Vianočný darček pre ocina

adeli79
6. nov 2012

Aké darčeky máte nachystané alebo plánujete pre svojho otca? Čomu sa potešia páni? Dochádza mi inšpirácia.

miriamka001
18. dec 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

@karolinka789 Objednali sme cez net - z www.kytary.sk. Veľká spokojnosť 🙂

srenata
18. dec 2015
Používateľ srenata je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od srenata.

My taký dosť netradičný, od januára ide tatino do dochodku, tak sme mu objednali detské knižky z egmontu, aby mal čo čítať až bude strážiť vnukov. a kdeže s nimi stále pozerá Mášu a medveďa, hádajte čo sme objednali 🙂

veronikazadana
18. dec 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

ja som ocinovi kupila vonavku, ta ho vzdy potesi 🙂

ester851
19. dec 2015
Používateľ ester851 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ester851.

pre maminu a tatina welnes víkend

ester851
21. dec 2015
Používateľ ester851 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ester851.

poukaz na nákup novej vysielačky. Odkedy je tatino na dochodku, je namotný na komunikáciu cez vysielačky. Ani neviem, koľko ich už má 🙂

adinka83
23. dec 2015
Používateľ adinka83 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adinka83.

Darčekovú kozmetiku, penu do kúpeľa a župan

ali223
23. dec 2015
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

ja som mu kupila farbu na vlasy :D

vanesaf
16. nov 2016

Ahojte Baby rada by som vam nejako pomohla 😃. Ak rodičia 💑 majú radi kávu tak určite nejakú sadu káv s peknými hrnčekmi tiez by nebol zlý nápad napríklad víkendový pobit s wellnesom niekde na horách alebo možno spoločnú masáž.

Ocinovi 👱🏽 = knihu ak rad číta nejaku peknú kravatu alebo sponu na kravatu ak rad pije vínko tak nejakú kvalitnú sadu alebo ak rad chodí na pivko s manželkou a príbuznými tak zo srandy nejaký alkohol tester na kľúče 😄.

Mamine 💁🏼 = ak je to typ mamini čo sa rada kúpe tak nejakú peknú sadu kde bude soľ,pena,voňavé kvalitne mydlo,bomba do kúpeľa 😃 možno peknú knihu moja minuly rok ocenila peknú šatku alebo by nebol zlý nápad aj nejakú sadu do kuchyne lebo niečo podobne

Sestra 17-23 ročná 👩🏽 = tak takej mladej by som dala možno nejaké pekné náušnice zo striebra (swavorsky(vysiace už niesu v móde ! 😄)

adamar
16. nov 2016

My so sestrou rodicom kupujeme aj na narodeniny vstupenky na koncerty,do divadla deri odrastene maju konecne na to cas a velmi sa vzdy tesia

vanesaf
16. nov 2016

Nestihla som dopísať 😕 tu je pokračovanie ⬇️

Sestra 17-22 rokov 👩🏽 =tak takej mladej by som dala možno nejaké pekne náušnice zo striebra napr. Swarovsky (vysiace už niesu v móde ! 😄 ) potom možno nejaku tu kozmetiku na vlasy by som odporúčala nejaku sadu kde bude šampón, kondicioner,maska atd.. Dobrá značka je Yves rocher určite by ocenila aj kozmetiku na tvar ja by som šla asi do štetcov dobre ale aj drahšie a hlavne kvalitne značky sú ako Zoeva, Sephora, Too faced alebo možno ešte paletka nejaké primerane odtiene taktiež od tich istích značiek ako štetce 😊

Brat 21-25 rokov 👦🏽 = fuu tak tu to bude zložitejšie ale ak ma rad vínko tak určite nejaku peknú sadu kde bude kvalitne vínko a 2 poháre možno by bol dobrý nápad ak ma frajerku stiahnuť si ich pekne foto do USB kľúča dať ich vytlačiť kúpiť pekný rámček ja by som šla asi do tých priesvitných rámčekov (ramcekova koláž = jeden veľký rámček v ktorom je viacero malých rámčekov (dúfam ze chápete a nekúpite len jeden mali rámček 😂 ) teraz to je v móde ) ak ma auto tak možno prívesok na kluse s jeho značkou autá ako taka mala drobnosť 😊

Dúfam ze som vam nejako pomohla 😉

t1o1m2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz