Je žirafa Sophie vhodná hračka pre trojmesačné dieťa?

jankavt1
10. nov 2014

Máte niekto túto hračku? Je z mäkkej prírodnej gumy. Odporúčate zaobstarať ju pre 3 mesačné bábo?Je dosť drahá, tak nechcem vyhodiť peniaze zbytočne.

adush123
7. dec 2014

My ju nane tiez a ozaj Alex kuse len ju.ostatne hryzatka ho nezaujimaju.ta farba z usiek sa trosku zmyla no verim ze to mu neuskodi.ved ich kontroluju.kupila som i dalsiu ako darcek pre svagrinu.ja len odporucam kazdemu.

dadika1114
14. apr 2015

@mimi8814 a nepredavas ju? 🙂

mimi8814
14. apr 2015

@dadika1114 😃 uz ma 8 mesiacov a je to jeho dobra kamoska😊... takze nie😉

dadika1114
14. apr 2015

@mimi8814 ok 🙂

evka8756
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fuzinko
28. jún 2015

Ahojte.Nasa mala neznasa dudlik ani latex ani silikon.stale si pcha rucicky do pusinky a yz sme takto dostali stafylokoka.tak som rozmýšľala cim si pretlaci zubky ksbo uz ma skoro 5mesiacov a zúbky myslím sa tlacia.Tak som sa rozhodla ze kúpime žirafku. Dnes ju moj otec malej doniesol a okamžite zacala hryzkat.Takzeodpodpirucame.A ak by sa nasiel niekto ochotný a nspise kde si mozem pozrieť tie toxické sarze.Moc by som dakovala.🙂

fuzinko
28. jún 2015
dadika1114
28. jún 2015

My ju mame a Alexejko o nu ani neskrtne :(

fuzinko
10. júl 2015

@dadika1114 sranda kolko deti tolko nazorov, ja som zavto nech si kazdebdieta vyberie same co sa mu paci,mojej sa paci taka hrkalkabskareda plysova kacka avpotom take kolecko modre od znacky mam.to ked vidi je stastna a ine ju nezaujimaju.

rearo
18. feb 2016

a kde prosim vas kupim tu pravu sophie?lebo ked pozeram obrazky skoro kazda je ina...to nie su orginali,prosim mamicky co maju orginal kde to mozem kupit...dakujem pekne za odpoved.

suzinka121
28. feb 2016

Nemate nahodou niekto aj tu sofi do vody? S tym kolesom plavacim?

katariiiina
28. feb 2016

@rearo Ja som ju kupovala na hlavnej v Košiciach, taký malý obchodík s detskými hračkami a oblečením

ukulela
28. feb 2016

@rearo http://www.sophiezirafa.cz/page/sk/predajne-mie...
... alebo my sme objednali cez web. ano, je to drahe, ale teda maly sa jej naobzuval ...

barny
28. feb 2016

@rearo kupila som ju v kamennej predajni predeti

rearo
28. feb 2016

uz mam objednanu...dufam ze sa synovi s nou zavdacim...

silaviat
28. feb 2016

u nas tiez nemala uspech ..ale mala celkovo hryzatka nemusela ... bola hodena v krabici medzi hrackami a i napriek tomu ze sa nepouzivala tak je praskol cely krk .. za tie peniaze by som radsej kupila vac mensich somarin ako jednu velku 😀

tiumen
28. feb 2016

@rearo aj syn ju mal rád 😉 a keď ju zrovna nehrýzol tak s ňou pískal 😂

fuzinko
1. mar 2016

@adush123 Ahoj. Neboj sa tej farby to je potravinárska. Špeciálne určená že ju deti môžu papať

suzinka121
1. mar 2016

mne sa zdá, že tá farba zlieza, neviem teda ako presne vyzerala na začiatku už, ale všimla som si, že už je ako ošúchaná niekde :/

jarmila64
1. mar 2016
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

jeeeeej zirafka 🙂

monikabr
12. aug 2016

Zirafku sme kupili aj mi dako nezaujala tak som ju odlozila naspat do krabicky.no a ked som ju vytiahla pre druheho syna asi po mesiaci ostala lepkava a nakoniec zostala ako zuvacka.pridavam foto

monikabr
12. aug 2016

Dost smutne kedze stoji 20€

rearo
12. aug 2016

@suzinka121 hej farba ide dole...

rearo
12. aug 2016

@monikabr no predstav si...co sa jej stalo??? 🙂 to by ozaj nemalo ked je taka draha...aj mi ju mame zatial sluzi ale myly niako za nou nejde...kasle mi nanu 🙂

monikabr
12. aug 2016

@rearo netusim cim to je.umyvala som ju iba cistou studenou vodou a vzdy utrela.no nakoniec ta guma oslabila ako keby.reklamovat nemozem kedze je to viac ako 2 roky.nuz mozno skusim napisat priamo vyrobcovi ☺

rearo
12. aug 2016

@monikabr hm...skoda ...som zvedava co moja spravi casom...

silvuska47
17. nov 2016

Tak kupit ci nekupit tuto hračku??

katariiiina
18. nov 2016

@silvuska47 tá farba po čase zchádza dole, lebo je to potravinárska, zdravotne nezávadná, chémia vydrží omnoho dlhšie 😏 Ja mám len žirafku, radšej jedno hryzatko, ale kvalitné 😉

mrkvicka060
18. nov 2016

@silvuska47 podla mna uplne zbytocna hracka... moj maly ju obcas vzal bud ju hodil o zem, alebo ju dve minuty pozuzlal a bolo to... nic extra. My sme to dostali, ale keby nie, tak ja to nekupujem. Naco?

rearo
18. nov 2016

aj moj ju ma... 🙂