Katastrofálna finančná situácia

zebra0
27. jún 2015

Ahojte, potreboval by som vašu radu, nakoľko som v absolútne katastrofálnej situácii, a nemám ani tušenia, čo robiť. Nechcem špecifikovať kvôli čomu, ale mám kopu úverov a nebankoviek a nestíham to platiť. Príjem mám ako tak vysoký, alebo skorej taký bežný. Som v situácii, že dlžím 3 nebankovkám a 2 bankám. V jednej banke mám úver a kreditnú kartu, zároveň prečerpanie, kreditnú kartu mám po splatnosti vyše 90 dní, banka pred pár dňami so mnou zrušila zmluvu a dala mi ju celú vyplatiť, čo sa týka úveru, tam už asi polroka som pozadu s jednou splátkou, za každým dostávam pokutu. Čo sa týka ďalšej banky, tam dlžím za úver už 3 splátky a hrozí mi reálne zrušenie zmluvy a kompletné vyplatenie úveru, taktiež mám vysoké prečerpanie, za ktoré dlžím tiež.

Čo sa týka nebankoviek, pôžičkárni dlžím už takmer 4 mesiac za splátky, tam mi už jednoznačne hrozí súd, čudujem sa, že ešte v tejto veci nezakročili razantnejšie, nakoľko vieme, aké sú nebankovky. Čo sa týka druhej nebankovky a aj tej tretej, tak je to pôžičkomat, kde mám dohodnutý splátkový kalendár a minipôžička, kde som mal mať splatnosť pred pár dnami, tam si dávam predlžovať pôžičku, ale tento mesiac nový nebudem mať ani na to. Kvôli tej kreditnej karte a úveru mám na účte takmer - 500 eur, teraz čo mi tam príde príjem, tak mi ostane z toho takmer nič.

Dokopy s nebankovkami a úvermi v bankách môj dlh činí vyše 10000 eur, a absolútne nevykrývam nič, lebo všade mám toľko pokút, že vykryjem jednu vec a na tie ostatné neni ani cent. Skúšal som refinančnú pôžičku vo všetkých bankách aj nebankovkách aké tu na Slovensku sú, ale absolútne nikde nechcú nič dať, ale tak na ten register aký mám, sa ani niet čo čudovať. Čo by ste navrhovali, ako to riešiť, alebo kde by mi mohli pomôcť s nejakým refinancovaným?? Je nejaká seriózna firma, ktorá by ma ešte mohla zachrániť pred katastrofou?? Alebo ako s tejto situácie von?? Ak to do 1-2 týždňov neuhradím, všetky tie omeškané splátky a nebankovky, tak sa asi môžem pripraviť na exekúciu môjho príjmu a súdy.

marusia12
16. jún 2016

@ckatka kriste, to je rada za milion 😀 prísť si cez pol Sk nazbierať čerešne 😀

ckatka
16. jún 2016

@marusia12 a ale. ..v rámci vlastnej dediny...to bol príklad. ..veľa ľudí to tak robí. ..

miruskahaulik
20. sep 2016

Rada Vám pomožem ak ste mali v minulosti pozicku z nebankovky alebo nevyhodny uver viem Vam pomoct vratit naspat peniazky alebo znizit dobu splacania .
Kontaktujte ma prosim na 0948 855 101
Nebud dlznik, s.r.o

fullhd
5. okt 2016

Ked mas dlhy netreba sa stazovat ale ohnut chrbat,zozen si dalsiu robotu a rano rob tam vecer tam,ak nie tak pis a stazuj sa a dlh ti bude rast...slovaci su TOP narod co sa tyka zadlzovania sa....jedoducho musis makat makat makat

andrejta
5. okt 2016

A panecek sa od juna minuleho roka uz neozval 🙂

fullhd
5. okt 2016

@andrejta To je spravne ze sa neozval,pravdepodobne pracuje a snazi sa to vyrovnat.

PS : nevsimol som si datum jeho posledneho prispevku,myslel som si ze to je cerstva tema....

bee_1
11. okt 2016

vždy sa zíde dopomoct si nejakou tou pozickou najlepsie online cez net http://vyhodnapozicka.eu/ ja som si uz cez toto požičiavala a zataiľ som nemala žiadny problém

miruskahaulik
11. okt 2016

Www.vrateniepenazi.sk

vikis5
15. okt 2016

Zdravim, ak mate zaujem privyrobit si niekolko eur a zlepsit si tak vasu finančnú situáciu môžem vam prestaviť prácu s katalogom a výrobkami Betterware. Členovia majú hned 23% zľavu na výrobky. V sortimente máme čistiace prostriedky, domáce potreby, rôzne vychytávky do domácnosti, kávy, čaje, kozmetiku, wellness produkty.

Prosím pozrite si náš online katalog: https://www.facebook.com/pbbetterware/?__mref=m...

marusia12
17. okt 2016

@vikis5 určite 😀

ivana_tvojpravnik
12. dec 2016

@zebra0 Dobrý deň, ak potrebujete pomoc s osobným bankrotom....pokojne sa mi ozvite do správy... rada Vám pomôžem 🙂: nie sme ani zdierači, ani podvodníci...radi poskytneme rady a pomoc ľuďom, ktorí to potrebujú, pričom máme veľké skúsenosti a prax, pokiaľ ide o osobný bankrot fyzickej osoby

Ivana