam pocit, že by som musela dat ozaj velke množstvo toho aby vôňa po vysušení prádla ostala.

helcanw
14. okt 2021

@mon1806 používam a prádlo vonia až do ďalšieho prania, suším aj v susicke a je to v pohode. Dávkujem ešte menej ako je v návode, lebo pri prvom oprani bola vôňa príliš silná, takze dávam len čajovú lyžičku.

kikakri
14. okt 2021

@mon1806 ja pouzivam parfemy do prania care+protect, naozaj staci par kvapiek a pradlo voniii 😌kupujem ich v datarte ( mam tam zlavy,tak preto tam 😉)

lulu2014
14. okt 2021

@mon1806 ja pouzivam cca 2roky iba olejceky od VD.
Zatial som spokojna. Stale pribudaju nove vone ale pre mna vedie Ylang Ylang a Gemma a dcere sa paci Neve.
Novsie sa mi pacia Sole a J
Ale vyskusanych mam cca 20-25voni.

limetka69
15. okt 2021

@pataja ahoj ja mam pracku so susickou a ako pises, ked som vysusila, ani vonavy domov nevonal, ale ja po prani nakvapkam priamo na bubon zatvoreny a zapnem susenie a pradlo voni 3x viac ako ked to dam priamo do prania.

kvetinka75
15. okt 2021

tiež zvažujem tieto oleje. Videla som že aj DM drogéria má nejaké v ponuke. Nič som ešte neskúšala, tak neviem či sú lepšie. Idem pozrieť na tie stránky, ktoré ste tu uviedli.

kvetinka75
15. okt 2021

a olej dávate do ktorej priehradky v pračke, tam kde aviváž?

kvetinka75
15. okt 2021

@mon1806 a aký si si objednala? Ja tam práve pozerá m tie vzorky, že by som si zobrala na vyskúšanie

nic_ol
15. okt 2021

Používam oleje z voňavy domov a nádherne voňajú aj po sušičke 👌

kvetinka75
15. okt 2021

ja rozmýšlam nad týmto https://www.mojadm.sk/herbow-parfum-na-pranie-b..., dnes idem do DMky, nemáte ho niekto? Majú 3 druhy.

lulu2014
15. okt 2021

@kvetinka75 ano tam🙂

puella_vone
Odpoveď bola odstránená
Zobraz