Je dobré užívať Femibion 800 počas snažilkovania?

gabi89
19. jan 2015

ahojte, je dobre uzivat pred otehotnenim, tak mesiac dva, Femibion 800 pripadne ine vitaminy? alebo ste vobec taketo vitaminy neuzivali a hned ste isli do toho?

milica313
22. apr 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@petrolejka82 ja užívam femibion od zaciatku tehotestva a drobec má zatial normalnu velkost a za pár dni je na svete a má necelé 3kila teraz velkost bábätka zálezi aj od iných faktorov

darinas2
27. apr 2015
Používateľ darinas2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od darinas2.

@milica313 ďakujem za info trosku som sa zlakla 🙂

milica313
11. máj 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@darinas2 to su len fámy 🙂 malicka sa narodila s normalnou váhou 3450g a 50cm žiaden obor 🙂 a femibion beriem stale nech mam aj ja a j ona potrebne vitaminy 🙂

1veronika125
15. máj 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

baby poradte femibio800 alebo kyselina listova predpisana lekarom? aký je v tom rozdiel?

veronikax
15. máj 2015

@1veronika125 mne predpisal lekar Kys.listovu ... a bola to obycajna kys.list 🙂 Vo Femibione je viac vitaminov pokope 🙂 Toto zvyknu odporucat 🙂 Len pozor..lebo Femibion 800 mas len do 3 mesiaca ;) potom Femibion 400 ;)

1veronika125
18. máj 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@veronikax pri dcerke som brala len kyselinu listovu a asi to nestacilo dcerka bola dost malicka neviem ci to zalezi aj od toho ale teraz by som mozno radsej vyskusala femibion

veronikax
18. máj 2015

@1veronika125 ja som pri malej papala tak isto len kys.listovu 🙂 aaaa mala 52 cm a 3250 g ;) nezdala sa mi mala 🙂 teraz ma 3 roky ... a nohavice jej kupujem na 5-6 rokov 🙂) je vysoka ;)) vraj to nie je pravda ze len z femibionu sa rodia velke deti 🙂)) Ja papam teraz femibion len koli otehotneniu 🙂 potom budem uz len kys.listovu ;) Ale vyskusat kludne mozes 🙂 Mas tam vsetky vit co treba 🙂

zuzca30
19. máj 2015

Urcite je dobre brat nejake vitaminy, nie vsetko sa dostane do tela stravou. Ja som brala Inofolic v obdobi, ked sme sa snazili o babatko.. Skusala som aj Femibion, ale Inofolic sa mi zdal lepsi. A podarilo sa nam babatko!

veronikax
19. máj 2015

@zuzca30 a je pravda ... ze moze Infolic rozhadzat cyklus? ;)

vierkac
19. máj 2015

@petrolejka82 Mne doktorka pri prvom tiez odporucila len listovku a teraz pri druhom beriem tiez len to. Syn mal 3540g a 54cm a to sme obaja s mm drobci. Ja vseobecne nie som fanusik umelych potravinovych doplnkov, lebo nase telo si zvykne prijimat vsetko umelo a zabudne spracovavat vitaminy a mineraly z potravy. A "neucime" tomu ani nase babatko. Zacala jar, kazdy den cerstve ovocie, zelenina. Ja to uplne citim ako si moje telo pyta to co potrebuje 😉 🙂

stefaniaj
19. máj 2015

@veronikax ahoj,ja som mala cyklus 25-26 dni,ked som zacala brat inofolic cyklus sa mi predlzil na 28 dni, takze ukazkovy cyklus, ziadne krvacanie mimo cyklu ani ine problemy.Otehotniet sa mi sice nepodarilo ☹ teraz som si s inofolicom dala pauzu, ale rozmyslam, ze to s nim este skusim 😉

veronikax
20. máj 2015

@stefaniaj ja mam cyklus 32-33 dni 🙂)) Tak sa bojim...ci by mi to nerozhadzalo nejako 🙂 Skusam bylinkove veci...zatial :P

stefaniaj
20. máj 2015

@veronikax tak kym nevyskusas nezistis 🙂 je to na tvojom rozhodnuti. Ja momentalne neberiem uz nic, lebo som uz rezignovala a neverim ziadnym zazrakom 😒 ale ostal mi este inofolic, tak mu este mozno dam sancu 🙂

zuzca30
20. máj 2015

@veronikax Ja som mala s Inofolicom len dobru skusenost, cyklus som mala pravidelny. Obcas sa stalo, ze to nebolo presne na den. Ale to neberiem ako rozhadzany cyklus. Citala som, ze niektore kocky maju skusenost, ze im cyklus rozhadzal. No ja taku skusenost nemam.
Tiez si myslim, ze treba vyskusat a na vlastnej kozi skusit. Verim, ze pomoze. Drzim palce!

veronikax
20. máj 2015

@zuzca30
@stefaniaj
Dakujem Vam ;) A pekny dnik prajem ;)

1veronika125
28. máj 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@veronikax uz som si ho kupila a zaciname sa snazit o cosi viac tak som zvedava 🙂

veronikax
28. máj 2015

@1veronika125 drzim siiilno palce ;)

lalanka
2. jún 2015
Používateľ lalanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lalanka.

@1veronika125 aj ja drzim palce ja som po mesiaci uzivania femibionu otehotnela a o par dni mam termim porod 🙂 femibion planujem uzivat az kým nedokojim

blv55
30. júl 2015

ahojte predám Femibion (na plánovanie tehotenstva až do konca 12.týždňa tehotenstva), balenie 60 tablet, zostalo ešte 48. Môj gynekológ mi predpísal iné vitamíny.

any81
29. aug 2015

Ahojte, mam zvysny Femibion 800. Mam balenie Femibion 800 (25 tab) a mam aj Femibion 800 bez jodu (26 tab), ten som uzivala kvoli problemu so stitnou zlazou. Cena dohodou 🙂

kitti0503
25. sep 2015

Dievčatá teraz som dobrala femibion 1 a berem to len mesiac. ..tehotná ešte nie som....chcem sa spýtať mám ďalej brat femibion 1 alebo už mám brat femibion 2....snazilkujeme len...Ďakujem

janickacrazy
25. sep 2015

@kitti0503 Treba brať 1 pri snažilkovaní, u mna zabrala do 2 mesiacov som bola tehu. 🙂

kitti0503
25. sep 2015

Dakujem @janickacrazy idem tak kúpiť naďalej jednotku

drahusa2
26. okt 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@kitti0503 na femibion 2 sa prechadza az od 13.teho tyzdna tehotenstva.. tak teraz uzivaj este jednotku, ale hlavne ho ber pravidelne 🙂 a drzim palce aby sa postastilo 🙂)))

mamka_danka
30. okt 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

@janickacrazy to vazne femibion pomaha aj pocas snazilkovania? 🙂 to som nevedela.

kitti0503
30. okt 2015

@drahusa2 Ďakujem a nevadí keď berem aj inofolic? ??

brcka252
20. nov 2015
Používateľ brcka252 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od brcka252.

@janickacrazy do dvoch mesiacov si bola tehu? 🙂 a to co? to ti femibion tak pomohol? Ja tiez nemozem otehotniet tak skusame vsetko mozne ale zatial ziadna zmena :/

aniko85
20. nov 2015

Ak by ste niektora mala zaujem -ostalo mi jedno balenie femibion 1.vid moj inzerat

veselamirka2
3. dec 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@brcka252 ja som tiez otehotnela az po mesiacoch uzivania femibionu, nechcela som tomu ani verit, ze mi pomohol aby sme mali nase krasne dievcatko ale doktor mi povedal ze nie je to prvykrat co sa stretol s tym, ze zeny otehotneli po uzivani femibionu 🙂

janickacrazy
3. dec 2015

@brcka252 no u mna to bolo asi dáke psychologické, skúšali sme otehu 8.mesiacov a nič, išla som k doktorke, vyžalovala som sa, že sa nedarí, ona mi odporučila femibion, tak som si ho kúpila, začala brať a do 2 mes. som bola tehu, možno mi chýbal dáky vitamín alebo čo, neviem, alebo skor len pocit, že niečo užívam, tak to pojde lahšie, fakt neviem, ale je z toho nádherné bábo 🙂 držím palčeky aj tebe

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre