U nového zamestnávateľa mi neprišiel daňový bonus

1gabriela13
26. okt 2023

Ahojte,doteraz mi vyplácal daňový bonus na dieťa daňový úrad ,videla som to vo výpise. Teraz v z nového zamestnania mi neprišiel daňový bonus a ja som sa nato pýtala zamestnávateľa ,on tvrdí že to mám vo výplate na výplatnej páske. Nevypláca to náhodou daňový úrad ako mne doteraz ? Neviem to dohľadať ani na výplatnej páske. Ďakujem

patka06
26. okt 2023

Daňový bonus zamestnancom vypláca mesačne zamestnávateľ - výška je výplatnej páske
Daňový úrad posiela len ročne ak vychádza podľa podaného daňového priznania

klarissa25
26. okt 2023

O daňový bonus ak chcete mať (vyplácaný) mesačne musíš zamestnávateľa požiadať

janagem
26. okt 2023

Ak si on požiadala máš ho na páske a vypláca ti ho s výplatou.

matullienka
26. okt 2023

Daňový bonus ti určite daňový úrad nevyplacal mesačne, ak chceš aby ti ho zamestnávateľ vyplácal musíš oň požiadať. A na výplatnej páske to určite uvidíš, ponizi sa ti o daňový bonus preddavok na daň

rachel36a
26. okt 2023

Urcite ti DU nevyplacal danovy bonus mesacne....na to mas narok len ak si zamestnana a vyplaca sa bud mesacne, mas to na paske, alebo raz za rok v rocnom zuctovani

lilianka28
27. okt 2023

@1gabriela13 Na účet chodia mesačne rodinné prídavky a nie daňový bonus. Rodinné prídavky vypláca ÚPSVaR.
Ak máš dieťa po skončení povinnej školskej dochádzky, tak asi im chýba potvrdenie o návšteve školy, resp. ho nenašli v zozname v centrálnom registri. Preto za september prídavky nevyplatili. Treba sa informovať na ÚP.