Exekúcia v minulosti a žiadanie o hypotéku

mpmhmp
12. okt 2014

Ahojte, priateľ pred rokom splatil dlh exekútorovi to je teraz vedený ako neplatič? Da sa to zmazat za poplatok? Kedy to zmažu resp. kedy možme požiadat o hypoteku? Dakujem za odpovede

aduskatt
17. nov 2017

@dominika1991 záleží kedy to bolo a aká banka..

dominika1991
17. nov 2017

@aduskatt 3 mesiace dozadu mu už nič nestrhavaju z výplaty.. a home kredit

januska300
20. nov 2017

@fokuska postupne to vsetko splacame,niekde meskame viac niekde menej.Je toho veľa.Priamo exekuciu mame jednu.Obaja mame stalu pracu/prijem.Vedela by si niak poradit?Dakujem 🙂

fokuska
20. nov 2017

@januska300 Nie som financny poradca, bolo by fajn najst si niekoho ozaj dobreho, aby ste si tie dlhy zlucili a ked mate pracu, tak dohodli pekne splatkovy kalendar a postupne platili.

januska300
21. nov 2017

@fokuska teda zajst za niakym fin.poradcom ze?diky,niakeho najdeme a snad nam pomoze 🙂

toky111
11. júl 2018

Dobry den.mozte mi poradit? Mam taky problem,ze by som mal zaujem o pozicku..lenze vsade som odmietnuty.figurujem v registr.mam uver v slsp ktory splacam pravidelne.a mal so problem aj s exekuciou.ale uz je to platene tiez pravidelne.v minulosti som mal problem so splatkami.ale uz vyse 2 rokov to splacam pravidelne.je tam moznost aby mi banka schvalila uvar?

aduskatt
11. júl 2018

@toky111 ak sa spláca viac ako dva roky naozaj poctivo, tak v istých prípadoch by to mohlo ísť. Ale nedá sa to brať ako pravidlo

toky111
11. júl 2018

Ale splacam aj tu exekuciu

jankulka01
11. júl 2018

@toky111 mas exekuciu a chces dalsi uver? Nulova sanca.. pre banku budes zaujimavy az ked budes bez exekucie a splacat svoje zavazky riadne a vcas.

lolinko
15. jan 2019

ja sa skusim spýtať tiež ohladom exekucii a hypoteky...
pred manželstvom žiadosť o úver v banke ako slobodná, ktorý nebol platení a následna exekucia, ktorá nie je vyplatená, a je strhaná zo mzdy.
teraz už s manželom chcú požiadať o hypoteku s tým že by vyplatili aj celú exekuciu..
je to možné??
iba sa informujem, tento problem majú známy

aduskatt
15. jan 2019

@lolinko za istých okolností áno

lolinko
15. jan 2019

@aduskatt
?? za akých???

aduskatt
15. jan 2019

@lolinko to tu nebudem rozpisovať, to sa nedá zhrnúť do jednej vety. Ak chceš, napíš mi správu