Peloponéz - Hotel Aldemar Olympian Village

sanny2993
2. jan 2024

Ahojte, máte niekto čerstvé skúsenosti s týmto hotelom ?

Poteším sa recenziam aj tipom na výlety v okoli 🙂

viera27
14. feb 2024

@651janka ano,je velky.Podla toho,kde budes mat izbu,to nemozem vediet 😉.

viera27
14. feb 2024
651janka
14. feb 2024

@viera27 tak podľa toho plániku mi to vychádza, že je lepšie si rezervovať izbu v hlavnej budove a s výhľadom na more, vtedy asi bude väčšia istota, že nebudeme ďaleko od pláže 🤷‍♀️

21091979
15. feb 2024

@651janka mna zaujalo co som čitala v recenziach ze niekde bolo to ubytovanie zlé..písali prave v hlavnej budove ze bolo stare,spinave a plesne....ono je strasne zle ked tam clovek ide 1x a to ubytko je take ze polka je vraj zrekonštruovaná a cistá a polka stará a plesnivá...a teraz sa nevie clovek orientovat co ma vobec napisat do objednavky na ubytko...nam napisali v cestovke ze chceme byt ubytovany v zrekonstruovanej casti rezertu ale kde to je a ci nas tam ozaj aj ubytuju asi ani srnky netusia

651janka
15. feb 2024

@21091979 no tak my sme si dnes rezervovali 12.6. ďalšie termíny ktoré nám vyhovovali už neboli voľné. Vlastne nám až tak na izbe nezáleží, lebo fakt sa tam chodíme len osprchovať, prezliecť a spat, ale zatiaľ sme vždy mali šťastie, že izby boli čisté. Tak uvidíme. Pre nas je dolezite aby bola blizko plaz a hlavne any ta bola pekna. Ideme piati, takže aj cena v bungalove bola pre nás cca 400 eur viac. Tak sme dali v hlavnej budove s výhľadom na more, ak bude izba škaredá aspoň výhľad dúfam, že bude pekný 😆. Trosku sa bojím počasia, hádam nebude chladné more 🤷‍♀️

651janka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
651janka
15. feb 2024

@651janka inak vlani sme boli na Cypre 4* hotel, keď som čítala tie recenzie, tak som si aj nadávala, že čo som to rezervovala a nakoniec to vyzeralo, ako keby boli recenzie z iného hotela. Všetko bolo čisté, na to ze sme boli 4 mali sme priplatenu rodinnú izbu, ale mali sme obyčajnú len 2 rozkladacie postele. Ale manželská posteľ bola obrovská, že syn tam spal s nami a mali sme ešte stále miesto. Bola to skôr asi chyba CK aj som tej pani písala, ale neodpovedala. Ale ako vravím, pláž úžasná, výlety tiež a do izby sme išli len spat. Hotel mal 2 reštaurácie, jedna na raňajky a obed a druhá na večere, kde vás k stolu odprevadzal čašník, každého usadil, kuchári tam grilovali rôzne špeciality, všetko chutné a v recenzie neboli nič moc 🤷‍♀️. Neviem, či my sme tak málo nároční ale niektorí nevedie co od dobroty

21091979
17. feb 2024

@651janka potom dajte vediet ako bolo...nam zalezi aj na izbe...ja mam totiz alergiu aj dcera na plesne okrem teda iných preto nam nejde ani tak o vybavenie izby ale o čistotu...my mame izbu tiez objednanu z vyhladom na more ale apartmán neviem v ktorej budeve to vlastne bude 🤷‍♀️ mam take tusenie ze kedze je to apartman tak asi v hlavnej budove

651janka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
651janka
18. feb 2024

@21091979 no ja som kvôli tomu rezervovala v hlavnej budove, že aby sme to mali bližšie, lebo keď môj syn má zase problém s verejnými veckami, takže keď pôjde na vecko na izbu aby nemusel ísť pol kilaku tam a späť. Ale ako vravím, nikdy sme nemali špinavú izbu, flaky na stene síce častokrát boli pozatierene iným odtieňom farby ako mala byť, ale pleseň nikdy, prach takisto. Upratovačkam vždy nechávame na posteli 2 alebo 5 eur a vždy bolo všetko tip top, aj uteráky a plachty nám vždy menili každý deň, aj keď nebolo treba. Ale určite napíšem ako to tam vyzerá, keďže ideme dosť skoro, tak hádam to pomôže viacerým. Vy idete kedy?

21091979
19. feb 2024

@651janka my ideme 3.7 tak urcite mi pomoze nejake blizsie info...moja dcera ma aspergerov syndrom a preto riesime dost vela detajlov ktore jej prekazaju ...velmi nam pomoze ak mi date vediet a budem ju môc na veci do predu pripravit .dakujem

651janka
19. feb 2024

@21091979 určite sa ozvem 😉

ivkada
2. apr 2024

je super, že sa tu začala táto téma. My ideme do hotela posledný augustový týždeň, tiež sme tápali kvôli izbe (ideme 4) a teda som tiež veľmi zvedavá. Nie sme ničím nároční,min.rok sme boli po dlhej dobe v Grécku (Olympská riviéra) a tiež sme sa veľmi báli recenzií, našťastie aj napriek tomu, že sme mali nefunkčnú klímu hneď nám izbu vymenili...tu boli recenzie vždy lepšie oproti minuloročnej dovolenke, tak hádam to bude fajn...hlavne tie pláže sú tam vraj krásne...takže zapájam sa sem do tejto debaty a som plná očakávaní 🙂

andreadca
2. máj 2024

My ideme 23.6.-3.7....tiež môžem potom napísať dojmy 🙂

sanny2993
autor
2. máj 2024

@andreadca tešíme sa na každú recenziu 💛

21091979
7. máj 2024

@andreadca budem rada 🙏 my ideme 3.7☺️ možno sa stretneme na letisku 😀 budem rada za každé info...máme izbu z výhľadom na more a sme 3ks ...