Je správne kúpiť pre chlapca dievčenskú hračku?

anjelik99
8. nov 2011

Myslite ze je vhodne kupit chlapcovi malu kuchynku? 😒 maly sa my stale hraje v kuchyni s hrncami a varechami tak som rozmyslala ci mu nekupit hrackarske, kazdy my ale hovori ze je to dievcenske ☹

katy1979
16. nov 2011

@anjelik99 no asi tak podobne bud mi kradne hadicu alebo navija kable a vypina a ja zasa zapinam. no vsak to som rozmyslala ze mu kupim radsej ten rucny to je aj funkcne a nie len na paradu tak nech je z neho aspon nejaky uzitok 😀

cervena_ciapocka
16. nov 2011

Inak v Lidli sa mi zda ze bude taka kuchynka v neutralnych farbach.

anjelik99
autor
16. nov 2011

@katy1979 to je dobry napad len kup taky ktory zapnes a ide lebo my mame taky ze ten gombik musis drzat a to on este nevie a tak sa jeduje 😀 lebo ked to pusti tak to vypne 🙂

pepiminarik
16. nov 2011

kludne kup chlapcovi kuchynku. mam kamosku, ktora kupila chlapcom aj hrackarske golfacky kociky a nezanechalo to na nich "ziadne nasledky". a kuchynu mali tiez, strasne ich to bavilo, vzdy ked sa rozlozila varit sa k nej pridali a okrem hrackarskeho naradia pouzivali aj to jej, dala im take co nepotrebovala a dodnes sa s tym hravaju. dostali to ked mali skoro dva roky. teraz budu mat 5 a stale ich to bavi. na zaklade toho som kupila aj ja mojej dcere. a rovnako rada sa s tym hra. a ked vyberies nejaku so zvukmi a svetlom, tak o to lepsie. este tej mojej babka usila taku kucharsku zasteru a vzdy si ju navlecie ked ide "varit" a v riadikoch co dostala zvlast bola aj mala chnapka, tak normalne seriozne ju pouziva, ze aby sa nepopalila 🙂

anjelik99
autor
17. nov 2011

@pepiminarik uz som mu ju objednala jezisko prinesie, v pondelok ju budeme mat uz doma svieti aj zvuky vydava tak som zvedava 🙂 tesim sa a som zvedava ako sa mu bude pacit 😀

adriana7
18. nov 2011

@anjelik99 , prvá "veľká" hračka môjho syna bola bábika - newborn!

muca1212
18. nov 2011

@anjelik99 jaaj moj brat sa hral celá detstvo v kuchynke aj čajík sme museli popíjať 🙂 je to normálne ved sa len hrajuu, ja som dievča a hrala som sa s IBA s autíčkami. 🙂

ankalv1
19. nov 2011

ahojte môj malý má aj vysávač aj kuchynku,nie ružové to je jasné kuchynka je zeleno-oranžová a vysávač zelený.nevidím na tom nič zlé!!ale aj v mojom okolí boli ľudia čo sa smiali keď som povedala vlani na Vianoce že malý dostane kuchynku ale tak pekne sa s ňou hráva a aj v škôlke sa vraj hráva s kuchynkou.ja som vždy kradla bratovi autá keď som bola malá,vždy som plakala keď som dostala bábiku a on auto že aj ja chcem a tu som.nechápem ako to niekto môže odsúdiť,jasné že mu nekúpim šminky a nebudem ho maľovať ale na tomto nie je nič zlé áut má už plnú izbu. 😉 😉

zuzanat
28. nov 2011

ahojte, takze my uz mame kuchynku kupenu 🙂 Nakoniec vsetci podlahli Filipovemu proseniu. Tesim sa na to, ked ju zbada, to bude radosti 😵

alena76
28. nov 2011

baby, ja si myslim, ze deti sa maju hrat s hocijakymi hrackami..ake ich bavia. ja mam prve 2 deti po roku - chlapca a dievca, tak sa syn hraval aj s kuchynkou a kocikom, a dcera s naradim a autami 🙂
a keby mali byt nejako "inak orientovani " hracky by to neovplyvnili 😀

pepiminarik
15. dec 2011

@anjelik99 😀 a bude sa varit 😎

ivanajelinek
15. dec 2011

Baby, aku ste nakoniec kupovali tu kuchynku? Mozte nejaku odporucit?

anjelik99
autor
15. dec 2011

@ivanajelinek ja som mu kupila mini Tefal 🙂

tehua
31. dec 2011

preco nie? kuchynka? nad tym sa niekto pohorsuje? ja by som sa praveze pohorsovala nad tym, ze si niekto este dnes mysli, ze hrnce su len pre zeny. mama vari veceru, otec cita noviny. pche.

my sme dokonca dali nasmu rocnemu chalanovi babiku - babatko. bola to prva hracka, ktoru prestal hadzat na zem, a postupne sa to naucil na vsetky hracky. a este ako bonus to berieme ako nacvik prichodu surodenca. naucil sa, ze babatko je male a krehke, ze sa moze iba pohladkat po hlavicke. vidim tiez, ako pozitivne to vplyva na jeho vztah k ostatnym cudzim detom, hlavne mensim. ked nejake zbada, tak sa usmieva a maximalne ho pohladka po hlavicke. ziadne branie dudla a vypichovanie oci :D