Robotický vysávač do dvojpodlažného domu

beatas515
23. okt 2021

Ahojte žienky. Chcem vás poprosiť o radu a skúsenosti. Chceli by sme si do domácnosti zaobstarať robotický vysávač. Máme dvojpodlažný dom, ale upratovať by som ním chcela na prízemí, ideálne by bolo keby bol s mopom... Viete mi nejaky poradiť? Poprípade aký máte vy a ako ste a nim spokojné? Ďakujem

simona92101
23. okt 2021

@beatas515 xiaomi aj s mopom.max spokojnost

beatas515
autor
23. okt 2021

@simona92101 a viete mi to bližsie špecifikovat? Lebo tych xiaomi je xy ;) ďakujem pekne...

spadnutaslivka
23. okt 2021

pripnem sa. zaujímali by ma ale reálne skúsenosti, keď má niekto viac detí (a neporiadku, hračiek a tak.), že ako a kde/ na čo ho použiť. Už mi odporúčali zaobstarať si ho, ale to boli vždy len bezdetní ľudia, čiže pre mňa relevantnú skúsenosť nemali. Budem vďačná za vaše postrehy

simona1998
23. okt 2021

@beatas515 my mame od xiaomi Roborock S5 MAX , my sme spokojní , mame doma malé deti ale zvláda všetko!😀vysava a aj umýva , vieš si ho pustiť aj z iného miesta ako len domu cez appku , naplánovať čas vydávania , koberec keď vysáva tak ho doslova “oživuje” je nadychany , krásne zotrie plavacku aj dlaždice v chodbe 🙂

simona92101
23. okt 2021

@beatas515 konkretne Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro.vysava aj umyva naraz,pomocou aplikacie pustim aj mimo domu a sledujem v aplikacii na mape domu .

beatas515
autor
23. okt 2021

@simona1998 Ďakujem pekne, mrknem sa na to ;)

beatas515
autor
23. okt 2021

@simona92101 ďakujem pekne ;)

minutka
23. okt 2021

@spadnutaslivka mame poschodovy dom a male dieta. Normalne upracem podlahu, pustim vysavac a ideme von. Fajn pomocnik

aktiz
23. okt 2021

@beatas515 Aj my mame ten xiaomi Roborock S5 MAX ako @simona1998 a súhlasím so vsetkym, čo napísala. U nas ide denne. Tiez mam dve deti a psa.

brrrrrciatko
23. okt 2021

@beatas515 xiaomi roborock s6 max

milka1988
23. okt 2021

@beatas515 odpprucam od Xiaomi roborock napr s5max, ma velmi skvelé recenzie na Heureke, aj na YouTube. Mame ho pár dní a.musim povedať ze za tych 350€ je inteligentný, vysáva poriadne. Zmyva sa ale iba vodou, bez prípravkov. Nie je to klasické zmyvanie ako ručne. Je to skôr na zmytie toho "prachu" z podlahy. Vie sa pekne sam vrátiť do stanice, nevyhoda je iba ze je v angličtine. Appka je uplne intuitivna, návod som si pozrela na YouTube. Vieš si ho spustit a naplánovať vysávanie aj na diaľku odkiaľkoľvek, počet vysávania, mopovania, je izby nemopovat, alebo nevysavat, vytvoriť steny... Majú aj lacné náhradné diely tuším aj batériu. Ja som zatiaľ spokojná s ním, konečné ušetrený čas vysavanim. Hlavné keď máte doma aj zvieratá.

evaachesa
23. okt 2021

@spadnutaslivka máme xiaomi s mopom, bol perfektný kým naše dieťa nezačalo byť aktívnejšie a nezačalo mať viac hračiek po zemi ...za každým to všetko pospratávať bolo o nervy. Cca pol rok máme od Xiaomi bezdrôtový tyčový vysávač a je to ešte lepší pomocník ako ten robot 😅 keďže nemá kábel, rýchlo ním pobehám byt, pričom hračky len popresúvam v rýchlosti...povysávam s druhým nadstavcom gauč kde je vždy kopa omrviniek a posledné dni ním odsávame soplíky...teda presnejšie syn musí stláčať, ja len držím hadičku a odsávam 😅
Na zmývanie používam mop Leifheit, tiež je to s ním raz dva hotové a určite ním lepšie poumývam ako s nadstavcom na 🤖
Momentálne teda rozmýšľame čo s robotom keďže nám na neho sadá prach 😏

brrrrrciatko
24. okt 2021

@evaachesa roborock s6 max ma kameru a vidi tie hracky a pekne ich obide. Na druhej strane som pozerala xiaomi novinky a bude mozno o pol roka na európskom trhu novinka, kde pekne kazdych 10 m2 si pojde mop vyzmykat a o dost prepracovanejsie to este je

monane
3. nov 2021

za mňa XIAOMI mi robot vacuum mop pro white, ten je super, je aj cenovo v takej strednej triede by som povedala a je kvalitný, aj čo sa týka vysávania aj zotierania 🙂
v Planeu ho majú teraz ani nie za 250 ečiek, čo je si myslím fajn cena, keď zo začiatku začali tieto vysávače a videla som tie ceny až mi ťažko bolo, ale teraz už je to úplne o inom 🙂