Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

bambulka711
2. máj 2024

Dievčatá, ja opäť hlásim 1DC 😥

zanzilady
2. máj 2024

@bambulka711 niee :(

zanzilady
2. máj 2024

hore čo dala test dracik01 vidíš ako slabucko tie pepino ukazujú. Keď iné už majú silnejšou 🙂
@dominka2611

majoralka
2. máj 2024

Bola som doma cez obed a hádajte čo som skúsila 🙃🤣😁 foto test Sluníčko ešte mokrý v limite 😂

zanzilady
2. máj 2024

@majoralka no niečo rám vidím 😂😂😂na to že to je cez obed

dracik07
2. máj 2024

@majoralka mne sa tam tiež niečo zdá 😍. Nato že to nie je z ranného. No zajtra ráno budeme čakať na krásnu správu 🙏🍀✊❤️
Ja som vedela že nevydržiš 😁

majoralka
2. máj 2024

@zanzilady ja som vedela, že ju budeš vidieť 🤗 aj ja vidim, aj naživo je vidno. Ale uvidime co ďalej

zanzilady
2. máj 2024

@majoralka jasneeee uvidis čo tam bude ráno 🥰och bodaj by tam bola krásna čiarka :D

dracik07
2. máj 2024

@bambulka711 to mi je ľúto 😭

majoralka
2. máj 2024

@dracik07 ja som to nevedela 😄 ale tak skúsila som, ma to nejak napadlo 🤭😁
Zajtra skúsim rano Livsane, to bude lepšie myslim 🥰 len ja vzdy mavam čiarky, duchov a aj tak pride MS nakoniec, tak to beriem uplne s rezervou 😄 @zanzilady

zanzilady
2. máj 2024

@majoralka tak raz to musí vyjsť 🥹bodaj by to bolo tento mesiac. Zatiaľ je plodný tak 50/50 :D

dracik07
2. máj 2024

@majoralka za mňa slniečko má viac farbiva ako livsane a skôr ukáže. Ale aj tak držím siiiiiilno ✊🙏🍀

majoralka
2. máj 2024

@dracik07 slniecko som mala jeden a jeden dr.max, uz len livsane mam 👏 tak rano skúsim ten a popripade na porovnanie kúpim v tete drogérii Slunicko zajtra 🤣😁 a uz ide testovanie 🙈😁
@zanzilady uvidime 🥰 ale aj ty potom musis 👍🏻

bambulka711
2. máj 2024

@zanzilady @dracik07 @majoralka ja vám to tak prajem dievčatá. Na mňa sadla nejaká depresia, že sa to nikdy nepodarí. Že ani medrol nepomohol. Ešte teraz jeden pokus s medrolom, o nejaké 3 týždne kontrola na imuno a potom zrejme IVF :(

majoralka
2. máj 2024

@bambulka711 mrzi ma to 🥺 jooooj, podari, musis myslieť optimisticky 🤞🤗😘

kristinkaris
2. máj 2024

@bambulka711 tiež ma uz chytali také stavy :/ my ideme až ten ďalší cyklus stimulovať clostilom dávam do toho veľkú nádej :

zanzilady
2. máj 2024

@majoralka haha jasne :D Alurat mi dnes prišli objednané mamatesty plastové :D ale len 3 tak musím šetriť 😂
@bambulka711 podariiiii 🤞🤞🤞

bambulka711
2. máj 2024

@kristinkaris ja práve ovuláciu mám v poriadku, ale mám problém s protilátkami proti spermiám, anti-fosfatidyl je vyskočený a ešte aj embryo toxické cytokíny. Takže vlastne v každej fáze problém 🙈 aspoň, že spermiogram máme dobrý.

mimuska328
2. máj 2024

@bambulka711 koľko ti vyšli protilátky hodnota? A robili ti aj stery na pohlavne choroby (ureaplazma a podobne) ja som mala veľmi vysoké protilátky proti spermiam a zistená ureaplazma po vyliečeni mi nebrali kontrolný odber na protilátky ale som teraz tehotná zázračné lebo manžel má 0.5% morfologiu a malo spermii takže ešte nemáme vyhraté ale verím ze zajtra na kontrole bude všetko v poriadku.

bambulka711
2. máj 2024

@mimuska328 okolo 85 boli protilátky. Brali a všetko mám ok. Držím palce. Ja už mám doma lekáreň pojazdnú, tak uvidíme, možno budúci mesiac...

mimuska328
2. máj 2024

@bambulka711 a neodporucili vám aspoň 3 mesiace s kondómom mat sex aby sa tak nedráždila imunita? Mne hneď toto odporučili a takisto ze aj pred ivf mat niekoľko mesiacov sex s ochranou

bambulka711
2. máj 2024

@mimuska328 tak my sa snažíme vyslovene iba keď si pichnem gonasi v ten deň a ak lekár povie, že folikul nepraskol, tak ešte aj deň potom. Takže max. 2x v mesiaci. Inak nepovedali nič.

majoralka
3. máj 2024

Ahojte, tak teplota sa drží ale test nič 🥺 taaaaak nič

zanzilady
3. máj 2024

@majoralka dokelu tak čo tooo. Už mamatest nemáš ?

linda5678
3. máj 2024

@majoralka stale moze byt skoro, vobec este nie je nic iste lebo nie kazdemu ukaze uz takto skoro. Ja som na 12dpo este nemala nic, ani naznak ciarky. Zavisi kedy doslo k uhniezdeniu v maternici, hoci je vraj fakt, ze cim skor sa uhniezdi, tym je vacsia sanca ze tehu aj dobre dopadne

nikol114
3. máj 2024

Dobre ranko žienky ,tak dlho som tu nebola môj graf je takýto

linda5678
3. máj 2024

@majoralka @bejka90 @dracik07 dakujem velmi pekne dievcata! ❤️ Snad to bude dobre pokracovat 🙏 Skusala som dnes rano este kontrolny test, nech sa objednam ku gyn a teda neviem, snad o trosku stmavol no, zneistela som popravde, asi som uz cakala kolajnice 🙈 A @dracik07 tebe samozrejme blahozelam, nech to takto super pokracuje 🤞🍀❤️Som tusim 3 dni pred tebou, tak sa snad “stretneme” v terminovke 🥰

majoralka
3. máj 2024

@zanzilady nie, len livsane mam, tak co uz…mozno nabuduce
@linda5678 uvidime, skúsim zas ale asi az pondelok

nikol114
3. máj 2024

Dievčatá ale stále mi neni jasne kedy bola ovu ale konečne aspoň prebehla od novembra 🥹🥲

dominka2611
3. máj 2024

Ahojte žienky tak ja dnes takto 9DPO, stále nič 🤷🏻‍♀️❤️.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre