Dovolenka v Turecku 2013

luy
30. dec 2012

Ahojte.Viem,že je tu veľa popísané o dovolenke v Turecku, ale myslím si,že všetko sa mení a ja by som chcela informácie od tých čo boli v roku 2012 dovolenkovať v Turecku.Hĺadám hotel,priamo na pláži,stredne veľký,bazénov viac /mám dve deti rozdielného veku,takže potrebujem niekde ,,čvachtať " malú,ale aj 12 ročného plavca,nechcem však veľa tobogánov,detské ihrisko.Strava all ,ale dobrá,animácie,ale nie tak ,že v celej budove po 22,00 to bude počuť.Nie pri ceste,a letisko nech je blízko.Viem,že mám dosť požiadaviek,ale väčšinou sa mi to podarí,preto skúšam hľadať niečo už teraz.Ďakujem za odpovede.

malabiba
17. júl 2015

@danulkaja1 boli sme veľmi spokojní, hneď by som sa zbalila a šla 🙂 ....je to nemecký hotel, takže každý večer Ein Kessel Buntes, no my animácie nepotrebujeme, menší, pavilóny, bazén, tobogán, reštaurácia a jedlo, promenáda a pláž...všade na skok, čo ocenili hlavne naši pubertálni jedáci...jedlo skvelé, naj aké sme doteraz mali - veľa sladkostí, ovocia, aj európska strava, aj špeciality, mäsá, cestoviny, ryža, voňavé jedlá tradičné, cez deň káva, koláčiky, pizza, žemle, nápoje - klasika automat, no v bare bol v ponuke výber miešaných...každý večer sme boli v bazáre a v mestečku - asi 30 minútová prechádzka promenádou

danulkaja1
18. jún 2016

@grimaska4 môžem sa spýtať ako ste boli spokojní s hotelom Liberty Lara?je naň dobrá ponuka,ale rada by som recenziu od niekoho kto tam bol.ďakujem veľmi pekne

tanika
5. aug 2016

@alexandra1975 poprosím Vás moc o info ako sa Vám pačilo v Q Premium resorte mi ideme s 14 ročným synom a 8 ročnou a či je hlavne pre deti ? a celkovo aký bol hotel ďakujem za info.

alexandra1975
5. aug 2016

@tanika hotel bol pekny,ja som bola s 8.mesacnym.Plaz bola kamienkova.V celku spokojnost.Zelam peknu dovolenku 😉

tatrankamoja
3. apr 2018

dievčatá zdravím, keď ste leteli zo sliača, kam ste si dali auto?