Škodová udalosť - Kooperatíva

gabriela93
31. dec 2016

Ahojte,prosim Vas kolko dni ma poistovna,konkretne Kooperativa na vyriesenie skodovej udalosti?Je to tych 30 dni?Pocita sa to od nahlasenia skody,alebo az od dna kedy bol likvidator?Ked som tam volala,tak mi nevedela povedat v akom stave riesenia to je,iba ze je to neukoncene este.Dakujem 🙂

sissy27
31. dec 2016

@gabriela93 na stránke kooperatívy si podľa čísla poistnej udalosti vieš zistiť stav... Ak sa jedná o autonehodu, tak to musí nahlásiť aj vinník, ak on nenahlási, tak je to komplikovanejšie a trvá to dlhšie. A je mi divné, že ti nevedeli povedať v akom je to stave, mne povedali bez problémov.

gabriela93
autor
31. dec 2016

@sissy27 ano na stranke to sledujem,ale uz mesiac presiel a furt to stoji na jednicke,ze len nahlasenie skody,tak neviem a podklady co trebalo vsetky maju.A je to skoda na majetku.

sissy27
31. dec 2016

@gabriela93 nech ti na infolinke povedia, ktorý likvidátor to má pridelené a volaj rovno jemu...Lehotu netuším ani ja, skús pozrieť v zmluve...

xstelinka
31. dec 2016

@gabriela93 Treba nahanat likvidatora.Nas vytopili susedia,pozrel a pomeral likvidator a do 30dni sme mali mat peniaze.Po mesiaci sme volali,ze preco neposlali.Odpoved ze do 7 dni mame na ucte,preslo 7 dni a stale nic.MM sa nahneval a volal im kazdy den aj 2x ,na 4.den uz peniaze prisli.Vsetko to vyselo na likvidatorovi,ktory nebol schopny/ochotny posunut udalost dalej na platbu.

jantato
31. dec 2016

kooperatiiva je celkovo expert, ked klient čusi neplatia, cize len bombardovat ich a bombardovat.... ked chce clovek vidiet peniaze...

gora8
2. jan 2017

Podla zakona je poistovna povinna plnit do 15 dni od ukoncenia setrenia skody, takze konkretnu lehotu Ti nikto nepovie