Z výplaty do výplaty

maaarhulka
27. júl 2013

Awojte chcela by som sa Vás spýtať ako zvládate žiť s výplaty do výplaty ? Tie ktorých sa Vás to týka ? Musí to by stresujúce každú chvilku rozmýšlať na čo a kolko možem minuť aby som vyšla a čo si môžem a nemôžem dovolit nie ? Ako to zvládate ? Lebo u mna to vyzerá že to tak asi časom bude a dost sa toho bojím...

rastino77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loginexistuje
2. jún 2015

@rastino77 na zaklade coho sa dava ten prispevok za prihlasku? myslim ten rozptyl sumy..

alana1
2. jún 2015

chyba tejto doby je, ze ludia ziju na dlh...beru si veci na splatky, uvery, atd....a zbytocne preplacaju, zivia banky novodobych uzernikov...

damiana
3. jún 2015

@saxana2 poprosim blizsie info do spravy, dakujem

dm1
3. jún 2015

@alana1 tak ono to zial v tejto dobe ide velmi tazko bez dlhu min. za byvanie ved maloktori mladi ludia si mozu dovolit kupit byvanie bez dlhu :(. Detto potom ked zariadujes celu domacnost novu naraz spotrebicmi - myslim potrebnymi ako pracka, ladnicka, sporak a podobne to proste mat musis a ked sa to kupuje naraz je to velky peniaz v hotovosti to sme riesili preto na zaciatku ciastocne aj na splatky. Teraz mame uz "len" uver :p

alana1
3. jún 2015

@dm1 no ale uz ked si ludia beru drahe telefony, dovolenky a hocico na uver...to je uz brutal

dm1
3. jún 2015

@alana1 tak to je jasne ze o inom take neberieme ani uvery na vianoce a podobne veci

regina22
3. jún 2015

@saxana2 ahoj pošli mi prosím ťa info do mailu