ester851
Používateľ ester851 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ester851.
ester851
23. okt 2019

@zabka788 doporucujem pozriet sa na Jura kavovary, su velmi kvalitne. my sme jeden dostali ako svadobny dar a mame ho uz niekolko rokov a stale je ako novy

V diskusii: Kávovar Tasimo
ester851
24. sep 2018

Dakujem, uvazujem o tom, mozem sa spytat ake kase podavate? Kupovane? Ci domace?

ester851
21. sep 2018

Tiez rozmyslam o tejto forme prikrmovania, prave preto ze uz ma maly dost mesiacov aby mohol prikrmy, a preto umelym mliekom ho nechcem prikrmovat.

ester851
23. júl 2018

@perlicka666 jasné, je to taký anatomický, v tvare sloních uší z lalalukids. Budem dokupovať aj druhý do auta aby sme mali jeden čisto na doma 🙂

ester851
18. júl 2018

@perlicka666 uprimne, pri prvom nie a pri druhom áno, pretože som ho dostala od sestry darom. A musím povedať že s vankúšikom to bolo lepšie, hlavne sme ho využívali na cestách, vtedy mal malý krásne pohodlne podloženú hlavičku a v aute sa mu lepšie cestovalo podľa mňa.

ester851
27. apr 2016

Stočené kilometre, stará klasika...nenechajte sa oklamať, toto sa bude diať, dokedy nebude zo zákona nejaký trest pre stáčanie. Nateraz kupujte v bazároch, kde ručia za stav auta, čo AAA ručí...takže tolko odo mňa.

ester851
28. jan 2016

@monika2_9 ále, brat mal narodeniny a plánovaný darček nakoniec navyšiel, tak som mu chcel objednať nejaké proteíny 😀

ester851
21. jan 2016

@monika2_9 ako dlho prosím ťa trvá doprava z toho eshopu? Pozerala som, že je to z Čiech a potrebovala by som niečo objednať a aby mi to prišlo do budúceho týždňa..

ester851
18. jan 2016

@anetkablahova super, dakujem este raz vsetkym za nazory 🙂

ester851
autor
17. jan 2016

chcela by som sa spytat ci neviete nahodou kde by sa dal urobit kurz na pilotovanie vrtulnika. chcela by som to ako darcek ocovi kedze ma zalubu v lietadlach a pod. tak som rozmyslala ze nieco take by mu urobilo radost 🙂

ester851
16. jan 2016

My sme tiež nakupovali zvukové knižky, super majú na www.egmont.cz 🙂

ester851
16. jan 2016

Ja som milovala, keď si moj otec rozprávky vymýšľal a rozprával ich pred spaním. Škoda, že sme ich nespísali, mohla z toho byť pekná kniha 🙂

ester851
12. jan 2016

Jaj takto, ja uz som sa zlakla ze by niekto nemal rad ovocne vyzivy hehehe 🤐 😉

@anetkablahova akoze kasu myslis uz urobenu- hotovu? ci jak? som ani nevedela ze nieco take existuje :D

ester851
12. jan 2016

u nás Ježiško priniesol všetko, čo si syn nakreslil, takže bol úplne nadšený. Už premýšľa, čo mu napíše o rok 😀

ester851
12. jan 2016

Moje deti začalo baviť kreslenie, ke´df sme im kúpili veľkú tabuľu s fixami. A veĺmi ich bavia knihy s aktivitami - kde hľadajú správnu cestu niekam, niečo dokresĺujú, dolepujú a pod. Dobrý výber majú na http://www.egmont.cz/kategorie/omalovanky/ 🙂

ester851
9. jan 2016

dakujem za rady a nazory. Manzel ma celiakiu, takze sa k lepku nestaviam moc pozitivne, ale zaroven zastavam nazor vsetko s mierou. A ze ti vyzivy nechutia, to teda nechapem, ja som po detoch dojedala vsetky 😀 hlavne ovocne, mnamka 🙂

ester851
26. dec 2015

Ahojte, davate teda normalne pecivo/chleba ? A co prikrmy- umele vyzivky to davate stale alebo cele ovocie ci ako?

ester851
21. dec 2015

Ak bývate v paneláku, určite elektrický. Nie všetci susedia budú mať radost z vašej hry 🙂

ester851
21. dec 2015

elektronické bicie určite. Náš syn je z nich tiež úplne nadšený. Doporučujem hudobniny kytary, majú vlastný servis, poistenie nástrojov a hlavne skvelé nástroje 🙂

ester851
21. dec 2015

poukaz na nákup novej vysielačky. Odkedy je tatino na dochodku, je namotný na komunikáciu cez vysielačky. Ani neviem, koľko ich už má 🙂

ester851
21. dec 2015

@janula02 Ďakujem, aj tebe 🙂

ester851
19. dec 2015

pre maminu a tatina welnes víkend

ester851
18. dec 2015

Všetko sa dá zvládnuť a je to každého osobná vec. Na nás sa tiež dívajú ako na Marťanov, že sme do toho išli po tretí krát. Všetci sas pýtajú, či nepoznáme antikoncepciu, ani si nepripúšťajú možnosť, že sme všetky deti plánovali. Teda aspoň zatiaľ 🙂

ester851
18. dec 2015

Tak držím palce pri chove. Tiež sme o ňom uvažovali ale naše decká moc nezaujal, keď zbadali korytnačky o inom zvieratku už nechceli ani počuť 🙂

ester851
18. dec 2015

Keď potrebujete rady ohľadne zajačikov, skúste sa poradiť v ZOODOMe v BA (prípadne na nete www.zoodom.sk) My máme len jedného a všetko si vždy zisťujem práve v ZOODOMe. Sú tam milí a vždy mi vedeli poradiť. aj keď si myslím, že s určiosťou to budete vedieť, keď to skúsite 🙂