Dovolenka v Bulharsku s 1 ročným dieťaťom

lus83
22. aug 2018

Zdravim vas, uz som prelustrovala vsetko, ale nenasla som adekvatnu odpoved. Este nikdy som nebola v Bulharsku a tak ma zaujimaju vase nazory. Ktora oblast je posla vas dobra? Rozmyslame nad Primorskom. Chceme last minute na buduci tyzden. Kde by to bolo fajn s rocnym dietatom? Dakujem pekne.

ivci17
22. aug 2018
manqua
22. aug 2018

@ivci17 tak to ma tesi, gratulujem 😘
@pallacinka29 takze ste to v pohode zvladli s takym malým dietatom? prepal vam let? tiez by som sla radsej lietadlom ako sa trapit hodiny v aute.

adelleli
22. aug 2018

My sme boli v oblasti Pomorie. Super pre deti. Animátori sa venovali deťom cele dni. Kľudna oblasť. More bolo ako kedy..niekedy čisté. Inokedy nie..veľmi sme boli spolojní

ivci17
22. aug 2018

@manqua ďakujem 🙂🙂 a ak by vám to vyšlo tými lietadlami Bulgharia Air Charter tak sa lieta väčšinou v noci do Bulharska sme odlietali o jedenástej v noci a na Slovensko večer o siedmej

vecernica_katka
22. aug 2018

@lus83 odporúčam Slnečné pobrežie, chodíme tam skoro každý rok, Nessebar je krásne mesto v blízkosti. More je v pohode, ceny sú však vyššie ako po minulé roky...

pallacinka29
22. aug 2018

@manqua my sme leteli viac krat a nespal nam ani raz 🙂 ked sme isli do bulharska (nemal este rok), tak sa nim celkom dalo, ked mal 16 mesiacov, isli sme viac ako 3,5 hodiny do Portugalska a to bol masaker... teraz mal skoro 2 roky a uz sa dalo - vzdy na letisku kupime nejaku hracku, nech ma novu, to ho zabavi a mali sme z auta prenosne DVD so Spievankovom, Autami, to nam tiez pomohlo.
Aj ked pisem, ze Portugalsko bol masaker, nevratila by som to a som rada, ze sme boli, teraz sa uz na tom bavime. 🙂))

ivci17
22. aug 2018

Vie mi niekto poradit čo mi bude doktor robiť ak som tehotná. Ešte som tam nikdy nebola

lus83
autor
22. aug 2018

Ďakujem za názory 🙋🏼

michelle567
22. aug 2018

@lus83 my sme boli minuly rok v primorsku to mal maly rok a pol a pacilo sa nam tam 🙂 isli sme letecky, byvali blizko severnej plaze...boli sme spokojni. Ta tretia plaz co ju tu spominaju sa vola perla, ide sa tam asfaltkou od severnej plaze, spravili sme si tam raz prechadzku v pohode prejdete s kocikom..normalne bol ale na plazi piesok, nie muslicky. Ale slnecniky neboli klasicke ale take slamene pekne 🙂 ja som tam vsak v mori zbadala hned ako sme prisli dve meduzy tak viac sme tam uz nesli :D najviac sme chodili na juznu plaz kde bolo pre maleho pokojne more

cathy26
22. aug 2018

@michelle567 vďaka za objasnenie 😉 tak na tu som úplne zabudla a vôbec ma nenapadlo že by mohli myslieť tu pláž, keďže na tej som bola a bol tam piesok... pomýlili ma tie muslicky miesto piesku

nellita
22. aug 2018

@lus83 odporucam.juznejsie,cernomorec,sinemorec,kitten,tam su krásne plaze,ciste more,tichucko ziadny hluk z barov a diskotek,alebo sizopol ci nesebar,manzel je bulhar kľudne napis na IP

ivci17
22. aug 2018

@michelle567 medúzy tam sú aj na južnej pláži aj na severnej boli sme na obidvoch a aj na obidvoch ma nejake poprhlili.🙂🙂 Ale plavčík povedal že tie čo sú pri pobreží sú neškodné lebo sú priplavené prílivom a že dlho neprežijú. A deň na to malé deti ktoré mohli mať okolo päť rokov na lietajúcich tanierov vynášali už skapate medúzy 🙂🙂

michelle567
22. aug 2018

@ivci17 no jasneee..ja som tiez po jednej videla aj na tych plazach. Len tu som len vosla do vody a hned pri mne dve :D tak som tam len striehla potom cely cas pozorovala cele okolie okolo maleho :D tak viac sa nam pacila juzna

mirinkaaa
22. aug 2018

@reuska1 hotel Star, vlny tak akurat a more ciste, ja odporucam 😊

ivci17
22. aug 2018

@michelle567 my sme tiež chodili väčšinou na južnú a vždy sme sa zahrabali do piesku ako štvorročný. Meduz som sa ako nebála len je to nepríjemné keď sa to pricucne na nohu🙂🙂

kulumulu123
22. aug 2018

@lus83 ahoj my sme SA vratili minuly tyzden so 4r dcerou.... Slnecne pobrezie super vec ak thanks po Tom any ti kazdu noc jacala do Rana do 5z kazdeho baru ina hudba co asi nebude tvoja priority.... Nessebar je krasny AJ ked menej ohucany ale medzi ludmi SA takmer neda chodit ale super typ na vylet tak na jeden den a stacilo... Primorsko je super malo ludi hlavne dlho plytke more..... ☺

lus83
autor
23. aug 2018

@ivci17 a čo sa da pouzit, ak poprhli meduza?

ivci17
23. aug 2018

@lus83 na to nie je nič špeciálne len to prhli ako keď sa poprhlis na zihlave je to len chvíľu červene ale po chvíli ani o tom nebudeš vedieť že ťa niečo poprhlilo

ivci17
23. aug 2018

@lus83 na to nie je nič špeciálne len to prhli ako keď sa poprhlis na zihlave je to len chvíľu červene ale po chvíli ani o tom nebudeš vedieť že ťa niečo poprhlilo

lus83
autor
23. aug 2018

@ivci17 skôr sa bojim, ked poprhli dieta, ze ci s tým... Este by ma zaujímalo ako ste riesili transfer z letiska, ak ste nesli cez cestovku. A aked cez cestovku, ktorú odporucate?. Ďakujem

lus83
autor
23. aug 2018

@michelle567 ako ste to riesili s jedlom? Mali ste aj kuchynku?

ivci17
23. aug 2018

@lus83 my sme vedeli o médiách tak že sme išli do hlbšej vody kde bolo tak 150 CM vody. A keď bola pri hladine teplejšia a na dne studensia tak vtedy bývalý pri dne medúzy. Ale more bolo čisté takže sa dali obísť. A keď sme išli do mora cca za dve hodiny nič tam nebolo lebo to odliv odviedol spať do mora.

ivci17
23. aug 2018

@lus83 my sme išli cez cestovku Solvex a keď sme prileteli do Burgasu tak na letisku čakala delegátka a mali sme zabezpečený autobus a ten išiel do Primorska a rozvazal ľudí po hoteloch je to asi hodina cesty ak nie sú zápchy do Primorska.

ivci17
23. aug 2018

@lus83 *meduzach

ivci17
23. aug 2018

@lus83 *meduzach

ivci17
23. aug 2018

@lus83 my sme si ani to poprhlene dávali klasický Fenistil čo je aj na štípance

ivci17
23. aug 2018

@lus83 my sme si ani to poprhlene dávali klasický Fenistil čo je aj na štípance

lus83
autor
23. aug 2018

@ivci17 aha, lebo my asi bez cestovky, ale neviem co s tým transferom...

ivci17
23. aug 2018

@lus83 tak to ti neviem poradiť

michelle567
23. aug 2018

@lus83 my sme boli v hoteli. Na izbe sme mali kanvicu a chladnicku. Ja som malemu doma zavarila do malych kompotovych flasiek polievky :D a komicky som mu ich na izbe prehrievala vo vriacej vode z kanvice. Ale v pohode, hlavne ze bol najedeny... Mali sme ranajky tam skoro cely tyzden ranajkoval len melon a gulky do mlieka co tam boli... Na trhoch som mu cez den kupovala ovocie, chutili mu aj take ich keksiky sme vyskusali maslove...a piskoty nejake tycinky sme mali nabalene z domu...plus som ho kojila. Je tam aj slovenska restauracia kde maju napr zeleninive rizoto, nas ale take nechcel