Peloponéz - Hotel Aldemar Olympian Village

sanny2993
2. jan 2024

Ahojte, máte niekto čerstvé skúsenosti s týmto hotelom ?

Poteším sa recenziam aj tipom na výlety v okoli 🙂

sally001
3. jan 2024

@sanny2993 výborný hotel...boli sme na výlete na zakyntose bol to lodný výlet

sanny2993
autor
3. jan 2024

@sally001 s izbou ste boli spokojni ? Tie recenzie sú rôzne 🙂

sally001
8. jan 2024

@sanny2993 áno mali sme vyhlad na more

21091979
10. jan 2024

@sally001 Dobrý deň...prosim Vas mozete mi porozpravat viac o tomto rezorte?🙏 Viem ze lietadlo by malo pristat na malom letisku Araxos Patras ?Viem ze cesta z letiska trva cca 1hod.? Cakali na letisku delegati? Ubytovanie ponukaju bud 2 apartmany jeden ma vyhlad na zahradu a druhý na more alebo 2 bungalovi jeden ma vyhlad na zahradu a druhy ma spolocne zdielaný bazen asi este z dalsimi bungalovmi ...prosim ake ste mali ubytovanie?(zaujima ma velkosť izby,cistota,prístielka,poschodie) dalej pisu ze teda plaz pieskova a pozvolny vstup do mora,more cisté,lehatka bez príplatku...bolo to takto naozaj? Dalej pisu ze 3 restauracie vo vsetkych sa dá najest v rovnakom case a jedla boli ok? Alebo aj Vase nejake postrehy?Moc dakujem...citala som viac recenzii na tento rezort a dost sa od seba líšia tak vlastne vobec terax neviem kde je pravda 🤷‍♀️

sally001
11. jan 2024

@21091979 mali sme dvojlôžkovu izbu na 1 poschodí vo vedľajšej budove a bočný výhľad na more a dolu bol bazen ,izba pekna na izbe sme mali ovocny koš a flasu vina... more bolo nádherné každé ráno pláž upravoval traktor,more teplé boli sme v septembri,strava bola tiež super najlepšia v Grécku a to sme boli už vselikde v Grécku...

21091979
13. jan 2024

@sally001 my sme boli min.rok v Geecku tiez Peloponez ale rezort Kaligria beach a tam boli izby velmi malé ...jedna reštauracia vzdy plná..jedno stale na jedno kopyto...na plaž sa naplavilo more rias ktore nikto neodpratával..wifi len v reštika a bare...za nas taky slaby priemer...takze tu v Olympian tiez asi lietadlo pristane na tom malom letisku,vsak? Prosim izby teda boli dostatočne velke a nemali ste tam komáre večer?.Wifi pripojenie bolo vsade?🙏

sally001
14. jan 2024

@21091979 áno pristáli sme na tom malom letisku a izba bola veľká boli sme s mužom sami dvaja a stačila nám....mne sa tam páčilo kľudne by som išla ešte raz

21091979
15. jan 2024

@sally001 no rozmyslame ze pojdeme tento rok...co som pozerala napr.Španielsko alebo Taliansko tak ziadna ponuka nebola az takto ...jedine minus tu v tomto Grecku ze na okolo nic neni ze clovek nemoze ist nikam mimo rezort....takze izba dostatocne velka (my sme 3 osob.) A vsade pisu ze v hlavnej budove boli izby špinave a staré ze je lepsie sa ubytovať inde nez v hlavnej budove...(lenze neviem ci to tak vobec ide v tomto rezorte si sam vyziadat)🤷‍♀️ A prosim Ta wifi bola vsade?(dcera ma 12r a pre nu zivotne dolezita informacia 🥴)

sanny2993
autor
15. jan 2024

@21091979 ahoj my ideme tohto roku 🙂 v septembri 🙂 a nám pani v cestovke vravela že wifi všade nieje ale sme v EU čiže dátový roaming miňaš ako doma 🙂

sally001
16. jan 2024

@21091979 áno aj na plazi

sanny2993
autor
16. jan 2024

@sally001 fakt tam je wifi ? Lebo nám povedala že iba v restike a recepcii BEZ POPLATKU. Takže v zvyšku je ale za poplatok ? Či ?

sally001
16. jan 2024

@sanny2993 to teraz už neviem ale nespomínam si že sme platili za wifi

sally001
16. jan 2024
21091979
16. jan 2024

@sally001 super moc dakujem

sanny2993
autor
20. jan 2024

@sally001 Dakujem za postik tak sa nehame prekvapiť, ved akože Datazona je, tak to problém nebude 🙂 ak sa to aj zmení 🙂

sanny2993
autor
20. jan 2024

Inak baby čo ste tu boli, ešte sa chcem opýtať na stravu - bola chutná a rozmanitá ? Našlo sa aj klasické kuracie/ryza/zemiaciky ? Lebo synček si natom ide 🤣 boli k dispozícii aj pudingy/kremiky/mlieko/gulicky na raňajky ? Ak v mysli premýšľam či aj niečo zabalím 🤣

21091979
23. jan 2024

Mna este zaujima ze je pisane ze na izbach je k dispozícii set na prípravu kavy a caju ze či tam je teda k tomu vsetko aby sa dala kava (pripadne ked si prinesiem svoju ) uvariť..viem.ze vodu pouzit len balenú...dalej urcite asi tipicke pre Grecko sa nemoze papier splachovat na wc,vsak? Este ma zaujima delegat a klub leto tý ktory ste boli ze hydrotour ci ako klasika cakali na letisku ,zapisali si cestujucich a rozdelili do autobusov podla hotelov a po prichode do hotela ci pomahali na recepcii z ubytovaním a potom ci bola schodzka z delegatkou ktora Vam teda vsetko vysvetlila alebo ako to tam prebieha?🙏

sally001
23. jan 2024

@21091979 áno bola som cez hydrotour a bola delegátka ale klub leto už nie lebo sme boli v septembri...a príprava kava caj bola všade kde som bola na dovolenke

21091979
25. jan 2024

@sanny2993
@sally001 Tak baby dnes som uz záväzne podpisala dovolenku sem 😉 ideme hned 3.7 tak dufam ze bude more teplé a do poznamky mi napisali ze chceme byt ubytovaný v zrekonštruovanej časti + minibar...mame apartman 2+1 z vyhladom na more tak dufam ze to bude tá cast kde bolo čisto...ak by ste mi vedeli este nieco blizsie k tomuto rezortu povedať alebo nejake dobre tipy na nieco budem.vééélmi rada ❤

sanny2993
autor
25. jan 2024

@21091979 ja ti veľa nepoviem keďže ideme až na začiatku septembra 😀 to skôr ja vyspovedam teba potom 😅 ale myslím si že sme si vybrali dobre 🙂 v jednej skupine kde sa hotel pranieruje ho veľmi chvália, sú to skôr čerstvé recenzie. Max čo som našla minimum kritiky tak izby, ale to neberiem ako problém keďže mám pocit že na hoteli sú už na výmenu izieb zvyknutí a beru to automaticky keď ich mení každy druhý 🤭

21091979
29. jan 2024

@sanny2993 no v cestovke mi prave vraveli ze o tento rezort je velky zaujem...preto mi ho mohli podrzat len 1 deň lebo tam boli volne uz len 2 terminy na letne prazdniny a cakalo az 5 zaujemcov na jednu ponuku..tak som musela rychlo jednať 😅 (co napr.min.rok bola uplna pohoda ked sme objednali dovolenku tiez v Grecku a tiez Peloponez len rezort Kalogria beach ) teraz tu to bol frmol 😁 no prave ze jedine coho sa obavam je to ubytovanie aj ked cestovka do poznamky napisala ze chceme byt ubytovany v zrekonstruovanej casti tak iste to stale nieje 🤷‍♀️ a tiez este nam obavu aky bude delegat a tím leto ci budu napomocny aj pri check in (viem len trochu po Ang.akurat zaklady preto by som to uvitala) v tej Kalogrii min.rok nas delegatka aj z tímom cakala na letisku ..rozdelili do busov a ubytovali nas v hoteli oni teda aj naramky a vsetko davali oni a nie hotelova sluzba ..potom sme mali vecer spolocne stretnutie kde vsetko vysvetlili takze ta jazykova bariera vobec nevadila este na recepcii pracovala Slovenka tak to bolo uplne bez problemov...uvidime ako bude teda tu...ideme hned 3.7 takze ked prideme domov ma kludne bombardujte otazkami ...mne to nevadi ja rada pomozem a neobtazuje ma to 😉

sanny2993
autor
29. jan 2024

@21091979 Náš synček bude mať 3 roky, minulý rok sme boli prvý x s ním pri mori, tiež cez Hydrotour (predtým sme precestovali destinácie ako sa povie, na vlastne triko, ale s dietkom už nám je lepšie s cestovkou). Ja sa anglicky dohovorim, ale aj s našou skupinou isla delegátka až do hotela kde pomáhala ľudom na recepcii. Tohto roku ideme tiež cez Hydrotour. Ja si myslím že to majú zaužívaný postup, takže sa neni čoho báť 🙂) prinajhoršom hodíte text do Translatru a ukážete na recepcii, dnes máme veľa možnosti 😁 určite sa ozvem cez leto, a pokecame si ešte 🙂)) Hlavne ma zaujíma, či nájdete peknú taverničku niekde v okoli, ak sa vyberiete na výlet 🙂 tak zelam peknú dovolenku celej rodinke 🙂))))

651janka
6. feb 2024

Ahojte, chcem sa spýtať boli ste niekto na Peloponeze v júni? Chceli by sme tento rok Olympian Village konkrétne od 12.6. bojím sa ci bude teplé more. Chodievame na dovolenky v júni ale väčšinou až okolo dvadsiateho, boli sme na Cypre bolo veľmi teplo, na Zakyntose tie bolo fajn aj more, na Kose bolo chladnejšie more, ale niekdy som čítala, že na pevnine je chladnejšie počasie aj more chladnejšie. Ďakujem krásne za odpovede

21091979
9. feb 2024

@651janka my sme boli min.rok presne v polke letnych prazdnin 7/8 na peloponeze a bolo neskutocné teplo...na mna az moc 😅 ...more bolo teplé a bolo cez den 43🌡 to bol des 😁 tento rok ideme hned zaciatkom Jula tak si myslim ze by mohlo byt lepsie ...myslim si ze ani v tom Juny by nemal byt problém ale osobnu skusenost nemam

651janka
12. feb 2024

@21091979 ďakujem za odpoveď

651janka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viera27
13. feb 2024

Bola som minuly rok. Mali sme izbu s bazenom,tak k tomu bolo vyssie all inclusive s lepsou restauraciou. Ale jedlo ok vseobecne,nic prevratne,ale najete sa v pohode. Drinky priserne,ale ze fakt zle. A hlavne je to taka rit sveta,ze na okoli nic nie je. Nie je sa kde prejst. Riesili sme pozicanym autom,inak clovek zostane uvazneny v rezorte. Plaz krasna,rezort vybaveny (supermarket,obchodiky....),dostatok plazovych barov.

sanny2993
autor
13. feb 2024

@viera27 prosim ta a prenájom auta vás vyšiel cca koľko ? dalo sa na hoteli priamo požičať ? kde ste boli na výletoch ? daj tip, auto znie ako dobrý nápad 🙂

viera27
13. feb 2024

@sanny2993 cena auta je vysoko individualna,podla toho aky typ beries. Platil manzel,takze netusim. Ale pozicovna je rovno vedla recepcie,bez problemov sa dohodnes. Inak hotel.ma aj vlastnu apku,kde ked sa prihlasis,tak mas vsetky informacie a mozes si trebars objednavat veci (wellness,casy jedal v jednotlivych restikach atd....). Tusim aj auto sme prave tam objednavali. No a vylet je napr. do Olympie. Okrem historie a pamiatok je to aj pekne mestecko na nakup suvenirov. Mrkni ake su fakultativne vylety v ponuke,vsetko vies kludne absolvovat vo vlastnych casoch pohodlne autom.

651janka
13. feb 2024

@viera27 môžem sa ešte spýtať, keďže je ten rezort ozaj veľký, je to ďaleko z izby do reštaurácie a na pláž?