Ako sa vám podarilo neplánovane otehotnieť?

1. apr 2023

Baby mam taku netradicnu otazku...chcem sa spytat hlavne tych zien, ktore ,,neplanovane" otehotneli...ze jak sa to podarilo..mali ste niektore ze len prerusovanu? Alebo ste si povedali ze urcite nemam plodne dni a ste sli naplno...Neberiem ziadnu antiku , nemozem a vzdy sa bojim aby sa daco nestalo...2 deti uz mame a na tuto dobu staci...muz si dava pozor ale...dakujem vam

sunshine_18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zobaka
1. apr 2023

cez prerusovany som nikdy neotehotnela, roky rokuce

hylary
1. apr 2023

Ani ja

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamkalentedkova
1. apr 2023

No,to keby som vedela 🤣🤣🤣 ale prerušovaná ..naplno sme nikdy nešli .

guiseppinka
1. apr 2023

Mala som pesar a rano som zistila, ze sa nejako posunul... Akurat na mne vysledok tejto "nehody" zaspal... Kamoskin muz si tiez daval pozor a ich "dam si pozor" je o necele 2 tyzdne starsi ako nas...
Ak nemozes/nechces antiku, mas ine moznosti - kondom alebo potom radikalne sterilka bud u chlapa alebo u teba (ideal odstranenie vajcovodov)... Ja s mojim riesit prerusovanu, tak som tehotna kazdy mesiac...

54tinka54
1. apr 2023

Tak aspoň pharmatex doplňte k prerušovanej.. a budeš mať istotu ak už ďalšie deti nechcete.

deti95060810
1. apr 2023

mne manžel vždy tvrdil že má všetko pod kontrolou, že žiadny problém...
za 4 roky 3 krát tehu...🙂

svetlonos
1. apr 2023

Navrhni muzovi vasektomiu 🙃

nelca84
1. apr 2023

Nas prerusovany sex mal v pondelok 17 rokov 😅

doda26
1. apr 2023

No ja s muzom budem tento rok 12 rokov a za ten cas sa nam nehoda z prerusovanej suloze nestala. Ked sme chceli dieta tak sa na supu podarilo. Ale ked sa nam narodi druhe, tak premylslam, ze tak fungovat dalej nechcem, 2 deti su pre mna strop. Takze budem riesit teliesko alebo nejaku inu moznost. Sesternica ma teraz tretie takto omylom 🙈 a akoze tri deti su ze moc 😂

zuzana212722
1. apr 2023

Ja som cez antikoncepciu takže fakt neviem ako lebo chora som nebola brala som poctivo a už niekoľko rokov nič čo by mohlo ovplyvniť účinnosť lieku a predsa..no a potom z prerusovanej tiež som ostala ale okej to sa netvarim že fakt neviem ako keďže to nieje 100 percent..ale zaujímavosť keď sme sa snažili o dieťa tak to roky nešlo a keď sme kvázi neplanovali vyšlo to ..mám 3 deti plánované to posledné 😂 chceme ešte jedno 🤣

lauriik
1. apr 2023

My sme prerusovali a 10 rokov to fungovalo. A zrazu bum tehotna. Neviem ako sa to stalo.
A to som sa vzdy pytala, ako je mozne, ze niekto otehotnie a nevie ako 🤣🤣

buberova
1. apr 2023

Síce mimo témy, ale keď nechcem mať deti, tak sa nebudem spoliehať, že snáď sa to nepodarí... Je veľmi veľa foriem antikoncepcie, aj nechcem ostať tehotná, s jednou z nich sa budeme musieť zmieriť.

siska53
1. apr 2023

No..robili sme prerusovanu.. ale raz prosto uslo..

lugie
1. apr 2023

My sme neplánovali ale boli sme pripravení na to, že môžem otehotnieť kedykoľvek, čiže az také prekvapenie to dieťatko nebolo. Bola to prerušovaná súlož, a ako “antikoncepcia” fungovala 5 rokov 😂 a zatiaľ ďalšie 2 funguje.

zobaka
1. apr 2023

@doda26 ja skôr vsadzam na prerušovaný, keď chlap to vie, ako na teliesko, poznám dve, ktorym ho zle zaviedli a sú tehotné, by som sa bála 🙈

luckasvec
1. apr 2023

My sme 10 rokov mali len prerušovaný a nikdy sa omylom nezadarilo, zadarilo sa až keď sme chceli 🙂

nafka0483
1. apr 2023

Tu treba pochopit jednu vec... nie je to o tom ci to muz "vie". Spermie sa mozu nachadzat uz v predejakulacnej tekutine, to sa neda ovplyvnit a ani o tom netusi. Takze napriek ejakulacii mimo je mozne otehotniet.

A to je loteria ci sa to 1000x nestane a raz ano.

dolce_principessa
1. apr 2023

Podarilo sa mi tiez po rokoch cez prerusovanu 🤷🏻‍♀️

nevenka
1. apr 2023

@zobaka
@autorka ani ja som nikdy neotehotnela cez prerusovanu. S tym istym chlapom skoro 20 rokov. Prerusovane aj pocas ovulacie.
Otehotnela som "neplanovane" 4x 😅. Ale teda prve bolo, ze nejdeme si davat pozor a ked pride, bude tu, chceli sme ho, druhe som brala tak, ze chceme, takze sa podarilo tiez nejakou nahodou, ked malo prve rok. No a tretie je z covid karanteny, rocnik 2020, a stvrte po covide - rozhadzany cyklus. Obe tieto 2 mladsie deti su pocate pred ovulaciou zo sexu pred nou a naostro s tym, ze pri mojich 35 dnovych cykloch a odsledovanej ovulacii este 10-ty den cyklu "mozeme". No a ovu prisla skor, spermie si pockali a bolo to...😊

20erika07
1. apr 2023

Mame to takmer 17r prerusovane, 2 planovane deti, dva zial planovane ale s nie stastnym koncom skoncene tehotenstvá.
Skusali sme ale rozne formy ochrany. Najviac nam to vyhovuje takto.

zobaka
1. apr 2023

nevenka - no to musi byt veru presny odhad ovulacie, aj ked ja uz na 10 den cyklu davam pozor, mam urcitu dobu pred a po, ale zase mam menzes ako hodinky, zatial

rebrambora
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guiseppinka
1. apr 2023

@nevenka kovid karantena navysila porodnost celkom dost 😂😂😂 aj u nas to vychadza na ten zaciatok karanteny... A z okolia poznam viac deti takych, ktore boli prekvapko... A to su deti tak vacsinou tretie, stvrte...

xsuzannex
1. apr 2023

@guiseppinka pripajam sa k nim aj ja s tretim dietatom 🤣

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
terezia323
2. apr 2023

Posledný deň menštruácie som otehotnela 😅
Manžel tvrdil že nie je možné a mame aj my jedno kovidovo karanténe dieťatko 🤣🤣
Teraz mám zavedené teliesko, ale rozmýšľame nad tretím

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
terezia323
2. apr 2023

@elizabet173 to vie, ale on tvrdil, že si dal pozor a nič mu “neušlo”

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre