Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

dracik07
29. apr 2024

Ahojte, ja dnes pokles. Podľa bolesti bola ovu o deň neskôr ako mi ju vyznáčilo. Ale samozrejme test som skúsila 🙈😁 ale negatívny 😔
@nikol114 to ma mrzí ale ja si myslím že ovu bola 21-22

zanzilady
29. apr 2024

@dracik07 ochhh tak zas mame mesiac negatívnych testov ? Kedy už to skončí a príde pozitívny mesiac ? 🥲

dracik07
29. apr 2024

@zanzilady ja fakt neviem 😔. Tak zase predo mnou dlhé čakanie na ms a vydržať do budúceho utorka/stredy 🙄

jankasvo
29. apr 2024

@dracik07 ale tak ešte je skoro a ak bola neskôr ako ju vyznacilo tak ešte je naaaadej.
Ja takto takže čakám na potvrdenie zajtra dúfam

zanzilady
29. apr 2024

@jankasvo anooo to už určite bude zajtra potvrdené 🥹

majoralka
29. apr 2024

Ahojte, tak ja mám skákavý graf od začiatku a pokračujem 🙈🫣

majoralka
29. apr 2024

@jankasvo zajtra ti ju potvrdí 👍🏻
@dracik07 to mi je ľúto 🥺
@zanzilady mas pekny graf, nie ako ten moj 😁

zanzilady
29. apr 2024

@majoralka no mne sa visc páči taký skalavy 😅toto je pre mna nezvyk take rovné všetko to som ešte nemala 😅

majoralka
29. apr 2024

@zanzilady heeej? Ti dam moj skakavy 😁

dracik07
29. apr 2024

@majoralka ja som mala minulý mesiac taky skákavy

zanzilady
29. apr 2024

@majoralka daj 😅môj je taký nudný 🥹som zvedavá vo ma v ním ešte čaká 🤪

katariiinkaa
29. apr 2024

Ahojte dievčatá, mám za sebou prvú kontrolu u mojej gyn po tom čo má pustili domov 😊 všetko je čisté, urobila kontrolné sono a odber. Výsledky z odberu budú zajtra. Potešilo má však keď povedala že vo vajecniku už pekne rastie vajíčko 🙏 tento mesiac začínam znovu merať bt, tak verim že ovulka pekne prebehne.

zanzilady
29. apr 2024

@katariiinkaa tak to sú super správy !

jankasvo
29. apr 2024

@katariiinkaa výborne, teším sa s tebou.

dracik07
29. apr 2024

@katariiinkaa akurát som dnes ráno na teba myslela že ako sa máš. Tak sa teším že je všetko po... v poriadku 🥰

dominka2611
29. apr 2024

Ahojte žienky, ja dnes takto. Neviem čo znamenal ten pokles ale som rada že so stúpla hore 😊. Dnes mi je extrémne divne v hlave sa mi točí, celé telo sa mi klepe až som z toho celá nervózna.

katariiinkaa
29. apr 2024

@zanzilady @jankasvo @dracik07 na teste už len dúšik, psychicky sme sa zhodli s manželom že sme ready na další pokus, tak uvidíme ako to pojde 🙏 držím Vam všetky palce 😍 pozerám že tu ste väčšina po ovulke už.

jankasvo
29. apr 2024

@katariiinkaa držím vám palce, aby to dlho netrvalo a prišla k vám dušička. Samozrejme aj ostatným ❤

zanzilady
29. apr 2024

@katariiinkaa bože a ja som sa už potešila že niektorá tento mesiac ma take prekvapko 😂každopádne som veľmi rada ako si to zvládla a že ste ready 😍hádam sem za chvíľu pridať taký test zas ale už v tom najlepším scenári

andyka105
30. apr 2024

Dobre ranko dievcata, tak u nas to nevyslo….. ratam ze zajtra dojde MS 😞

zanzilady
30. apr 2024

@andyka105 och škoda škoda.

Ja takto.

jankasvo
30. apr 2024

Dobre ránko, mne vyznacilo, ale musela som dať preč pozitívny ovulacny test lebo mi ju znacilo na 18DC

zanzilady
30. apr 2024

@jankasvo zaujímavé že by ti to tak dalo veď to je jasne podľa grafu kedy bola ovu 😅

jankasvo
30. apr 2024

@zanzilady pozri, tiež som sa čudovala 😁😁🙈

linda5678
30. apr 2024

Ahojte, ja dnes takto zienky, dnes mam termin ms

zanzilady
30. apr 2024

@jankasvo riadne divne fakt :D úplne mi to príde nezmyselne.
@linda5678 Neprideeee 🥹

nikol114
30. apr 2024

Dobre ráno žienky tak mám na vyber zo 4 ovulácii 😀😀😀😀😀😀😀😀

jankasvo
30. apr 2024

@linda5678 test si neskúšala?

jankasvo
30. apr 2024

@nikol114 ty to máš veru riadne zamotané

zanzilady
30. apr 2024

@nikol114 tak toto je ina divočina 😂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre