Kedy ste otehotneli po potrate?

27. nov 2021

Ahojte, mam par dni po kyrete, dieťatku prestalo biť srdiečko začiatkom 2.trimestra. Kedy ste znova otehotneli? Je možné žeby sa to mohlo zopakovať? Veľmi sa bojím, túžime po dieťatku no neviem či sa to podarí.🙏

jarmila2010
27. nov 2021

mrzi ma to,co sa ti stalo :/ a strach sprevadzal aj mna pocas kazdeho tehotenstva...ale vsetko dobre nakoniec dopadlo a mam 2deti 🙂 po prvom sme sa zacali snazit po dvoch normalnych cykloch a otehotnela som do 2.mes...po druhom do 4.mes...a to som aj mala vyssi vek...35 a 38,ale zase ziadne ine problemy...

jaruska_12
27. nov 2021

1 potrat bol s kyretom.. rok snaženia opäť potrat spontánny prešla jedna menštruácia a otehotnela som ani neviem ako momentálne o mesiac rodím

autor
27. nov 2021

@jaruska_12 super, je to asi individuálne u každej ženy.

domka222
28. nov 2021

Po prvom MA asi za štyri roky, no aj druhé dopadlo tak isto.

dominikasvince
28. nov 2021

My sme sa začali snažiť po 3 menštruáciach po kyrete , tak ako nám poradil môj gynekológ. Brala som kyselinu listovú rovnako ako aj môj priateľ. Po 8 mesiacoch snazenia sme sa rozhodli prestať brat kyselinu listovú a skúsiť sa dat dokopy po psychickej stránke a skúsiť sa snažiť o pol roka. Na ďalší mesiac mi už neprišla menštruácia 🙈.

emasss111
28. nov 2021

Ahoj, viem, čo prežívaš a veľa síl prajem ❤️
Ja som otehotnela hneď po prvej MS od kyretu a všetko dobre dopadlo. Už mám doma zdravú škôlkarku ☺️

kikush2000
28. nov 2021

Ja som mala MA, na kyret som napokon ísť nemusela, lebo sa to spustilo samé a vyčistila som sa. Snažiť sme sa začali hneď po 1 menštruácii, podarilo sa po 3 mesiacoch, teraz som v 8tt a zatiaľ všetko ok, snažím sa myslieť pozitívne, prvá kontrola má veľmi upokojila že je všetko ok.

kikush2000
28. nov 2021

A hneď po potrate som začala brať kyselinu listovú a pila som alchemilkovy čaj na úpravu cyklu.

rk123
28. nov 2021

tiez som mala MA s kyretom, potom sme sa snazili 2roky a nic. az z ivf sa nam podarilo babo, pritom prve tehu bolo na prvy sup a prirodzene 🤷🏽‍♀️ je to naozaj velmi individualne.
Samozrejme ze je sanca ze sa to zopakuje, vacsinou straty do 12tt su z dovodu genetickej chyby plodu.
Ale treba mysliet pozitivne a verit ze dalsie dobre dopadne ☺️

berkyd
28. nov 2021

Nám sa podarilo po 3 mesiacoch, aj u nás prestalo bit srdiečko v 7. A 8.tyzdni (čakala som dvojičky), ale po kyrete sa mi úplne upravil cyklus a podarilo sa to. Tiež momentálne bojujem s pocitmi strachu ale snažím sa,, prebit,, negatívnu myslienku pozitívnou. Držím silno palce.

autor
28. nov 2021

Ďakujem všetkým za odpovede 🙂

jaskolka
28. nov 2021

Prvý bol MA, bez zistenej príčiny,kyretaz, potom o pol roka po kyretazi som otehotnela, tehotenstvo bez problémov, syn úplne zdravý, po roku som otehotnela znova, momentálne 17 týždeň, zatiaľ bez akýchkoľvek problémov.

autor
28. nov 2021

@jaskolka super 🙂 bodaj by to aj u mňa tak bolo 🙂 a držím palce 🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre