Dovolenka - Turecko 2023

brumik3
20. feb 2023

Ahojte babenky, chcem sa spýtať na vaše skúsenosti s dovolenkou v Turecku s bábätkom. Boli ste tam napr. minulý rok? Čítala som staršie príspevky a skúsenosti a som trošku sklamaná. Na to ako každý Turecko ospevuje, v komentároch mi to prišlo ako niečo hrozné.

tajaolle
6. jún 2023

@tajaolle dúfajme že bude dobrý hotel a more

brumik3
autor
7. jún 2023

@tajaolle jaaaj, tak potom môžte dať vedieť ako bolo 😉

tinika
10. jún 2023

ahojte pozeram turecko ale som taka sklamana ze hotel čo ma tobogany atd ze rodinny ma kapacitu tak 2+1 nanajvis 2+2 my sme 5ti takze o ničom a ak je hotel s rodinnymi izbami tak tam pomaly nič pre deti nie je :(( alebo to uz ide do takych sum ze des :D

kika77777
24. jún 2023

@bibg bola som teraz vedla v Kaya Artemis. More studene. Nikdy viac

kika77777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bibg
24. jún 2023

@kika77777 my sme sa 12 vrátili a to iste. Ale vraj to bolo úplne všade. Kamošky čo boli v Lare tak povedali že tiež more studené. Šak celé počasie je akési divné. Mne sa páčilo a kľudne by som sa vrátila ale tá cesta. To bolo hrozné.

denka81
24. jún 2023

@brumik3 v Turecku sme boli minulý rok a ideme aj tento rok. Bolo vynikajúco.
No ja osobne by som s bábätkom nešla

brumik3
autor
25. jún 2023

@denka81 my sme práve teraz dostali odvahu....doteraz sme to stále odkladali, tak snáď nebudeme sklamaní 🙂

siu04
7. júl 2023

@tajaolle ahoj rozmýšľame tiež nad týmto hotelom.Ako ste spokojní?

ada309
7. júl 2023

V sobotu sme sa vrátili, boli sme aj s 10m bábätkom a bolo super

tajaolle
12. júl 2023

@brumik3 Dobrý večer bolo dobre,hotel vpohode čistý,personál tiež,voda tepla,len veľké vlny,treba kolesa..Okólie trochu škaredé,stavajú tam hotely,a inak vpohode.A občas na večer komáre.

brumik3
autor
13. júl 2023

@tajaolle ďakujem za odpoveď. Takže pre istotu zobrať repelent🙂 čo sa týka obchodu, bola tam v blízkosti drogéria?? Neviem ako s plienkami, či brať so sebou,alebo sa dajú kupit tam.

tajaolle
13. júl 2023

@brumik3 Je tam hneď kúsok ako vyjdete z hotela asi 100metrov taký trh,je tam market dá sa kupit plienky,a potom kúsoček bude aj Lekareň,to je taký maly trh.A v hoteli sú tiež take mini obchodíky za dobre ceny,tam sme kupovali.A potom je ešte asi 2.5 kilometra trh,a obchodný centrum.

tajaolle
13. júl 2023

@tajaolle Inak veľa Slovákov bolo v tom to hoteli

brumik3
autor
13. júl 2023

@tajaolle takže sa nemusíme báť, že nebudeme nikomu rozumieť 😀 super takže ak niečo zabudneme, netreba sa báť a je to kde kúpiť. Ďakujem krásne

tweety10
20. feb 2024

@bibg ktory to je hotel v turecku prosim ta?

bibg
21. feb 2024

@tweety10 my ideme sme tento rok zainvestovali a ideme teda opäť do toho nášho v Turecku. Gloria Golf resort. Je drahší. Ale teda ešte sme nikde neboli spokojnejsi viac ako tam.