Bojím sa že ťažko otehotniem, som po kyrete 3 mesiace

janka7306
7. jan 2019

Ahojte, s priateľom som dva roky. Po roku som otehotnela a hneď som aj o to prišla. Prestalo nám biť srdiečko. Čiže bez akcie na srdiečko. Po kyrete som 3 mesiace. Po prvej MS sme sa začali snažiť ale neúspešne. Bojím sa že zase budem čakať viac než rok kým otehotnim.

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sima1415
7. jan 2019

@janka7306 neboj sa 🙂 ja som tiež bola na tom tak ako ty a asi pol roka po kyrete sa nám podarilo a teraz behám okolo malej princezničky 🙂 len taká malá rada..viem že to nie je ľahké ale nám sa ti podarilo až keď som sa vnútorne "vyrovnala" s tým čo sa stalo a začala sa tešiť na nové 🙂 aj keď strach že sa to zopakuje bol obrovský musela som sa zamestnať aby som na to nemyslela lebo by som malú asi doteraz nemala ;)

janka7306
autor
7. jan 2019

Ďakujem dievčatá,no skrátka mam strach že budeme veľmi dlho čakať na naše bábätko. A už pri prvom tehu sme čakali rok kým otehotnim a to je aj on aj ja v poriadku. A aj sa bojím že zas ma postihne kyret.

sima1415
7. jan 2019

@janka7306 nesmieš na to myslieť 🙂 viem že to hovorí každý ale je to tak. Ja som sa celé tehu o ňu bála , je to normálne keď sa ti niečo také stane ale musíš sa s tým strachom vysporiadať lebo to malé to bude cítiť aj v čase kedy je ešte v tatinovi :P :D

dzulli1980
7. jan 2019

Dobrá správa je, že "dokážeš" prirodzene otehotnieť ... spontánny potrat znamená, že sa "bábätko - hrášok, fazuľka" nevyvíjalo správne, telo "to" jednoducho vypudilo ... hlavne netlač na pílu, bábätko určite príde, držím palce 🙂
@janka7306

wonder13
8. jan 2019

Áno. To isté povedali aj mne. Ze je dobre ze som v dnešnej dobe vôbec otehotnela. Po 6 mesiacoch som ostala prekvapená keď som uvidela II čiarky. Nedávali sme si pozor a nechali sme to na prírodu. Za darilo sa na v 10TT som začala krvácať a odišlo... Polroka pauza... Snažíme sa no nesilimenic., nič si nemeriam akurat cítim kedy je ovulka... No nič... Už som z toho smutná... Všade samé deti... A najradšej mám koment pust to z hlavy...

wonder13
8. jan 2019

Ale nevesajme hlavu... Určite sa po šťastí aj nám 🙂

alex1303
8. mar 2020

@janka7306 hlavne nemaj strach..presla som si presne tym istym...po MA sme sa zacali tiez snazit po 3 mesiacoch...a o dalsie 4 som bola tehu..mesiac pred tym nez som zistila ze som tehu som zacala uzivat inofolic 2xdenne..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre