Aké vitamíny vám pomohli pri otehotnení?

anabel2341
22. júl 2023

Ahojte chcela by som už dieťa 😊 cítim že je môj pravý čas
Na materstvo aké vitamíny ste brali keď ste sa snažili o dieťa? Brala som 3 roky antikoncepciu po akom čase ste otehotneli? Antikoncepciu neberiem 2 mesiace menštruácia prišla až po mesiaci.

smejko47
22. júl 2023

Ahoj, ja som asi 3 mesiace pred začala kyselinu listovú

stellarstar
22. júl 2023

@anabel2341 keď nemáš žiadne diagnózy, máš pestrú stravu, ješ ovocie a zeleninu tak stačí kys listova

3nikus30
22. júl 2023

@anabel2341 pošlem ti videjko od úžasnej výživovej poradkyne na čo sa zamerat pred tehotenstvom? 😊

evkamotka
22. júl 2023

Muz jedol para orechy. Prirodzeny zdroj selenu na lepsiu kvalitu spermii

yamahka
22. júl 2023

@anabel2341 gynex kvapky, inofolic.. Treba skúsiť.

amelie2017
23. júl 2023

Vitamin S- sex.
2 mesiace neberies antiku a po mesiaci prisla menstruacia. Tomu moc nechapem. V aprili si ju uz nebrala, v maji si ju nebrala a ms prisla az v juni alebo ako? Lebo ja som dobrala poslednu tabletku v auguste, normalne mi prisla ms- alebo teda len krvacanie, kedze nedoslo kvoli antike k ovulacii, po tomto krvacani nabehol klasicky cyklus- ovulacia a menstruacia. Dalsie 3 cykly a otehotnela som. (Neuspesne).
Pri synovi som dobrala tablekty, doslo krvacanie a dalsia ms sa nedostavila, lebo som otehotnela.

medvedik7777777
27. dec 2023

@3nikus30 ahoj. Prosím ta môžeš aj mne poslať to video? Ak ho ešte máš.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre