Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

andyka105
3. máj 2024

@dracik07 ahoj, prosim nezufaj. To este vobec nemusi nic znamenat. Ja viem ze sa bojis je to tazke ale myslim pozitivne a neboj ze sa poriadne drobecek zavrta. Jeden slabsi test este nemusi nic znamenat. I ked livsane sa aj mne zda byt silnejsi. Hlavne sa hod do kludu lebo ten stres ti vobec nepomoze.

Ostatne babenky drzte sa pekne hore este aspon dve aby ste mali pozitivne testy a my zvysne sa pridame dufam buduci cyklus. 😉🤞

bambulka711
3. máj 2024

@dracik07 podľa mňa si len vypila trošku viac vody. Zajtra budú koľajnice, uvidíš 🥰

bambulka711
3. máj 2024

@andyka105 no ja verím, že sa to bude hemžiť čiarkami, aj keby som tu mala sama ostať 😂

jankasvo
3. máj 2024

@bambulka711 Ja mám ten pocit že tento cyklus z toho nič nebude, tak snáď ďalší a uz naposledy 😁

bambulka711
3. máj 2024

@jankasvo tak ja som jasná, už mám tento cyklus spečatený krvou 🙈 ešte teraz ďalší pokus skúsime prirodzene a potom sa uvidí, ako dopadne kontrola na imuno, či vôbec ten medrol zabral 🤷

zanzilady
3. máj 2024

No dievčatá ja zajtra budem asi testovať… začali ma bolieť bradavky - od potratu (november) som ani nevedela že mám prsia. A už včera ma začali bolieť bradavky keď som sa ich dotkla a dnes som prišla z prace dala si dole podprsenku a dosť bolia. Keď sa jemne dotknem 😅

jankasvo
3. máj 2024

@bambulka711 držím palceeee
@zanzilady Tak podľa mňa to je jasné, u mňa to bol tiež priznak neklamný, ale minulý rok

zanzilady
3. máj 2024

@jankasvo je mi to divne ale ako sa hovorí “prsia nikdy neklamú” uvidíme . Určite budem písať 🙂

katariiinkaa
3. máj 2024

@zanzilady uuuu to znie nádejne 😍 koľko dpo budeš zajtra? Držím palce!

zanzilady
3. máj 2024

@katariiinkaa zajtra bud 9 alebo 10 :D vyber si. Stále skoro alw tak uvidím.

jankasvo
3. máj 2024

@zanzilady Áno aj u mňa tak bolo dovtedy vôbec neboleli a zrazu len bradavky, držím palce ráno cakaaame testik

zanzilady
3. máj 2024

@jankasvo ak sa podarí lebo priateľ bude doma tak to musím nejak vymyslieť :D

dracik07
3. máj 2024

Ahojte, tak v skratke dnes. Okolo obeda me dosť pichlo v podbrušku a trochu začali krce a za chvíľku som jednorázovo krvácala. Nie veľmi, no zatiaľ od vtedy nič, vložka čistá, len ma pobolieva podbruško ako na ms. Už som sa s tým zmierovala, ale nedalo mi to. Hovorila som si "Veď čiarka už bude slabšia ako ráno, po tom všetkom ," tak skúsila som tehu test aj ovulacny a zdá sa mi rovnaký.
1.Myslíte že na 13dpo sa ešte môže uhniezdovat keď už testy vyšli pozitívne? Ešte sa mi toto nikdy nestalo
2. Ak by išlo o bioch. tehu tak čiarka by už večer bola slabšia alebo to môže byť až na druhý/ tretí deň kým začne hcg klesať?

ar3m1s
3. máj 2024

@dracik07 mne sa zda ten vecerny test praveze trosku silnejsi. Ja ked som mala biochemicke tehu tak som mala ovela slabsie testy a boli pozitivne max 3-4 dni a aj to az od 15dpo. Podla mna si na tom super 🙂

jankasvo
3. máj 2024

@dracik07 ja si myslím že sa ešte uhniezdovalo, keby islo o biochemko tak by sa ti spustilo riadne krvacanie.

andyka105
3. máj 2024

@bambulka711 sama urcite neostanes ja som dnes 2dc 😂 takze minimalne dve sme v tom 😉
@dracik07 no mohlo sa “viac zavrtat” to sa moze stat do nejakeho 5-6 tt jednorazovo. Podla mna tie testy su velmi diskutabilne a zbytocne ta iba znepokojuju…. Ako chapem asi kazda z nas by bola nervozna a testovala by. Ale ta nervozita a to prilisne pozorovanie ti tiez nepridava k pohode. Skus sa upokojit, rano skus digi. Tomu doktorovi sa ti nepodarilo zavolat?

dracik07
3. máj 2024

@andyka105 veď ja viem, ja som už rátala ak je biochemko že bude slabšia čiarka a už sa začnem s tým zmierovat, ale asi tak rýchlo telo nereaguje, či? Práveže nepodarilo. A bohužiaľ ani mi nemá kto posunúť duphtaston, takže najskôr v pondelok, ak ešte bude dovtedy potrebny.
Zajtra ráno to bude jasné 🤔

jankasvo
3. máj 2024

@dracik07 a keby si skočila na pohotovosť? Nepredpisali by ti?

dracik07
3. máj 2024

@jankasvo muž má od mňa priepustku na víkend 😁 čo je vyše 100km od nás a ja mám do mesta 20 minút autobusom. A keď si predstavím že ho budem nosiť, tak neviem či je to dobré riesenie

jankasvo
3. máj 2024

@dracik07 tak uvidíš ako bude zajtra, ja verim ze sa len potrebovalo zavrtat ešte viac ❤🙏

zanzilady
4. máj 2024

@dracik07 ja som občas toez tak mierne spinila počas tehu. Určite to bude v poriadku a dnes budú krásne čiarky

zanzilady
4. máj 2024

@dracik07 ahoj tak ako dnes ? Je to už dobre ? Čiarka pekne zosilnela ?

jankasvo
4. máj 2024

@zanzilady cakaaaame testik, graf ako vyzera?

zanzilady
4. máj 2024

Ja som samozrejme nevydržala. Niečo slabučke vidno ale ktovie čo pri týchto testoch. -slunicko

zanzilady
4. máj 2024

Graf takto 🙂

jankasvo
4. máj 2024

@zanzilady graf krásny a test no niečo sa mi tam zdá, ale ako si už napísala ťažko povedať.

zanzilady
4. máj 2024

@jankasvo jasne stále som 9-10 dpo takze mám čas 🙂

andyka105
4. máj 2024

Dobre ranko dievcata
@zanzilady graf je super moc moc drzim palce 🤞😊
@dracik07 u teba ako? Dnes si test robila?

dracik07
4. máj 2024

Ahojte, teplota postupne klesá 😔, ale musím počkať kým muž pôjde s malým von, potom spravím. Dúfam že sa dovtedy nedocikam 🤔😁
@zanzilady ešte je skoro. Ale niečo sa tam javí, no na začiatku ťažko povedať či čiarka alebo kanálik. Siiiilno držím ✊🍀❤️🙏

zanzilady
4. máj 2024

@dracik07 to je wste maličký pokles 🥹neboj ešte to bude dobre

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre