Aká on line pôžička je najlepšia?

mamucka
11. apr 2012

prosím vas mate niekto skusenosti s pozickami on line? ak ano prosim ake a s akou pozicovnou, a je tu niekto kto si poziciaval cez slovensku pozicovnu? ako ste boli spokojne? dakujem

sachmetttt
25. okt 2012

Ja by som povedala žiadna 😒

mircalla
25. okt 2012

Banky su urcite vyhodnejsie, a jasne, ze radsej pozicat radsej v banke, ale na MD ci RD Vam ziadna banka nepozicia ani cent.

habibi78
25. okt 2012

urcite ziadna.....kazdu jednu preplatis ovela viac nez pozicku v banke....a este mozes velmi rychlo prist pri jednej nezaplatenej splatke o vsetko...

martinko22
20. dec 2012
Používateľ martinko22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martinko22.

bankovky/nebankovky - myslím si, že to je úplne ale úplne jedno. Ak vieš, že peniaze vrátiš, tak si ich požičaj. Ak vieš, že budeš mať s vrátením problém, tak do toho proste nechoď!!! Ja som si pred pár týždňami požičial 80 EUR (http://www.creditone.sk) a hneď po výplate som ich vrátil (vrátil som okolo 90) a nemám žiadné problémy. Všetko je vyriešené. Kamarát si požičial asi 900 EUR a doteraz sa ťahá s exekútormi. Ja som presne vedel, že po výplate budem mocť peniaze vrátiť, potreboval som iba na pár dní, ale riešiť tu či si požičiať od bankovej inštitúcie alebo nebankovej je podľa mňa nezmysel. Vždy si spravte menší prieskum spoločnosti od ktorej si idete požičiavať a hlavne NEBERTE SI POŽIČKY AK ICH NEMOŽETE VRÁTIŤ!!! To je všetko odo mňa 🙂

didar
27. dec 2012

dobry den ma tu niekdo neake skusenosti v zuno chcel by som si zobrat uver od nich ,ale neviem ci sa to oplaty ,lebo ziadaju si zalozit si tam ucet ,ked chcem uver ale neviem ci by som presiel asi tak .ked ma niekdo neake skusenosti tak sa mi prosim vas ozvite na moj mail-messi250@azet.sk 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tomasw
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
31majka12
6. jan 2013

my mame pozicku z quatra...inac by sme boli bez strechy...a platime a nic nelutujeme

fomarik
6. jan 2013

Moj mm prišiel o 3-izbový byt v BB kvoli dvom nezaplateným splátkam voči nebankovke. Oni sa s klientmi nebabru. To sme ešte neboli svoji, takže mna sa to nedotklo, len sme spolu toho času randili a chystali prípravy na svadbu. Bola to rana pod pás, ked prišla exekucia. Takže nebankovky ja osobne neschvalujem ani keby ako zle bolo.

lena36
27. mar 2013

Pri nebankovkach si treba davat pozor, aby ste to splatili do datumu, do ktoreho mate stanovene. Potom to je samozrejme pruser. Ja som si potrebovala pozicat nedavno, vyskusala som https://www.pozickomat.sk/ a uplna spokojnost... Hlavne nenalette ludom, ktori ponukaju pozicky cez pofiderne inzeraty na internete. Nemaju ani web stranky, len mailove adresy typu vymyslenemenopriezvisko@azet.sk.. Bola o tom aj reportaz v Lamparni teraz, bohuzial archiv je plateny: http://voyo.markiza.sk/produkt/relacie/9752-lam...

megynka
6. apr 2013

http://homeworksystem.cz/Ferratum_pujcka_SK.htm... možnosť,či je najlepšia??? ani jedna nie dobrá ale keď to musí byť

cliffordrichardservice
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
caessar
9. máj 2013

Ak si niekto požičia musí dlho vrátiť, je to logické. Malo by sa zákonom určiť koľko sa má vrátiť pri pôžičke, napr zo sumy 300 eu by sa vrátilo 450 čo myslím že zohľadňuje riziko veriteľa. V prípade nesplácania by boli akceptovateľné úroky z omeškania tak ako to funguje v civilizovaných krajinách. V prvom rade musí stanoviť určité mantinely štát pretože pri nebankovkách sa jedná o úžeru. Postaviť tieto spoločnosti mimo zákon, ľudí za nimi stojacich zavrieť do väzenia a vybavené. Samozrejme aj páni sudcovia nemôžu byť iba " stroje" bez schopnosti vidieť do daného prípadu a ak aj navonok paragrafy sú proti človeku čo takto naletel, predsa paragrafy sa dajú všeliako vykladať a ako sudca nemusím úžerníkom vychádzať v ústrety.

jaxa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ondro123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ondrej007
19. jún 2013

Dobrý deň, som študent a chcel by som si zobrať pôžičku na auto. Neviem ale, ktorá pôžička by bola pre mňa najvýhodnejšia do sumy 5000€ a splatnosťou okolo 2 - 3 rokov. Z vašich vlastných skúseností s kým sa Vám jednalo najlepšie a dal Vám najlepšie podmienky? Také zhrnutie všetkých informácií som našiel len na stránke http://www.pozickauver.com/ Nevedeli by ste mi poradiť bližšie ?

peter2221
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strapatymajo
29. júl 2013

Ahoj Ondrej, ja by som skúsil sa obrátiť na niekoho kto robí úvery, nakoľko si študent, tak sa to dá riešiť aj cez napr. SLSP ... pozri nejaké www stránky

domca2009
12. aug 2013

Ak sa možem spytat prečo chcete prave online požičku?Myslite že je to vihodne a vo vaš prospech?

mikifesanda
20. aug 2013

Nemáte niekto skúsenosti s pôžičkou cez http://www.europozicka.sk alebo http://totalpozicky.sk/proficredit-pozicky.php . Vyplnila som už viacero formulárov ale nikto sa mi neozval. Môže byť problém v tom že so na materskej?

misuka05
20. aug 2013

žiadna

dejnas
20. aug 2013

pôžičku z nebankovky - nikdy
čo sa týka "rovnakých úrokov, aké majú aj banky".... poniektorí sa prebuďte už... tu nejde o úroky, ale o RPMN !!! (ročná percentuálna miera nákladov)... zvyčajne sú to tie najmenšie písmenká, ktoré treba lupou lúštiť.... ale práve tie sú v zmluve najdôležitejšie 😝
a to už snáď ani netreba hovoriť o sankciách pri omeškaní so splátkou.... za 2000€ pokojne prídete o vlastný dom 😝

johnnyf
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarmila1971
2. nov 2013

Hlavne si neberte pozicku na www.quatropozicka.sk online lebo nemusia Vam ju dat a maju vsetky doklady odoslane online ani neviete kto ich prevzal a moze ich zneuzit je to sama uzera a tie uroky su vyzsie ako v banke. 😒

ataz
4. nov 2013

Slovenská požičovňa je dcérska spoločnosť VUB - a viem to priamo z VUB 🙂 čo sa týka spotrebitelského úveru, tak je tam o cca 1,5% vyšší úrok.

bobulaaa
4. nov 2013

mikifesanda.Profi kredit je byvaly Profireal.Ja som si od nich pred 10 rokmi ako mlada sprostaaapozicala 20000sk .Podmienky som si necitala a nakoniec som zaplatila 40000sk.Tam si davali nejakych 15000sk odmenuza sprostredkovanie a to som si precitala az doma aleuz neskoro.

alenanr
14. feb 2014

Inak ešte stále sa dá požičať aj bez navýšenia. Pri mnohých produktoch nieje primárne pre predajcu vytvoriť záväzok, ale predať tovar. Preto je vždy výhodnejšie hľadať cestu u predajcu a nie priamo v úžere,
/je jedno či v "serióznej" banke alebo u jej menších bratov a sestier cez ktoré nás žmýkajú/ kde im ide primárne práve o výšku preplatku. Preto, keď som chcela ja osobne dovolenku na splátky, www.dovolenkanasplatky.sk/splatky-bez-navysenia dopadla som tak, že som nepreplatila ani jediné euro, napriek tomu, že som splácala 6 mesiacov. Presne pred rokom vo februári som kúpila leteckú dovolenku v Bulharsku pre seba a syna na august. Stála niečo cez 920 € a chcela som to na splátky. Nakoniec som zaplatila 200 € vkladom na účet a potom až o mesiac ešte 5x po 145 €, čo som si mohla dovoliť. Ak by som to dala celé cez splátkovú spoločnosť, vychádzalo to o viac než 200 € preplatok.
900 si požičiaš, vrátiš 1100 aj keď mesačne to vychádzalo menej ako v CK, lebo to rozložili na jeden rok.
Ale po zrátaní všetkých nákladov si každá vie racionálne zvážiť, čo je výhodnejšie. Presne tak sme kúpili aj telku v datarte. Ak by som si požičala, je jasné že preplatíš. V predajni mi však ponúkli platbu presne na 10 desatín, a ak dodržíš splátky, nenavýši sa ti ani o cent. Telka za 10 mesiacov bola splatená a ako pozerám, je po 6 rokoch čas na novú. Blbé je že mi tam začínajú na LCDečku vznikať také čiary, ale to sme už inde.
Takže nezúfajte ale sledujte. Vždy sa nakoniec nájdu takéto možnosti. Horšie ak ide o väčšie sumy, za ktoré je ťarcha na byt atď, väčšinou práve na seriózne banky a ich deti. Už čoskoru budú mať tieto banky aj sesterské reality, ktorým sa bude mimoriadne dariť. Za 15.000 € vám vezmú 60.000 byt a v dražbe vyhrávajú dohodnuté realitky, pekný model sa tu rysuje. Držím palce všetkým systémovým dlžníkom, do ktorých nás vháňa tento super štát s istotami.

fotokarol
27. feb 2014
Používateľ fotokarol je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fotokarol.

@vivusika to co pises sa dobre cita, zvazujem zobrat pozicku od "cetelemkacov". Po tom ako som bol na ich webe posledne, sa to tvari omnoho viac doveryhodne, hlavne tu https://www.cetelem.sk/pozicka-cetelem/ , takze novy pozicka na novy fotak pre rodinne fotozky bude snad na ceste ;)

nikawero12
27. feb 2014

@alenanr Čo sa týka pôžičiek, netreba stále nadávať len na štát. Niekedy sú na chybe samotní ľudia a to vtedy, keď si nevedia uvedomiť svoje priority, chcú všetko a to hneď a okamžite. A potom to riešia zbytočnými pôžičkami. Ale to je tak, keď im konzumná spoločnosť vnúti predstavu, že musia byť štýloví, musia byť IN a preto musia vlastniť supermoderné veci, dizajnové "vychytávky" a podobne.....Ja som zástancom toho, že veci majú byť v prvom rade funkčné. Ja mám doma viacročný TV a pokiaľ bude funkčný, ani by ma nenapadlo, aby som kupovala nový, alebo si naň dokonca brala pôžičku- tudle!......Jediný rozumný dôvod na pôžičku vidím v hypotéke, peniaze na byt alebo dom, prípadne na auto.....Ale to je len mô súkromný názor, ostatní to môžu vidieť inak, ale každopádne netreba stále nadávať na štát.

janickanova
5. mar 2014

Ahojte, ja som hľadala dlhšiu dobu nejakú pôžičku, pretože ma v bankách odmietli. Našla som stránku http://prehladnepozicky.sk , kde sú dobre popísané rôzne pôžičky od viacerých spoločností. Nakoniec som uspela v ceteleme. Docela som sa divila, že majú tak dobrý úrok (zobrala som si 2000 eur na rok a za nejakých +-11%). Banky majú dosť porovnateľný + musíte platiť poplatky za vedenie účtu a niekedy aj za vybavenie, čo mi príde ako pekná hlúposť. U toho cetelemu sa práve tieto poplatky neplatia, tak to vychádza celkom výhodne.