Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

majoralka
2. máj 2024

@jankasvo ani ja nechcem aby bola sama, jedináčik, chcem jej dopriať súrodenca, vidim ako jej chyba mať doma “kamosa” 🥺❤️ zacala som tak trosku uvažovať o adopcii 😊 len to musim navrhnúť doma 🙈

majoralka
2. máj 2024

@zanzilady neskusala som, ale zajtra skúsim 😜 ty kedy planujes testovat?

zanzilady
2. máj 2024

@majoralka nooo chcela by som vydržať do soboty nedele aspoň. Dnes som buď 7 alebo 8 dpo :D

katariiinkaa
2. máj 2024

Dobre ranko, pridavam moj zatiaľ skromný grafik 😅 takýto pokles mávam zvyčajne pár dni pred ovulkou, tak som zvedavá kedy sa tentokrát dostaví.. ak by prišla kedykoľvek do 20dc, bol by to fakt zazrak.

zanzilady
2. máj 2024

@katariiinkaa budeme dúfať že príde takto skôr 🤞

zanzilady
2. máj 2024

@dracik07 ahoj ty dnes ako ? Testovala si aj dnes ? No že nám ukaz test nech aj dnes nás potesis 🥹

majoralka
2. máj 2024

@zanzilady tak to som zvedava ci vydrzis a kolko 🙈😁

zanzilady
2. máj 2024

@majoralka to aj ja 😂

dracik07
2. máj 2024

Ahojte,
@majoralka tak držím palce nech su krásne // 🙏✊🍀❤️
@zanzilady no to som zvedavá či vydržíš 😁
@katariiinkaa tak snáď príde ovu skôr . A ako sa inak cítiš?

Ja dnes takto čo sa týka grafu. Samozrejme že som testovala, ale nechcem vás tu stále otravovať fotkami
@zanzilady . Objednala som ešte Digi, tak zajtra by mal prist

katariiinkaa
2. máj 2024

@dracik07 graf kráááásny 😍 uvidíš, určite to dopadne dobre všetko. Držíme ti palce všetky ❤️ ja sa cítim naozaj dobre, už by som chcela nech príde ovulka aby sme mohli skúsiť znovu. Niekde som čítala že sa vraj zvykne po potrate podariť skôr, tak uvidíme. Verím že ešte v najbližších dňoch tu pribudnú ďalšie pozitívne testiky od niektorých z vás 😍 fakt vás tu je teraz veľa čo ste po ovulke

majoralka
2. máj 2024

@dracik07 ja ti dam otravovanie 😁 davaj foto, šikovno 😘❤️ Ved tu nan čakáme od rana 👍🏻
Ja neviem ako bude, graf je divný, moc skakavy a nejak necítim ze by to malo vyjsť 🥺 aj krk sa mi odvčera vyhadzuje vyrážkami ako minuly mesiac 🥺

majoralka
2. máj 2024

@katariiinkaa tak idete hned dotoho? To je super, tesim sa a držím palčeky 🤞🤗
@zanzilady nevydržis 🙃😜

zanzilady
2. máj 2024

@dracik07 tyyY že otravovanie 😂 bože veď to je svetlý bod dňa 😂

majoralka
2. máj 2024

Mimo tehu 🤭 som u zubára, myslite na mna 😁😂🙈

dracik07
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zanzilady
2. máj 2024

@majoralka myslimeeee mna to čaká o mesiac 🥹

kristinkaris
2. máj 2024

Ahojte no som zvedava čo ma čaká tento mesiac ☺️ graf zatiaľ takto

dracik07
2. máj 2024

Vy ste zlaté @zanzilady @majoralka auuuuu, to je moja nočná mora keď mám ísť k zubárov. Myslím na teba🙂✊
Tak teda moje testy do dnes. Za 2 dní vyzerá že pekne narástlo. Až sa mi to zdá moc, no to bude asi tým že doteraz buď čiarka nebola alebo len slabý kanalik 😁,

katariiinkaa
2. máj 2024

@dracik07 krááásne ti silnejú 😍 och tak sa teším že vám to vyšlo

zanzilady
2. máj 2024

@dracik07 waaaau aj proti včera to riadne stmavlo 🥰🥰🥰 to je krásne naozaj ! Gratulujem. Muž už vie ?

dracik07
2. máj 2024

@zanzilady
@katariiinkaa ďakujem ❤️🥰
Nie, ešte nevie. Oficiálne mi nemá prísť ms okolo 7-8.5. tak ešte radšej počkám.

dracik07
2. máj 2024

Náhodou som medzi zásobami našla Pepino a tam strašne slabá čiarka oproti týmto. Takže pri skoršom zistení určite neodporúčam kôli zklamaniu

zanzilady
2. máj 2024

@dracik07 jasne jasne 🥹alw rozmýšľala si že aj nejaké prekvapko mu spravíš ? :D či len ukážes test ? 😂

dracik07
2. máj 2024

@zanzilady ešte neviem, stále rozmýšľam či mu dám prekvapilo alebo len poviem že mi neprišla ms a urobíme test spolu a zahrám to že prekvapilo 😁

zanzilady
2. máj 2024

@dracik07 haha 😂to by som nedala že prekvapko aj pre teba 😂

majoralka
2. máj 2024

@dracik07 supeeeer 👏❤️ Krasne silnejú 😘 ja sa taaak tesim 🥰 to by som nedala, ze prekvapko ked viem o // uz tyzden cca 😁 ale to som ja, ty to mozno dáš 👍🏻😊
Uz mam zubára za sebou, bolo to v pohode 🙃😂👍🏻

dracik07
2. máj 2024

@zanzilady @majoralka veď ľahké to nebude zahrať na prekvapilo 🙈😁, no vidíš a bála si sa 🙂

dominka2611
2. máj 2024

Ahojte žienky, tak ja som dnes 8DPO test mám negatívny 🤷🏻‍♀️. Takže tento mesiac asi znova nič 😔❤️

zanzilady
2. máj 2024

@dominka2611 8dpo ešte nič nemusí byt na teste 🥰ešte tomu daj 2-3 dni

dominka2611
2. máj 2024

@zanzilady robila som ale len pepino test pretože iný nemám 😔 no nemyslím si že sa podarilo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre