Brali ste skoro 3-ročnému dieťaťu na dovolenku kočík?

lylyjana
11. apr 2023

V lete mame ist na dovolenku letecky (Grecko alebo Turecko), maly vsak uz bude mat skoro 3. Minuly rok sme sli s kocikim no teraz uz asi pol roka v kociku ani nesedel, vsade ideme odrazadlom (bicykel).
Ako ste to riesili? Brali by ste este kocik? Da sa pripadne zbalit detsky bicykel(odrazadlo)? Lebo to by som bola najradsej :D
Bojim sa hlavne presunov po letisku, ze nevydrzi stat na jednom mieste a stale nam bude odbiehat, tak v kociku by sme ho mali aspon pod kontrolou a pripadne ak na dovolenke by sa dalo vecer este s nim prejst niekde. Na druhej strane ci nie je zbytocne tahat kocik pre 3r dieta. Mame Valco snap4.
Nejake ine vychytavky neviete odporucit? 🙂

svetlonos
11. apr 2023

@svetlonos ahoj klikni na link od anjelicek 26 🙂 taky nejaky som myslela

svetlonos
11. apr 2023

@tosomja
anjelicek26 horee dala do monentu aj link nan, otvor a pozri si 🙂

katka0123
11. apr 2023

@lylyjana kup najLacnej golfac a rovno ho tam nechaj. Posluzi ako baby pisu, a netrep to naspat domov.

yanni
11. apr 2023

@lylyjana Ano v tom veku sme mali pre deti este Babyzen Yoyo. Na nezaplatenie. Od ca. 3.5 roka uz sme nenosili nic. Ziadne kociky, ziadne rarohy, a uz vobec nie odrazadla. Staci, ze aj v lietadle mame sedacky. Odrazadlo nie je standard, za to by si zaplatila extra a ak ti dieta zaspi, tak ti odrazadlo nepomoze.
Vlani sme boli na Madeire, mala mala presne 3 roky a 8 mesiacov, to sme uz nebrali nic. Ale to som vedela, ze uz v pohode vsetko zvladne.

tosomja
11. apr 2023

@svetlonos jaj, no tak toto by som sa hanbila zobrať 😃 tak možno po zoo, ale nie do vlaku a na prechádzku po meste, kde aj spať potrebujú deti.

ajajaj00
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikulienkadd
11. apr 2023

Ahoj,minulý rok sme boli v Turecku letecky a brali sme golfáč pre 4-ročného. Mali sme nočné lety,na letisku sa zišiel. Nakoniec ale si ho sám pýtal na spanie pri pláži každý deň! Aby si si nemyslela,v kočíku sa vôbec nevozí od takmer 2r,ale dovolenka pri mori je úplne mimo kategóriu, kočík musel byť...

svetlonos
11. apr 2023

@tosomja
oni su aj krajsie 🙂 ale s svoma takymi malymi deturencami to tazko v SK vlakoch. Idealny je ten kocik pre dvojicky a vystarane, no ten asi fakt do kazdeho vlaku nevtrepes, co je skoda.

simca06022011
11. apr 2023

Neviem aky mate denny rezim, ale my sme mali.. pretoze v nom napr. spavala,aj ked sa islo na vychadzky do mesta, prechadzky, vylety... ak to budet erobit, tak proste nevladala zaspala. A o tom, ze som mala v tom kociku dole kos, kde som natlacila vsetky veci, nic som nevlacila v rukach ani nehovorim, ak nesla v nom na izbu ona, urcite sa tam viezli uteraky :DDDD

wiwi28
12. apr 2023

My sme minulý rok nebrali pre syna kočík. Mal 2r a 10m. Ale on už od 18m. nebol v kočíku. Vydrží veľa chodiť a na letisku nebol vôbec problém. Bol jednak neistý novým prostredím takže sa držal stále pri nás a v druhom rade sme mu to niekoľko krát vysvetlili, že ak by sa stratil bude ho ťažko nájsť. Radšej obzeral lietadlá za oknom. Na Swechatte majú super kaviareň s detským ihriskom pri odlete. Inak počas dovolenky chodil všade po vlastných, max. manželovi na krk večer keď už bol unavený. A to sme boli v meste aj do 22:00. Náš je vyslovene chodec, on odrážatká vôbec a teraz už pokukuje po bicykli.

wiwi28
12. apr 2023

@anjelicek26 toto vyzerá super. Máte tento typ? Do lietadla teda ok Vás s tým pustili?

anjelicek26
12. apr 2023

@wiwi28 mame presne tento v sedej. To sa zlozi na placku, ma to kolesa, vyzera to aj tak jak kocik, nikdy to nikto neriesil, nalepili nalepku a nalozili do lietadla, leteli sme s tym snad dvadsat krat za tu dobu...

lulu0123
12. apr 2023

Ak ide hlavne o letisko- Trunki kufre skuste pozriet.Daju sa pouzit ako odrazadlo,dieta viete tahat.