Autosedačka alebo podsedák pre 4ročné dieťa?

ucholacik
6. jún 2018

Ahojte baby.Idem so synom do Bojnic a chcem sa opytat ci bude stacit podsedak alebo musi mat autosedacku?

beky1813
6. jún 2018

Autosedacka je bezpecnejsia, aj pohodlnejsia a na podsedak musi mat spravnu vysku

ciusinka
6. jún 2018

Urcite by som volila autosedacku, podsedak nema vobec ziadny bezpecnostny vyznam, ide len o to, ze je dieta vyssie, aby sa mu nezarezaval pas, ale aj tak musi mat dieta spravnu vysku a 4-rocne je vazne este male, moja krstna dcera len nedavno prestala jazdit v autosedacke, a to ma 7,5 roka..

kika831
6. jún 2018

@ucholacik na podsedak musi mat dieta aspon 130 cm vysku. Z bezpecnostneho hladiska je to o nicom. Takze ak ides na dlhsiu vzdialenost, jednoznacne autosedacku.

iukas
6. jún 2018

otazka nie je, co musis mat, ale nakolko chces riskovat zdravie a zivot svojho dietata.. to musis vediet len ty... ja aj mojej skoro 9 rocnej dcere davam sedacku pri kazdom presune autom aj ked ju denne prehadzujeme z jedneho auta do druheho..

sense
6. jún 2018

Od 4r a 15kg moze mat podsedak.....ale z hladiska bezpecnosti a aj vyvoja dietata je lepsia a vhodnejsia sedacka, nasa ma 5r, 20kg a je stale v sedacke, predsa len je tam lepsie chranena....zvlast na dlhsie cesty...

katrinka8
15. jún 2018

Staršia dcéra má 8 a má autosedačku.