Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

jankasvo
3. máj 2024

Dobre ráno zienky, ja takto

dracik07
3. máj 2024

Ahojte, dnes som išla robiť testy zo strach a oprávnene 😭😭😭

katariiinkaa
3. máj 2024

@dracik07 dobré ránko, ako to myslis že oprávnene? Stalo sa niečo?

zanzilady
3. máj 2024

@dracik07 čo sa staloooo hovor. Bozeee len Nehovor že zoslabla. Daj foto. Bude to dobreeeee 🤞🤞🤞

dracik07
3. máj 2024

@katariiinkaa
@zanzilady áno 😭, presne ako v januári. A to mi má prísť dnes Digi.

katariiinkaa
3. máj 2024

@dracik07 nemáš fotku ako vyzerá? Ešte to nemusí nič znamenať 🙏 na plno line progressions čo som videla bol jeden z testov slabší a potom zrazu silnejší a už silnel naozaj pekne. Veľmi veľmi držím palce nech to dobre dopadne ❤️ aj keď chápem samozrejme že máš obavy 😔

majoralka
3. máj 2024

@dracik07 nijeeee, daj foto 🥺 mozno sa ti to len zdá 🙏🏻

linda5678
3. máj 2024

@dracik07 verim ze sa ti to len zda, aj ja som dnes robila a zdala sa mi najprv slabsia a to mal byt rozdiel 48hodin

majoralka
3. máj 2024

Boze, co je toto za den, nech uz skonci 🥺 ja akosi upadam do depky 🥺 nemam náladu sa v práci na zákazníkov ani usmievať a mat dobru náladu

dracik07
3. máj 2024

@katariiinkaa @majoralka @linda5678 určite sa mi to nezdá 😔
Mám aj Mamatest zo včera a z dneska

katariiinkaa
3. máj 2024

@dracik07 na livsane mi nepríde slabšia

zanzilady
3. máj 2024

@katariiinkaa
@dracik07 presne som išla povedať aj ja že na tom livsane by som skôr povedal že je trooosicku silnejšia. Zavolaj Dr možno ti dá duphaston ešte rýchlo. Kedy by si mala dostať ms ?

majoralka
3. máj 2024

@dracik07 ani mne nepride livsane bledší 🤞 boze, nech je to v poriadku ❤️ Alebo fakt zavolaj gyn nech ti nieco predpise

kristinkaris
3. máj 2024

@dracik07 mamatest náhodou nemáš ? Tie majú dosť farbiva

dracik07
3. máj 2024

@kristinkaris mám Mamatest, ale ten som robila iba včera a dnes

bejka90
3. máj 2024

@dracik07 nesresuj nemusi to nic znamenat mozno len zriedenejsi moc alebo menej farbiva v danom teste... ale viem ako sa citis. Jansom tiez mala tak 1 den akoby slabsiu potom akoby 2-3 dni stagnovala a pomalicky rodit budem 🙂 hlavu hore musi to dobre dopadnut!!!;)

zanzilady
3. máj 2024

@dracik07 ja si myslím že aj ten mama je o čosi silnejší 🙂 určite to dopadne dobre. Ale ozaj skús zavolať Dr nech ti dá progesteron 🥹

dracik07
3. máj 2024

@zanzilady neviem sa jej dovolať, ako naschvál 🙄😔
Ďakujem za povzbudenie , ale presne ako v januári, ale tam tie čiarky neboli také silné ako teraz
@bejka90 ❤️ @katariiinkaa ❤️ @zanzilady ❤️

zanzilady
3. máj 2024

@dracik07 dobre to dopadne. Len nejaký slabší test si vychytala neboj 🤞🥰

linda5678
3. máj 2024

@dracik07 urcite to bude dobre, musime verit! Mozno ten plastovy test bol len nejaky chybny a mal menej farbiva ked ostatne ti tmavnu

dracik07
3. máj 2024

Práve mi prišiel Digi

kristinkaris
3. máj 2024

@dracik07 podľa mňa je to dosť silne ☺️

zanzilady
3. máj 2024

@dracik07 ideš spraviť ? Nech vieš o pár dni porovnať ?

dracik07
3. máj 2024

@zanzilady no popravde sa bojím

majoralka
3. máj 2024

@dracik07 tak ho urob 🤞❤️
Aspon budes vedieť na com si, nebude ta to matat

kristinkaris
3. máj 2024

@dracik07 vyjde pozitívny ja osobne by som s ním ešte počkala

katariiinkaa
3. máj 2024

@dracik07 pozitívne ti digi pri týchto čiarkach vyjde určite, minimálne 1-2 určite ukáže. Mala som skoro neviditeľnú čiarku na mamateste keď mi vyšiel 1-2.

dracik07
3. máj 2024

Uvidím aké budú testy zajtra a podľa toho ho spravím.

katariiinkaa
3. máj 2024

@dracik07 držíme palce! ❤️ daj potom vedieť ako si dopadla, myslíme na teba nech to dobre dopadne.

jankasvo
3. máj 2024

@dracik07 ja si tiež myslím že aj livsane aj mamatest je silnejší, držím palce. Žiadne spinenie ani bolesti nemáš ? Určite to bude ok ❤

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre